ПСИХОЛОГ Надія Михайлівна Кот (Львов).


психолог Надія Михайлівна Кот
13-04-2011 Надія Михайлівна Кот (Львов) добавить психолога в избранные

комментарий
Анкета этого психолога не обновлялась более полугода.
Образование
2004-2008р. Закінчила Педагогічний коледж ЛНУ ім. І. Франка, здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з початкового навчання та німецької мови у початковій школі.
2009-2014р. Закінчила Інститут післядипломної освіти ЛНУ ім. І. Франка, здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста: психолог-консультант, практичний психолог, викладач психології у ВНЗ.
Навчальний тренінг з конфліктології "Ефективна взаємодія в конфлікті". 2012р.
Навчальний семінар "Тілесно-орієнтовані практики у системній сенсомоторній інтеграції дитини з особливими потребами." 2016р.
Опыт психологической практики
2 роки роботи в ДНЗ №105 практичним психологом.
2 роки роботи в Навчально-реабілітаційному центрі "Джерело".
Работа с проблемами
Проведение тренинговМаю досвід індивідуального психологічного консультування клієнтів.
Працюю з особистісними та сімейними проблемами, професійним самовизначенням; займаюсь консультуванням жінок в кризових ситуаціях, надаю психологічну підтримку та підготовку жінок до пологів. Практикую роботу з вагітними жінками та жінками, які переживають післяпологову депресію. Займаюсь з дітьми психотерапією у напрямках: казкотерапія та артпедагогіка. Працюю з дошкільнятами в рамках здійснення психодіагностики розумового розвитку та дошкільної зрілості.
Проводжу корекційно-відновлювальну та розвивальну роботу з дітьми, індивідуальні консультації для дорослих та тренінги для педогогічного колективу.
Працюю з дітьми з особливими потребами в напрямках: поведінкова терапія, сенсорна інтеграція, формування соціальних навичок та розвиток соціально-емоційної сфери, ігрова діяльність.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Что лежит в основе физической страсти?
Я вважаю,що пристрасть,як і будь яку іншу звичку можна подолати лише кардинально.
Прийняти безповоротне рішення,не провокувати побачень і з часом можливо утихне цей потяг.Це важкий і довгий шлях,і незавжди рівний,але якщо мета цього варта,якщо рішення будувати взаємини з іншим сильне і вартує зусиль-вперед,
щасти!

Справиться с одиночеством и распутством
Шановна Glera!
Перш за все на мою думку вам потрібно розібратися в собі ,що ви вже починаєте робити і це добре.
Пошук хлопця-справа на серйозному рівні неуспішна,ви лиш розтрачуєте свій статевий потенціал на будь-кого.Вам краще зайнятися власним саморозвитком:навчання,робота,хобі,танці,книги,вишивання,спорт,будь-що,що відволіче вас від неприємних думок і зробить сильнішою у власних очах.
Якщо ви будете постійно думати про те,як вам сумно і самотньо та шукати тимчасового партнера-це принесе лиш пустоту і розчарування.А от якщо спробуєте припинити наполегливі пошуки і займетеся собою,своїм саморозвитком-імовірно ваша половинка сама знайде свою розвинену,сильну,дозрілу та мудру особистість!
Щасти!!!

Страх..что делать?
Дорога Настя!
В наш час незайманість партнерів-чудове і досить рідкісне явище.Ви мабуть не готові ще до цього і хочете з кимсь поговорити.якщо вам важко наважитись звернутися до батьків-зверніться до психолога,поговоріть,адже страх володіє вами.Раджу подумати і вирішити,чи бажаєте ви жити статевим життям,чи краще почекати.Ваш хлопець якщо кохає вас,то має зрозуміти і підтримати.

Бесплатная рассылка интересностей!

какие психологические изменения у девушки происходят после потери девственности?
Дорога ксюша!Звісно дівчина ставши жінкою може відчути себе дорослішою,самостійною і запевненою у своєму коханні
Якихось характерних психологічних змін може і не бути.Якщо ви відчуваєте наплив негативних емоцій і не розумієте їх причини-швидше за все ви були не готові до такої ситуації і злитеся на саму себе і інших.Можливо це відбулося зашвидко або не з тією людиною,або не так як ви мріяли.
Минулого звісно не зміниш,але гадаю вам треба прийняти це і визначитися чи ви хочете продовжувати жити статевим життям чи ні.
Повне щастя і море позитивних емоцій по цій причині може відчувати переважно жінка в шлюбі з коханим,а дівчата переважно почувають неусвідомлену кривду і відчуття,що їх використали.
Раджу вам подумати і вирішити,чи прагнете ви зараз цього.Щасти!

Свекровь не хочет отпускать мужа жить отдельно со мной. Жить с ней в однокомнатной квартире тяжело. К тому же скоро у нас появится ребенок.
Дорога Жанетта!Я вважаю,що ваша свекруха дійсно боїтися,але боїться самотності.Мабуть вона просто намагається маніпулювати вами,щоб ви жили біля неї.Звісно тіснитися всім в одній кімнаті,тим паче,що скоро буде дитина-не вихід,тим паче,що це важко.Спробуйте поговорити з мамою чоловіка дуже щиро ті відверто і бажано ви,щоб вона відчула,що їїсина ніхто не забирає,що ви любите його,що ви окрема сім*я,але про неї не забудете і завжди любитимете.Швидше всього їй просто не вистачає любові,уваги та підтримки.Їй самотньо і вона тримає вас.Дайте їй відчути,що вона не одна і попросіть,щоб відпустила,адже вам потрібен простір.Але повторюю щиро і доброзичливо.Щасти!

мне удалили матку и яичники.
Анюта,хотіла б вас запевнити,що видалення певних жіночих органів відбувалось як спосіб вашого порятунку.Спробуйте сприйняти цей факт з вдячністю за те,що ви живі та здорові,що можете виховувати своїх діток та насолоджуватися життям сповна.У вашому молодому віці ви вже маєте трьох діток-це велике щастя.
Намагайтеся шукати позитив у тому,що сталося,наприклад спокійне статеве співжиття без застережень,відсутність місячних і пов*язаної з ними мороки.
Я думаю,що те,що ви кажете,що набрали вагу і помітно постаріли є перебільшенням проблеми і захисним механізмом ваої психіки.Спробуйте перебудувати своє відношення до цієї ситуації на позитивне.Багато жінок ,переживши таке тільки розцвітають,живуть на повну,реалізують себе,а все тому,що вони не зациклювалися і пішли вперед,усвідомивши,що це аж ніяк не привід для смутку,а наваки -причина радості,адже усвідомлення того,що ти живеш і насолоджуєшся життям і все можеш досягти додає сил.
Щодо симптомів раннього клімаксу,більшість з них є надуманою і відбувається самонавіюванням.Можете все ж таки проконсультуватися з гінекологом,який порекомендує якісь препарати,щоб організм легше справився зі стесом.
Зі свого ж боку,раджу переключити свою увагу на якусь цікаву діяльність-діти,робота,хобі,спілкування,старатися забути погане і радіти тому,що є.
Займіться зміною іміджу,щоб відчути себе жінкою-молодою та красивою.
Не варто себе жаліти і не раджу усім розповідати про це,абе якнайшвидше забути і включитися в активну,цікаву і щасливу життєдіяльність.Успіхів!

Дополнительно
место приёма клиентов Сихів
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr