У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Як пережити розлучення

У Психолога » Розрив стосунків, розлучення » Як пережити розлучення

«Пішла від чоловіка, але нудно на душі, сумую, не знаю, як забути»

«Чоловік покинув, не знаю, як впоратися і почати жити нормально, сил немає ні на що»

«Не знаю, як пережити – розлучилася, але люблю чоловіка і сумую за ним, хоча розумію, що краще без нього.

«Дружина пішла, а я тепер не знаю, як жити і що робити? Не можу без неї.

 

Підберіть сімейного психолога онлайн або в містах України.

Часті фрази на тему розлучень, розриву стосунків і того, як упоратися і жити далі без страждань.

Хороша новина – щасливе життя після розлучення є. Можна знову закохатися, побудувати щасливі стосунки і не страждати за колишнім чоловіком/дружиною.

Погана новина – перестати страждати, сумувати і відразу, зараз забути про чоловіка/дружину неможливо, хіба що у вас трапиться амнезія. Але це навряд чи вас потішить.

Розлучення, як і будь-яку втрату, важливо прожити. А ще важливо розібрати, а чому саме ви страждаєте. Саме робота з цими двома пунктами допоможе вам відпустити минулі відносини, заспокоїтися і не тягти з собою вантаж із образ, агресії, болю та розчарування.

У середньому на проживання втрати йде 1-2 роки. Це не означає, що весь цей період ви будете нескінченно ридати і тільки й думати про колишнього. Ні. Але приблизно цей термін потрібно, щоб якраз розібратися з тим, за що ви страждаєте, прожити всі почуття та переживання, пов'язані з розлученням, і відпустити.

Що таке жити почуття?

читайте також:

«Сердечные драмы». Расставание и возрождение «из пепла» Громкий удар дверью, опустевшие полки в шкафу, крах иллюзий о долгой и счастливой семейной жизни, прощай любовь! И привет… отчаяние, депрессия, сугробы скомканных бумажных платочков...

Развод: между травмой и надеждой Расставание – это не только судьба детей, родители которых разводятся. Расставание определяет ход развития каждого человека...

запитати психолога онлайн

Це визнати їх – що вони є, що ви маєте право на них і жити їх стільки, скільки потрібно, щоб вас відпустило. Дуже часто саме із цим пунктом проблема. Тому що скрізь, з усіх боків чути тільки одне «нічого страждати, візьми себе в руки», «да скільки можна нити, він мізинця твого не коштує», «да че ти страждаєш, знайди собі мужика/нову бабу, і відволікся».

Чи треба каже, що після таких фраз людина відчуває величезний сором, почувається ідіотом, який занадто довго страждає. Навіть якщо ці страждання аж тиждень тривають. І що він робить? Замість того, щоб відпалювати і відпустити, він максимально пригнічує переживання і намагається щосили знайти себе іншого партнера, відволіктися. Виходить відверта хрень – біль ще фонить, у нові відносини тягнуться всі проблеми з минулих, постійно тригеріт через будь-яку фразу/дії, які хоч трохи схожі з колишнім. Так собі насолода. І тягнуться це може роками й у будь-яких подальших стосунках.

Другий момент, який потрібно розібрати та опрацювати, це власне, а за що саме ви страждаєте? Так, відповідь неочевидна і страждання часто зовсім не за людиною як такою.

З розлученням втрачається не тільки сам партнер, але відбувається і крах ваших планів на спільне життя, руйнуються ілюзії та фантазії про дітей та онуків, надії на «все життя разом і померти в один день». Ваші установки «розлучатися не можна», «та кому ти потрібна після розлучення з дітьми?» лякають жахливо, тому що інших варіантів ви не бачите і впевнені, що їх немає.

І кожну таку установку кожен страх потрібно розібрати, розглянути з усіх боків, і помітити, що буває по-різному в житті.

Подібна схема працює за будь-якого розставання, адже ілюзії, установки від батьків, очікування від стосунків є в абсолютно кожного.

За допомогою психолога цей складний період вийде пройти швидше і за допомогою, що вже полегшить вам ваші переживання.

У Психолога » Розрив стосунків, розлучення » Як пережити розлучення
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія razryv-razvod Роздуми на тему психологічного насильства над дитиною внаслідок батьківського відчуження.

За визначенням Р. Гарднера «синдром відчуження від батьків» являє собою патологічний психологічний стан дитини, що виникає  внаслідок психологічного впливу одного з батьків з метою формування негативної установки до іншого з батьків, заплямування

психологія razryv-razvod Как жить, когда обрезали крылья. Терапия «брошенных».

Бросил. Брошенная. Ничья. Незачем жить. Не для кого». Так клиентка описывает свое состояние и свои чувства. Ее предал самый дорогой человек. Тот, который был ее смыслом.

Усі публікації розділу Розрив стосунків, розлучення ᐉ

 
Обговорення "Як пережити розлучення"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr