У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: Голосіїв , Київ

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу Голосіїв , Київ, Київська область. Знайдено 1 спеціаліст в нашій базі:

4 Років досвіду

800 ₴

Стосунки в сім'ї. Виховання та розвиток дітей. Дитина з особливими освітніми потребами в сім'ї. Неуспішність у навчанні. Дитяча тривожність. Дитяча агресивність. Сором'язливість.

Освіта...
Житомирський державний університет імені Івана Франка. Психолог. Викладач психології. Магістратура., Житомир Вища, з 2006 по 2011 (5 років) Український психотерапевтичний університет. Центрована на особистості терапія (за К.Роджерсом), Київ Вища, з 2022 по 2027 (5 років) Підвищення кваліфікації за програмою "Клінічна нейропсихологія. Дитяча та доросла". 2022-2023, 9 місяців, 168 годин теорії та 72 години практики Підвищення кваліфікації за напрямом "Психіатрична пропедевтика. Дитяча психіатрія для дитячих психологів" 2022 рік, 3 місяці, 76 годин
детальніше »
Дивіться також: Голосіївський район метро Голосіївська
Київ Київ, Голосіїв

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

Голосіїв , Київ [Голосеев, Киев] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « Голосіїв », в Києві, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr