У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Ярослав Євгенович Ляшин м Ужгород

психолог    Ярослав Євгенович Ляшин
23-02-2011 Ярослав Євгенович Ляшин додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 32 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 14
Освіта
2009-2010 Український інститут Позитивної психотерапії та менеджменту (психолог-консультант).
2011 - 2012 Міжнародна школа тренерів (тренер)
2011 - 2014 МАУП, політико-психологічний факультет, специальність "Психологія"
2019 - 2020 Київський гештальт-університет, "Вступ до гештальт-терапії/гештальт-консультування"
2020 - 2022 Український Гештальт Інститут, "Психотерапія розладів харчової поведінки у гештальт-підході"
Досвід психологічної практики
Приватна практика консультування (2010 - теперішній час)
Консультую очно та онлайн (Скайп, Мессенджер, Zoom и Hangsout)
Ужгородський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (лютий 2019 - грудень 2023)
Ужгородський науковий ліцей (лютий 2023 - теперішній час)
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів- панічні атаки
- розлади харчової поведінки (анорексія, булімія, компульсивне переїдання)
- співзалежність, рідні та близькі наркозалежних та алкозалежних
- постійне почуття тривоги
- страхи, фобії
- невпевненість в собі
- стосунки з партнером/партнеркою
- сімейні проблеми
- пошук партнера/партнерки, створення сім'ї
- самотність, ізоляція
- депресія
- наслідки психологічних травм
- горе, утрати


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в м Ужгород, , ул. Минайская 27

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 9 з 10ти.
Усього оцінок
: 1. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки

  • [ Наталія Касим - аккаунт психолога закритий ]

Відповіді 84
Важко заставити себе піти спати
За бажанням усім сподобатися і догодити імовірно стоїть потреба в любові. Але таким чином задовольнити цю потребу не вийде. Тут в першу чергу варто звернути увагу на свої потреби, полюбити саму себе. Тоді буде можна отримати любов від інших.
Але варто пам'ятати, що всі вас все одно любити не будуть. Подумайте, чия любов вам справді важлива?
сварка у відносинах
Добрий день, Anastasia.
Виходить, що коли ви говорите про свої потреби, то до вас застосовують маніпулятивний прийом. Чи так відбувається завжди, коли ви говорите про них у стосунках, чи стосується тільки якихось конкретних ситуацій?

Бесплатная рассылка интересностей!

Важко заставити себе піти спати
Хотів би ще додати, чи не маєте бажання переїхати від батьків? (Ясно, що зараз війна, і я не знаю, яка ситуація там, де ви знаходитеся, але все ж ви доросла людина і, можливо, вже би варто будувати власне життя).

Те, що переживаєте через повітряні тривоги - це нормальна реакція на ненормальні умови. Тут можна спробувати якісь вправи для зниження рівня стресу. релаксації, їх зараз багато наведено в інтернеті.
Відносно тривоги щодо реакції інших людей, то чи правильно розумію, що намагаєтеся бути всім хорошою, всім догодити? А чи задовольняєте ви свої потреби? (Це питання стосується також і стосунків у сім'ї).
Важко заставити себе піти спати
Добрий день, Юлія.
А чи потрібно себе заставляти? Наскільки зрозумів з написаного, вам комфортніше працювати вночі чи ввечері, а спати зранку та в першій половині дня. Чи варто тоді нав'язувати собі інший режим? Часто ефективніше не виробляти правильний режим роботи і відпочинку, а прислухатися до свого організму, до своїх відчуттів.
Пишете також, що постійно почуваєтеся напруженою, то це тільки, коли намагаєтеся примусити себе іти спати, чи і в інших ситуаціях? Якщо і в інших ситуаціях,то найкраще звернутися до психолога, розібратися з цим станом (імовірно, що у вас висока тривожність, а вона має причини).
Можете також спробувати (але це точно не замінить роботи з психологом) зосередитися на цій напрузі, побути з нею, подосліджувати, де саме в тілі напруга, спробувати відчути, що вона вам хоче сказати.
що мені робити?
Доброго дня.
Коли ми втрачаємо стосунки з близькою людиною, то втрачається якась частина нашого світу і для відновлення потрібен час. Зараз старе зруйнувалося, нове ще не побудоване. Спробуйте пригадати, коли зникли почуття, що тоді відбувалося у ваших стосунках? В майбутньому ви, напевно, побудуєте нові стосунки. Спробуйте відповісти собі на питання: як ви хочете, щоб було у цих стосунках?
Також з того, що ви пишете, я зрозумів, що апатія та інше, що про що сказано у вашому питанні, були і до розриву стосунків. І тут, на мою думку, обов'язково слід звернутися до психолога та добре розібратися у причинах того, що з вами відбувається. З допомогою фахівця ви зможете покращити свій стан.
Якщо не має можливості звертатися до приватного психолога, то імовірно можна піти до психолога в школі.
Не хочу ничего делать
Здравстуйте.
Попробуйте вспомнить, когда у вас начало проявляться такое состояние? Что тогда происходило в вашей жизни? Или что происходило незадолго до этого?
Также возможно, что сейчас не удовлетворена какая-то важная потребность, которую невозможно удовлетворить через общение с друзьями или какую-то деятельность. Вы переходите из подросткового возраста в юношеский. Возможно, то, что интересовало вас раньше, уходит в прошлое, а на его место не пришло еще что-то новое. Стоит подумать, а что нового можно принести в жизнь, того, чего в ней раньше не было? Но это предположения, поэтому послушайте себя, отзывается ли вам что-то из сказанного?
Относительно обращения к психологу, то если вы где-то учитесь, то должен быть психолог в учебном заведении. Возможно стоит обратиться к нему. Если сможете поговорить о вашем состоянии с ним, то должно многое проясниться.
Я хворий на голову відмінник. Як змінити себе?
Щодо книг, то є автори, канадські психологи, Стейн і Бук "Преимущества EQ". Вона має бути доступна в інтернеті (ну але російською мовою).
Я хворий на голову відмінник. Як змінити себе?
Варто тут трохи сказати про те, хто такий нарцис. Якщо спрощено то це людина, яка ввважає (або краще відчуває), що її любитимуть тільки за досягнення, що любов можна тільки заслужити досягненнями. І судячи з явно маніпулятивного твердження вашої мами, що вона не переживе, коли про вас щось не те скажуть на батьківських зборах, вас явно виховують в цьому напрямку. А наслідком є якраз постійна незадоволеність результатами, про яку ви пишете.
Тут можна підійти з практичної точки зору. Для чого потрібно підтягуватися певну кількість разів? Скільки саме вам потрібно підтягуватися для досягнення цілей які ви ставите у спорті? Які саме у вас там цілі?
Також пишете, що в житті хочете мати те ж, що і у інших людей. А що робили ті, хто цього досягнув? Можливо варто використати їхній досвід.
Щодо тренінгів, якщо на даний момент на це немає грошей, то є безкоштовні відео в інтернеті, напевно можна безкоштовно скачати книги на цю тему. Можна почати з цього і застосовувати отримані знання.
Щодо дівчини, то варто дати для себе більш розширений опис: яка це порядна дівчина?
Я хворий на голову відмінник. Як змінити себе?
Доброго дня, Влад.
Перше, що варто усвідомити - ви НЕ є хворим. Це, наскільки розумію, якась зовнішня оцінка. А чи ті люди, які її зробили мають на це право? Хто вони, щоб вас оцінювати чи ставити діагнози?
Друге, на що хотів би звернути увагу, ви багато пишете про сподівання батьків. І зараз для батьків, і як станете дорослим, то для батьків. А що для себе? Бачив у тексті, що не визначилися, ким хочете стати. Але можна поставити питання по-іншому. Яке життя ви хочете прожити? Що має бути у вашому житті? Що би ви хотіли там бачити, крім професії та заробляння грошей?
Щодо спілкування з людьми, то для успіху в житті дійсно потрібно вміти будувати різні стосунки, і ділові, і дружні, і романтичні та сімейні. І такі вміння можна розвивати, цьому можна навчитися. Для цього можна піти на відповідні тренінги або попрацювати з психологом.
Отсутствие взаимопонимания
Здравствуйте.
Нужно четко понять одну вещь - если было рукоприкладство, то оно повторится. И скорее всего в худших формах, вам грозит физическая опасность. Поэтому подумайте, есть ли будущее у таких отношений?
Проблема я не знаю что делать как решить?
Здравствуйте. Если для вас стоит вопрос поиска работы, то нужно ответить себе на несколько вопросов. Во-первых, если нет работы в вашем населенном пункте, а работа в соседнем городе не подходит, то где есть работа на подходящих условиях? Пробовали ли вы выяснить где, возможно в других городах вашего региона есть возможность работать на лучших условиях чем в соседнем городе?
И также попробуйте ответить на вопрос: какая именно работа вам подходит? Что конкретно вы хотите и можете делать? Что вам нравится делать?
як будувати відносини
Дивіться, ви зараз прописали ряд речей, які хочете бачити у своєму партнері (чи можна сказати у своєму чоловікові) при довготривалих стосунках. Наскільки ви знаєте чоловіка, про якого йде мова у ваших дописах, чи має він такі якості, чи відповідає він такому опису?

Відредаговано автором 13-02-2024 11:30:18

як будувати відносини
Створення сім'ї - це не завершення стосунків, а перехід їх на інший рівень. Ви вже трохи написали про те, як бачите сім'ю, але можливо спробуйте визначити для себе більш докладно, що для вас сім'я. Сім'ї бувають різні і варто знати, що потрібно саме вам від сімейного життя.
Щодо ініціативних чоловіків, то що саме беруть у свої руки? І чим саме подобаються ініціативні чоловіки? Що для вас означає їхня ініціатива? Чи ініціативність стосується саме інтиму?

Відредаговано автором 13-02-2024 10:56:34

як будувати відносини
Добрий день. Не варто при невдачі зразу вішати на себе ярлик "Я не вмію будувати відносини". Для стосунків потрібні двоє, якщо чоловік з якихось причин до цих стосунків на даний момент не готовий, то це зовсім не означає, що ви не вмієте їх будувати. Причин, чому людина не йде на зближення може бути безліч. З вашого допису схоже, що чоловік, з яким ви спілкуєтеся уникає особистих тем. Причин цього може бути багато, наприклад, це може бути пов'язано з якимись болісними спогадами, у які він зараз не готовий іти. Тобто, причина може бути зовсім не в вас.
Щодо того, що залежить від вас, то ви пишете, як поводилися раніше, як починали стосунки. З даним чоловіком це не спрацювало (що не означає, що не працюватиме з кимось іншим). Варто подумати, а які ще є способи почати стосунки? Як це буває у інших? Яких саме стосунків ви хочете, що в них має бути? Що конкретно ви хочет від стосунків отримати?
Публикації психолога 2
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

qr