Як тепло перейти в осінь?

зустрічаємо осінь Одним з найприємніших переживань для більшості з нас є проживання стану радості. Саме про це і поговоримо в контексті того, як бути теплим і радісним в процесі зміни сезону.   

Отож, дорогі друзі, так, літо завершується і ми, разом з усім світом природи, налаштовуємося на осінній період...

Для початку – пропоную медитативну візуалізацію! Готові вперед!Сідаємо зручно, турбуємось про те, щоб  5-10 хвилин нас ніхто не потурбував. Глибокий видих-видих, читаємо і уявляємо:

уявіть, що саме«тут і зараз» ви потрапляєте на осінню галявину. Уявіть чудове і затишне місце, де вас ніхто і ніколи не потривожить… Подивіться довкола? Що ви бачите? Можливо траву з квітами, які переливаються крапельками ранкової роси. Можливо дерева довкола… Можливо ви в горах?... Можливо десь озеро, або ріка… Відчуйте запах літа, який повільно стає більш об’ємним і п’янко-осіннім… Відчуйте силу землі, на якій ви стоїте чи сидите – ця могутня сила завершує свої процеси і налаштовується на час буйства вражаю і, з часом, на зимовий відпочинок і відновлення сил… Спробуйте відчути, як щедро Матінка земля ділитися з вами своєю любов’ю і могутніми, нездоланними силами до змін.  Дозвольте собі прийняти її дарунок – оновлення тіла і духа. Відчуйте силу рослин, мінералів, землі, тварин, всього живого і не живого, що є довкола. Нехай кожна клітинка вашого тіла отримує цю енергію, і відновлює сили і  радість! Уявляйте як маленькі струмочки світлої енергії природи наповнюють вас і відновлюють відчуття комфорту, рівноваги і щастя! Запам’ятовуйте ці переживання і повільно, повертайтесь назад! Глибокий вдих-видих.Тепер, сповнені сил, можете намалювати картину, яку ви побачили, дати їй назву, дивитись на неї і вертатись в цей світ тоді, коли вам лишень захочеться!..

Тепер, з новими силами давайте поглянемо на літньо-осінній перехід світлими і теплими очима. Осінь для більшостіз з нас – це навчально-робочо-садочково-шкільний час, коли ми потерпаємо від необхідності рано вставати,  бігти на роботу, виконувати протягом 24-годин море завдань і обов’язків. «Низький старт» розпочинається з перших днів вересня… Пропоную змінити традиційно-стереотипні уявлення життя в режимі «хом’ячок у колесі» і по-новому поглянути на осінь, як на прекрасну частину циклу під назвою МОЄ ЖИТТЯ!

Як? Доволі просто, при бажанні та зусиллях! Пробуємо? Звичайно!

читайте также:

Ты мне очень нужен Человек нам нужен для удовлетворения каких-либо потребностей. Несладко получается тому, кто нам нужен. Важно ли как они себя чувствуют, когда мы их «используем по необходимости»?

Секреты психологии. Травма привязанности. Особенности травм привязанности. Основные травмы привязанности формируются с самого раннего возраста до 5 лет. Чем более глубинную травму привязанности получил в детстве человек, тем сложнее ему построить отношения с партнером. Надежная привязанность. Тревожно-устойчивая привязаннос

Давайте поглянемо на своє життя з так званої мета-позиції – позиції зверху, або над, з точки зору «пташиного польоту». Додаємо ще одну опцію - подивіться на себе з мета-позиції, ще й обов’язково, з позиції теплої, люблячої, приймаючої частини себе, свого родича, Феї, Ангела, Бога… Не важливо кого, головне, щоб ці очі належали без оціночно люблячій особі. Добре, якщо ця тепла особа – ви самі! Та частина Вас, яка оберігає вас, любить, піклується і знає відповіді на всі запитання…

Уважно подивіться на те, як ви живете, як організований ваш побут, хто поряд з вами, що це за люди, де ви працюєте, хто поряд з вами на навчанні чи роботі, як ви відпочиваєте… Ви живете, чи продовжуєте нести тягар «виживання» і обмежень радості попередніх поколінь? Куди ви взагалі йдете? Чи той Шлях ви обрали?..

Якщо все гут – щиро вітаю!!! 

Якщо, якісь люди, речі і обставини викликають дискомфорт та занепокоєння – опишіть їх на окремому аркуші. До кожного пункту напишіть те, що хотілося б від коректувати, змінити, поміняти! Спробуйте бути максимально-відвертими з самим собою і не підтримуйте двозначностейа  на кшталт: «ну нічо, ще потерплю», «ненавиджу начальника, але де ж я знайду кращого», «ну, не хочу я тут вчитись – але тато казав, що мені це корисно», «я, звичайно, жалюгідно почуваюсь в цих стосунках, але ж куди я така (такий) піду», «ну важко дочці(сину) в цій школі, ну нічо-нічо , ще якихось 10 років…»

Пропишіть свої наміри, завдання і мрії! Якщо вони близькі вашій душі – ви одразу відчуєте як спадає тягар і приходить енергія на їхню реалізацію!

Зараз, цієї осені, саме цієї осені!!! Є прекрасно-жахлива ідея: «якщо не зараз – то ніколи»! Відтак, відчуйте справжнього себе і сміливо розпочинайте нову, радісну, насичену життям СВОЮ осінь!!!

Все вийде!

З теплотою і любов’ю до ЖИТТЯ НА ПОВНУ, психолог Альона Головіна

У Психолога » Самопознание » Як тепло перейти в осінь?
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии samopoznanie Притчи, мифы и сказки – ловушка для бессознательного!

Притчи, мифы(истории) и сказки — великолепный инструмент работы с бессознательным не только для психолога и психотерапевта, а для любой саморазвивающейся личности.

статья по психологии samopoznanie Просто про ОКР

Обсессии - навязчивые мысли, компульсии - навязчивые действия. Обсессии - это мысли, которые ощущаются так как будто они вторгаются в голову, сознание и отогнать их, как назойливую муху, не выходит, отвлечься простым переключением или отвлечением н

Все публикации раздела Самопознание >>

 
Комментарии к "Як тепло перейти в осінь?"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr