ПСИХОЛОГ Юлия Кириленко (Черкаси).


психолог Юлия Кириленко
13-11-2019 Юлия Кириленко (Черкаси) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 19 дней назад.
Образование
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького;
Курс "Психологія стресу та шляхи подолання"; "4 кроки до здорового харчування", "5 кроків до ментального здоров'я під час пандемії".
Опыт психологической практики
Займаюся психологічною практикою на очних та онлайн консультаціях з питань стресу та визначення індивідуальних способів боротьби з ним, а також як дієтолог-консультант раджу, які варто вживати продукт харчування, щоб дбати про своє здоров'я. Також допомагаю людям схуднути. Знаходячи для початку причину їхньої зайвої ваги.
Работа с проблемами
Проведение тренинговКожна людина прагне до гармонії. Щоб досягти успіху в житті потрібно, в першу чергу, працювати над собою. Особистість, яка впевнена в собі, маючи власну думку та розуміє сенс буття - щаслива!
Я пропоную психологічні консультації, основна ціль яких, не зважаючи на проблему, - знайти та почути себе справжнього, звільнитися від стресу непорозумінь.
Я вирішила професійно допомагати людям після того, як сама пройшла крізь пекло випробувань. Тому, що таке стрес, депресія, низька самооцінка, страхи, панічні атаки, сімейні конфлікти... я знаю не з чуток чи книг, а з власного життєвого досвіду. Використовую тільки ті методи, що є дієві та перевірені мною на перипетіях буттєвих доріг.
Моя основна сертифікована спеціалізація: "Психологія стресу та способи боротьби з ним". Тому й найбільше практик проведено мною по темам: стресу, депресії, самооцінки, страхів, образ, ненависті, неприйнятті, панічних атак, шляхів професійного росту, пошуку сенсу життя, сімейних конфліктів, психосоматиці.
Кохану сім'ю варто щодень творити, а не чекати, що щастя прийде саме собою. Поділюся цінним досвідом, який допоможе Вам зрозуміти в стосунках, в першу чергу, себе, а потім вже свого партнера. Великих зусиль та терпіння варто докласти, щоб щиро любити, розуміти та жити в гармонійній, повноцінній сім'ї. Можливо все!!!
Я також допоможу Вам дати відповіді на такі питання: як зрозуміти чого Ви хочете? Як визначити свої сильні сторони характеру? Як зрозуміти, де себе найкраще застосувати? Де знайти необхідні ресурси? Як знайти себе справжнього, своє призначення - особистий успіх?
Працюю з дітками від 5 років та дорослими.
А також пройшла психологічну підготовку по наданні допомоги бійцям АТО та їм сім'ям.
Жити в гармонії та спокої з самим собою, займатися успішним саморозвитком - можливо! Пам'ятаймо, що установки людини починають формуватися з дитинства. Тому, щоб досягти успіху в тій чи іншій ситуації варто змінювати свій світогляд так, щоб сформовані нові установки закріпилися в нейронних сітях. Для цього потрібно залежно від установки як мінімум 21 день - і звичка сформована.
Головне, на консультацію візьміть з собою краплинки віри, надії, любові. Я допоможу вам знову навчитися радіти кожному дню, почувати себе бадьоро, енергійно та бути успішною та щасливою особистістю!
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Почему я такая впечатлительная?
"мне хочется внимания от противоположного пола, но я его не получаю"
Здравствуйте! Вы со своим мужчиной, на Ваш взгляд, какую имеете душевную связь?

Проблемы с мужем
Добрый вечер! Как долго у Вас с мужем длится непонимание в отношениях? Что Вам в нем не нравится? Опишите какой, на Ваш взгляд, должна быть семейная жизнь?

Ответ отредактирован автором 15-11-2019 21:22:58

Дополнительно
место приёма клиентов Черкаси
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr