У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Аліна Юріївна Ярова Київ метро Майдан Незалежності

психолог  Психолог для підлітків.  Аліна Юріївна Ярова
26-09-2022 Аліна Юріївна Ярова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 83 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 3
Освіта
Отримала повну вищу психологічну освіту ("Практична психологія" Київського університету Бориса Грінченка).
Маю сертифікати з курсів по сексології ("Сексуальне та репродуктвне здоров'є"), КПТ ("Когнітивно-поведінкова терапія тривоги та занепокоєння"), "Кризові події, стреси в результаті надзвичайної ситуації", психіатрична пропедевтика.
Психологічні тренінги та майстер-класи
Дійсний член Національної психологічної асоціації
Досвід психологічної практики
Проходила практику у центрі практичної психології «Анкор», два місяці практики у психологічному центрі «Новаторія», робота помічником у психотерапевта-сексолога, волонтерська діяльність як психолог-консультант для людей, які цього потребують на фоні війни, надаю психологічну підтримку та допомогу дітям та підліткам на платформі Teenergizer, індивідуальні консультації.
Працюю з запитами
- тривога, невизначеність та самовизначення
- внутрішнімі конфлікти
- питаннями власної сексуальності та проблемами у сексуальній сфері
- бажання побудувати здорові стосунки
- питання самооцінки та самовпевненості
- кризисні стани
- проблематика на фоні війні
- міжособистісні відносини
- гендерне та сексуальне самовизначення
Сесії проходять онлайн у зумі (600 грн) або офлайн у Києві (750 грн)
Обіцяю надати вам тепле та приймаюче середовища для вашого особистісного
розвитку 🥰


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів

Відповіді 25
смогу ли я быть счастливой?
Добрий день! А ви хочете бути щасливою? Ніхто окрім вас не зможе відповісти на ваше питання, проблеми вирішуються тоді коли їх вирішують. Подібні проблеми можуть бути пов’язані з фізичним здоров’ям і впливати на психологічне, тому бажано звернутись то лікаря, перевіряти рівень гормонів та вітамінів й від цього вже відштовхуватись. Й звісно робота з психологом нікому не завадить)
Как вы называете людей которые приходят к вам на приём? Клиент / Пациент или (Ваш ответ)
У людей, які не мають медичної освіти виключно - клієнти.
Парень занят, не понимаю он правда занят или просто пропал интерес
Добрий день. Якщо це вас хвилює і ви бажаєте дізнатись правду, чи є інший спосіб окрім як напряму спитати про це? Звісно тип прив’язаності це те, з чим треба працювати з терапевтом, але зараз в моменті тільки розмова допоможе вам покращити стосунки й отримати те, чого очікуєте. Попросити бути з вами відвертими, розказати що саме вас хвилює, чого ви боїтесь та проговорити те, чого очікуєте від стосунків.

Бесплатная рассылка интересностей!

С чем это связано и как от этого избавиться?
А що поганого в тому, що ви вважаєте себе розумною?) Інше питання як ви це доносите в спілкуванні з людьми, як вони це розуміють. Як саме виражається ваше роздратування та якими емоціями супроводжується? Якщо вас це турбує та викликає дискомфорт, то все про що ви питаєте можна вирішити при роботі з психологом, причому достатньо швидко. У форматі форуму, нажаль, це дуже важко розібрати
С чем это связано и как от этого избавиться?
Добрий день!
Ваші відчуття від проживання минулого можуть бути пов’язані з певними подіями, які відбувались в той період, таким чином тіло повертається в ті переживання. Чи було тоді щось через що тіло згадує це?
Те, що ви описуєте ніби ви головна героїня, називається романтизацією життя, це цілком нормально в вашому віці, це залежить від гормонів, тому емоції і проживання кожного дня є такими яскравими. Інше питання чи комфортно вам зараз в цьому? Якщо так далі буде продовжуватись, то краще це питання підняти з психологом, адже відчуття відповідальності за своє життя є дуже важливим й несе за собою більшу частину всіх можливих проблем.
Як перестати переїдати на нервах, консультивна переїдання, чи що це таке? Як це уникнути?
Добрий день, компульсивне переїдання це симптом, симптом чого? Тривога, нестача позитивних емоцій, проблеми на роботі? Що ви отримуєте від їжі насправді? Немає сенсу прибирати симптом, це як випити пігулки від болю, але не лікувати причину, стане тільки гірше. «Строгие рамки» зроблять тільки гірше, так починаєте рхп. Треба працювати з першопричиною разом зі психологом, щоб їжа перестала мати для вас більший сенс ніж просто їжа, вибудувати правильні стосунки з нею, щоб ви не змушували себе зупинятись їсти, а дійсно зупинялись, коли вже ситі.
Влюбилась в старше меня мужчину
Добрий день!
Дуже дякую, що написали сюди, чи розумієте ви повномірно проблематику можливості подібних стосунків? Теоритично інтерес з його сторони був би незаконним та визвав би питання, чи дійсно ви хотіли б стосунки з таким чоловіком?
Але ви велика молодець, що звернули увагу на ваш інтерес, не завжди подібний інтерес є саме романтичними почуттями. Саме тому важливо це питання підняти в роботі з психологом, щоб виявити причину появи цього потягу та чого насправді ви зараз потребуєте. Що саме вам в ньому сподобалось? Чи є тут вплив гормонів або пошук іншої фігури в ньому. Все це дуже цікаво та допоможе вам краще пізнати саму себе
Не знаю як повернути її довіру
Добрий день!
Мастурбація на когось іншого дійсно може розцінюватись як емоційна зрада, але сама мастурбація як факт не має до цього відношення, тому відмова від мастурбаціі заради стосунків звучить трохи дивно, це важливий аспект у психології людини, вміти контактувати з самим собою, пізнання свого тіла (також емоційна розрядка), вам варто це обговорити. Мастурбація може відбуватись на фото/відео дівчини, фантазуючи або одночасно з партнером, якщо це на відстані, є багато компромісів, тільки ви самі можете зрозуміти, що вас влаштує. Таким чином ви станете тільки ближче, адже мастурбація на щось інше дійсно трохи дистанціє людей в інтимних стосунках. Звісно якщо у вашої дівчини є бажання це вирішувати, можливо справа не тільки в цьому? Чому на вашу думку виникають підозри? Чи є інші проблеми в стосунках?

Ответ отредактирован автором 09-10-2022 01:11:00

Как перестать жить прошлым и опускать ситуации которые с тобой случаются?
Добрий день!
Ваше питання потребує індивідуальних консультацій, щоб зрозуміти звідки це та як це вирішити. Спробуйте відповісти собі на питання й подумати. Що мене отримує в минулому, чому там краще ніж в теперішньому? Які саме проблеми від цього та як я можу цього уникнути? Чи пов’язана агресія із тим, що я не відчуваю себе тут і зараз?

Ответ отредактирован автором 08-10-2022 22:05:09

Парень ненавидит меня после расставания, но иногда мы можем случайно пересечься, как себя вести?
Добрый день!
Вы сами ответили на свой вопрос, вам действительно стоит поговорить, расставить точки и отпустить ситуацию. Правда своими сообщениями он таким образом перенёс на вас всю ответственность за ваши отношения и «травму», однако он ведь тоже там был и не уходил от вас. Главное чтобы перед вашим разговором вы сами себя понимали. Это очень важно. Почему вы тогда так поступили? Может ли подобное повторится в новых отношениях?
Як вийти з депресії ?
Який саме тест ви проходили? За вашим описати симптомів, це питання дійсно краще підняти з психіатром, але у вашому віці ви це можете зробити лише через батьків. Чому ви не плануєте з ними про це говорити?
Як вийти з депресії ?
Який саме тест ви проходили? За вашим описом симптомів, це питання дійсно краще підняти з психіатром, але у вашому віці ви це можете зробити лише через батьків. Чому ви не плануєте з ними про це говорити?

Ответ отредактирован автором 07-10-2022 14:52:35

Відчуття провини через хронічну хворобу
Добрий день!
Нажаль, час не повернути і це треба прийняти, взяти на себе відповідальність за свої дії й наслідки, якщо це так. Але об’єктивно, чи могли ви знати в минулому до чого ваші дії можуть призвести? Ми всі люди, не машини, тому робимо помилки і вчимося на них, ми не можемо постійно все робити правильно, це утопія. Перед ким ви відчуваєте провину?
Як вийти з депресії ?
Добрий день!
Чи маєте ви поставлений діагноз чи це ваше припущення?
Це дуже важкий психологічний стан, у будь-якому випадку треба звернутися до спеціаліста психіатра, самостійно «вийти» з цього стану не можна, це хвороба.
Чи розмовляли ви з батьками з приводу цього?

Ответ отредактирован автором 07-10-2022 14:41:51

Відчуваю кризу підліткового віку
«почала розуміти, що в мене практично не було цього підліткового життя, так як весь час був жахливий контроль батьків, в 15 років довготривалі стосунки з людиною, яка також контролювала і не давала так би мовити свободи дій, після чого роки коронавірусу і війни. русу і війни.»

Отже, ви і самі знаєте природу вашого відчуття, вона цілком логічна. Тепер вам треба зрозуміти як краще з цим почуттям працювати, у ваших словах дуже часто з’являються такі вислови як «я повинна», «вже має бути», кому ви повинні? Кожна людина психологічно дорослішає індивідуально й насправді ваш вік все що відноситься до підліткового, якщо продовжувати керуватись стереотипними моделями поведінки для вашого віку, робити так як комусь треба, то психологічний стан буде тільки погіршуватись.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr