У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Аліна Юріївна Ярова Київ метро Майдан Незалежності

психолог  Психолог для підлітків.  Аліна Юріївна Ярова
26-09-2022 Аліна Юріївна Ярова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 113 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 3
Освіта
Отримала повну вищу психологічну освіту ("Практична психологія" Київського університету Бориса Грінченка).
Маю сертифікати з курсів по сексології ("Сексуальне та репродуктвне здоров'є"), КПТ ("Когнітивно-поведінкова терапія тривоги та занепокоєння"), "Кризові події, стреси в результаті надзвичайної ситуації", психіатрична пропедевтика.
Психологічні тренінги та майстер-класи
Дійсний член Національної психологічної асоціації
Досвід психологічної практики
Проходила практику у центрі практичної психології «Анкор», два місяці практики у психологічному центрі «Новаторія», робота помічником у психотерапевта-сексолога, волонтерська діяльність як психолог-консультант для людей, які цього потребують на фоні війни, надаю психологічну підтримку та допомогу дітям та підліткам на платформі Teenergizer, індивідуальні консультації.
Працюю з запитами
- тривога, невизначеність та самовизначення
- внутрішнімі конфлікти
- питаннями власної сексуальності та проблемами у сексуальній сфері
- бажання побудувати здорові стосунки
- питання самооцінки та самовпевненості
- кризисні стани
- проблематика на фоні війні
- міжособистісні відносини
- гендерне та сексуальне самовизначення
Сесії проходять онлайн у зумі (600 грн) або офлайн у Києві (750 грн)
Обіцяю надати вам тепле та приймаюче середовища для вашого особистісного
розвитку 🥰


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів

Відповіді 25
Відчуваю кризу підліткового віку
Доьрий день!
Дуже багато людей стикаються з цим, причини можуть бути дуже різні, все індивідуально, треба розбиратися з психологом, якщо це приносить вам дискомфорт. Що з вами було у 13-16 років, чи повноцінно ви пережили цей «підлітковий бунт» чи було щось що вам заважало це зробити у повній мірі? Що саме ви мажете на увазі, коли кажете про підлітковий вік? Чому зараз ви не можете дозволити собі це? Можливо справа не у вас, а в тому в якому ви оточенні?
Мій хлопець ріже себе через мене
Добрий день!
Ви велика молодець, що почали роботу з психотерапевтом, це перший крок, але ви праві, швидкого результату не буде. Думаю ви і самі знаєте, що ваші стосунки проблематичні, цей момент також важливо пропрацювати зі спеціалістом та вашим партнером.
Якщо ваш хлопець дійсно живе в гармонії з собою й є психологічно стабільним, то навіть після такої дії як самопошкодження, це не має змінитися, адже селфхарм це перш за все емоційний вибух через внутрішні психологічні проблеми, якщо їх немає, то і шкодити собі нема за чим. В нього ж була інша мотивація, зупинити вас та врятувати. Чи не думали ви поговорити з ним про це відверто? Розповісти що ви обидва відчуваєте та що плануєте з цим робити? Тоді разом ви і знайдете відповідь на своє запитання

Ответ отредактирован автором 06-10-2022 00:28:55

Тотальная потеря веры во всё
Добрий день!
Вам дійсно краще звернутися до спеціаліста, особливо якщо розумієте, що самі вже не можете вийти з цього стану. Апатія, слабкість, відсутність бажання, це все схоже на емоційне вигорання, особливо якщо взяти до уваги, що раніше ви були дуже активною, відмінницею, витрачали більше сил, ніж могли емоційно потягнути. З цим питанням дуже важливо працювати з спеціалістом, відкорегувати моделі поведінки та режим, відпочинок фізичний та емоційний, щоб більше такого не повторювалось.

Ответ отредактирован автором 05-10-2022 14:37:21

Бесплатная рассылка интересностей!

сімейні відносини
Добрий день!
Насправді проблематика порнографії дійсно велика, тому її виключення краще вплине й на його сексуальність й на ваші стосунки, але прийняти це рішення він має самостійно й за власним бажанням. Чи пробували ви йому донести чому саме вас це ображає? Чому це дійсно може вам, як парі, допомогти? Коли партнер дізнається про те, що його партнер самовдоволняється дивлячись на інших жінок/чоловіків, емоційно це прирівнюється до зради, адже є безліч інших варіантів. Чи практикуєте ви з ним обмін інтимними фото, чи може він використовувати їх?
Чому ви впевнені, що він збрехав? Тому, що впевнені, що він вас не почув? А що ви зробили для того, щоб він вас почув?
Как забыть человека от которого зависишь
Добрый день!
Люди расходятся и это нормально, исходя из того что вы постоянно расходились получается ваши отношения были достаточно сложными? Ваши переживания сейчас это вполне адекватная реакция, вы были близки достаточно долго, выработалась привязанность, а из-за сложности и эмоциональной насыщенности этих отношений действительно может казаться, что это любовь всей жизни и лучше не будет. Это не так. Лучше обязательно будет, главное это лучшее выбирать. Если вы действительно решили, что раздельно вам будет лучше, то нужно отпустить человека, а ваше состояние правильно пережить. Обязательно обращайте внимание на сон, питание (можете побаловать себя тем, что нравится), займитесь тем, что приносит удовольствие, попробуйте сосредоточится на себе и не избегайте своих чувств, если хочется «истерить» позвольте себе это
Как не впадать в созависимость?
«в любых отношениях так,да он говорит что я как будто бы люблю все контролировать,2 месяца в отношениях»;
Якщо це модель поведінки в усіх стосунках, тоді важливо розбиратись та самовдосконалюватися разом із психологом, дуже багато людей проходять через це й успішно змінюють модель, головне ваше бажання та ініціатива працювати над цим, можливо, й разом з партнером
Почему у меня такая реакция?
Добрый день!
Если не разбираться с прошлым опытом и откуда подобная модель могла взяться, то на самом деле эта в целом очень понятная реакция, ведь решение каких-то вопросов в отношениях означает вновь возвращаться в эти моменты и переживания, эмоционально проживать, это тяжело, вот ваша психика и защищается бегством. Искоренить эту модель получается можно создав новую, нужно включаться в разговор, переступать через неприятные ощущения и раз за разом подкреплять позитивным опытом, тоесть улучшая отношения :)
Как не впадать в созависимость?
Добрий день!

Чи завжди так відбувається коли ви з кимось в стосунках? Чим саме на вашу думку це псує стосунки, він вважає так само? Чи говорили ви з ним про це?
Якщо ви тільки почали зустрічатись, то ваші емоції і бажання є цілком нормальними, це стан закоханості
Конфлікт з батьками
Добрий день!
Це перш за все питання вашої сепарації від батьків, ви вже доросла людина і маєте свою сім’ю, але все що хвилюєтесь за те, як відмовити батькам. Треба спочатку відповісти собі «Як довго це має продовжуватись?». Батьки це такі самі люди, їм має бути достатньо простого «ні», а ви не маєте відчувати провину за це. Чому вони не хочуть переїхати до бабусі, мабуть в них так само є своя домівка і своє життя, тим паче це їх мама. Перед ким ві відчуваєте сором, перед батьками чи бабусею? Ви нікому нічого не повинна, це ваше життя, бабуся така сама людина й сама несе відповідальність за своє життя, є купа інших варіантів догляду, якщо це питання критичне.

Ответ отредактирован автором 04-10-2022 15:34:12

Есть симпатия но нет страсти к парню
Добрий день!
Насправді відсутність метеликів в животі це набагато краще ніж їх наявність, бо це скоріш характерно для тривоги ніж для здорових відносин, значить вам дійсно разом комфортно. Пристрасть тому й частіше виникає на початку стосунків, коли є закоханність, бо це стан невизначенності й пізнання один одного, це нормально, що вона зникає, з'являється любов, прийняття недоліків й спокій. Але це не означає, що секс буде нудним, він просто інший, тут це вже про бажання партнерів, працювати над цим чи ні, бо як я зрозуміла, скоріш за все, питання вашого сексуального потягу може бути пов'язано якраз з першими невдачами в цьому плані. Одним словом, треба розбиратися, можливо тут є і фізіологічна відповідь, гормони абощо.

Ответ отредактирован автором 03-10-2022 18:50:31

Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr