У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Що робити, коли почуваєш себе в "мінусі" ?

У Психолога » Кризи » Що робити, коли почуваєш себе в "мінусі" ?

 

Чим гарна прокрастинація? Ти готовий діяти, але самі по собі нові серіали від Netflix не подивляться. Або ти вичікуєш, як майстер кюдо*, щоб знайти ідеальний момент гармонії між тобою та цілю. В будь якому разі ти знаєш що тобі потрібно. Але останні дні травня цього року запам’ятають мені прірвою. Прірвою, в яку не потрапляє сонце думок або бажань. Це відчуття коли за шаленою продуктивністю слідує застій. Рух по синусоїді завмирає на мінусовій позначці, нижче нуля. Будь хто з нас може опинитися в не продуктивному положенні.

І сьогодні цим хтось буду я. Особливо це не зручно коли сотні маленьких чоловічків дивляться на тебе з докором зі усіх закутків. Оскільки якщо ти нічим не зайнятим, то саме час домалювати їх. Добре коли обставини дозволяють спокійно провести цей період в компанії котів, солодощів, серіалів або малюванні фігурок. Проте не завжди так щастить. Можлива є потреба написати статтю на понеділок (це я без жодних скарг, насправді це корисна дисципліна) або просунути проект. Тому які нагадування я дам сом собі у зв’язку з ситуацією, чим і ви можете скористатися:

 

1. Запам’ятай неможливо бути постійно продуктивним, хіба що у тебе манія або ти сидиш на спідах, героїні чи ще якійсь гидоті. Тому не слід будь як картати себе за свій стан. Поки що внутрішній канібалізм нікому не допоміг.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

2. Визнач, які справи є пріоритетними, випиши їх. Ось наприклад погодувати кота. Це важливо. Виконати загальні щоденні обов'язки. Також важливо. Притримуватися графік дня. Нехай ці справи будуть виконанні не досконало. Але ти підтримаєш певний робочий ритм.

3. Знизь свої очікування та вимоги до себе. Так ти звик, що в тебе купа ідей і сил. Але залиш порятунок світу для героїв Marvel та DC, нехай вони хоч раз впораються без тебе.

4. Вийди на прогулянку. Свіже повітря та можливість змінити оточення наштовхнуть на друге дихання. Нехай останнім часом погода і дивує своєю аномальністю, проте ніколи не слід відмовлятися від гарної прогулянки.

5. Зроби собі чаю. Просто чаю. Не думай про роботу. Сконцентруйся на моменті заварювання чаю. Взагалі виконуй прості та не затратні за часом справи. Ти їх зробив та забув. Замість того, щоб відкладати на потім. А потім знову на потім. І ось уже біля тебе монстр дрібних справ, що хоче зжерти тебе.

6. Сідай за намічені справи та виконуй їх. Так це найпростіше, при всій складності. Результат може бути не задовільний. Ніхто не обіцяв тобі вдалу першу спробу. Проте сирий матеріал, уже краще ніж матеріал тільки в твоїй голові.

7. Не забувай про спорт, він дозволить відволіктись від негативних думок, а також підтримати власний організм. До того ж фізичні навантаження впливають на емоційний стан, на когнітивну сферу. Головне пам’ятай спорт повинен бути без фанатизму!

читайте також:

Семейные отношения рушатся – что делать? Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...

Потребность в смысле Поиски смысла жизни занятие присущее только человеку. Мы ищем смысл в красоте, в знаниях и  религии. Пытаемся отыскать его в  любви,  работе, удовольствиях и даже страданиях, готовы бесконечно спорить о смысле... Потребность в смысле это программа

запитати психолога онлайн

8. Пошукай емоційну підтримку від оточення. Грумінг це важлива соціальна складова будь-якої взаємодії між примати однієї зграї. Так можливо ніхто не буде вичісувати з твоєї шерсті бліх, проте обійняти або підставити моральне плече завжди зможуть.

9. Практикуй і практикуй мистецтво маленьких кроків. Вважай, що ти жадаєш стати магістром маленьких кроків. Пізнати усі секрети та таємниці цього мистецтва. Коли ті пізнаєш це мистецтво ти станеш не переможним.

Ці рекомендації можна доповнювати і доповнювати в залежності від особливостей та обставин індивідуально. В будь якому разі я сподіваюсь, ви зможете пережити цей час якомога приємніше.

 

 

*Кюдо — традиційна японська практика володіння луком (примітка автора).

У Психолога » Кризи » Що робити, коли почуваєш себе в "мінусі" ?
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія krizisy Всем, кому сейчас нелегко...

Мы все запертые в темнице из нашей боли и горя… обесценивание, предательство, одиночество, нравственная и душевная глухота близких… надо быть сильным, состоявшимся, успешным и, главное, соответствовать.

психологія krizisy Вікові кризи - важливі перехідні періоди. Частина перша.

У нашому житті, незалежно від того бажаємо ми цього чи ні, стаються кризи. В цій статті я б хотіла поговорити про кризи становлення особистості, або їх ще називають віковими кризами.

Усі публікації розділу Кризи ᐉ

 
Обговорення "Що робити, коли почуваєш себе в "мінусі" ?"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr