Психолог Ярослав Євгенович Ляшин м Ужгород
2011 - 2012 Міжнародна школа тренерів (тренер)
2011 - 2014 МАУП, політико-психологічний факультет, специальність "Психологія"
2019 - 2020 Київський гештальт-університет, "Вступ до гештальт-терапії/гештальт-консультування"
2020 - 2022 Український Гештальт Інститут, "Психотерапія розладів харчової поведінки у гештальт-підході"
Консультую очно та онлайн (Скайп, Мессенджер, Zoom и Hangsout)
Ужгородський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (лютий 2019 - грудень 2023)
Ужгородський науковий ліцей (лютий 2023 - теперішній час)
спеціалізація, зона професійних інтересів
- розлади харчової поведінки (анорексія, булімія, компульсивне переїдання)
- співзалежність, рідні та близькі наркозалежних та алкозалежних
- стосунки батьків та дітей підліткового віку
- постійне почуття тривоги
- страхи, фобії
- невпевненість в собі
- стосунки з партнером/партнеркою
- сімейні проблеми
- пошук партнера/партнерки, створення сім'ї
- самотність, ізоляція
- депресія
- наслідки психологічних травм
- горе, утрати
Основне
⭐ Оцінка від колег-психологів
Рейтинг від колег: 9 з 10ти.
Усього оцінок: 1. хто оцінював
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Залишили відгуки
- [ Наталія Касим - аккаунт психолога закритий ]
Відповіді 90
Решение принять можете только вы, никто, кроме вас, не может взять на себя ответственность за вашу жизнь. Чтобы принять решение, стоит четко ответить себе на вопрос: если вам плохо, когда вы живете вместе со своими родными, то что именно держит вас там? Вы пишете, что не хотите жить своей жизнью. Но это ваша жизнь и она у вас одна, какой еще жизнью жить, как не своей. Вы имеете на это полное право.
Также вы пишете о своей ответственности перед родными. Какова именно эта ответственность? Стоит ли брать ее на себя, если она мешает вам нормально жить?
Похоже, что у вас есть ряд установок, в соответствии с которыми вы запрещаете себе удовлетворять свои потребности, а вместо этого разрешаете себе только заботиться о других. Попробуйте поисследовать их, выполнив простое упражнение: возьмите лист бумаги и запишите на него все суждения о семье и заботе о других, которые будут приходить вам в голову, а потом попробуйте их оспорить.
Также рекомендую вам обратиться к психологу и более основательно поработать с вашими вопросами.
Чи правильно розумію, що вас непокоять думки, пов'язані із сексом? Якщо так, то перше, про що слід сказати, - цікавитись сексом - це нормально. Тому думаю, що з вами все так.
Чи правильно розумію, що дана тема для вас заборонена (можливо, до цього негативно ставилися у вашій сім'ї) та вам заборонено бути привабливою? І також є певні установки, як має виглядати жінка, як не можна одягатися?
Але виглядати привабливо - це нормально. Схоже, що ви хочете побороти те, з чим боротися не потрібно, а навпаки слід прийняти.
І так чи інакше, але у вашій ситуації потрібно звертатися до фахівця. Психологи є ще у соціальних службах, зараз також є багато громадських організацій, де можна отримати психологічну допомогу, можна пошукати в інтернеті.
Спробуйте згадати, коли такий стан з'явився вперше? Що тоді відбувалося у вашому житті? Що відбувалося незадовго до того? Можливо це трохи проллє для вас світло на причини того, що з вами відбувається.
Але в першу чергу рекомендую звернутися до психолога. Якщо не підходить онлайн, то варто поговорити вживу. У вашому навчальному закладі має бути психолог, спочатку варто звернутися до нього.
І ви пишете, що хотіли б не народжуватися. Але раз ви є, то ви уже цінні. І вам не потрібно виправдовувати своє існування. Ви є і ви потрібна та цінна.
Відредаговано автором 14-10-2024 11:31:06
Здесь вряд ли можно найти волшебную таблетку. Страх вы сможете преодолеть, если пойдете ему на встречу, будете пытаться искать работу.
Относительно трудностей и неудач, то думаю, что они точно будут. Нечасто удается устроиться на работу с первой же попытки, особенно заграницей. Тут стоит ответить себе на вопросы: что для вас означает потерпеть неудачу? Какая вы, когда терпите неудачу? Есть ли у вас опыт преодоления трудностей, удавалось ли вам после неудач успешно решать проблемы?
Думаю, стоит и параллельно с поиском работы подтягивать язык, стараться побольше общаться с людьми, и попытаться получить какие-то рабочие навыки. Так вы будете становиться увереннее в себе и вам станет легче искать работу и преодолевать трудности.
Если говорить о страхе не удовлетворить, то удовольствие зависит от обоих партнеров. Вы же не обслуживаете кого-то, а вступаете во взаимодействие, от которого должно бы было быть хорошо и вам, и девушке. И удовольствие девушки зависит не только от вас, но и от нее самой.
Относительно страха отсутствия эрекции, то что, на ваш взгляд, может произойти в таком случае?
И почему вы считаете, что девушка с опытом не согласиться?
Уточние пожалуйста, что значит доверила подругам свою жизнь и дала ей распоряжаться?
Але варто пам'ятати, що всі вас все одно любити не будуть. Подумайте, чия любов вам справді важлива?
Виходить, що коли ви говорите про свої потреби, то до вас застосовують маніпулятивний прийом. Чи так відбувається завжди, коли ви говорите про них у стосунках, чи стосується тільки якихось конкретних ситуацій?
Те, що переживаєте через повітряні тривоги - це нормальна реакція на ненормальні умови. Тут можна спробувати якісь вправи для зниження рівня стресу. релаксації, їх зараз багато наведено в інтернеті.
Відносно тривоги щодо реакції інших людей, то чи правильно розумію, що намагаєтеся бути всім хорошою, всім догодити? А чи задовольняєте ви свої потреби? (Це питання стосується також і стосунків у сім'ї).
А чи потрібно себе заставляти? Наскільки зрозумів з написаного, вам комфортніше працювати вночі чи ввечері, а спати зранку та в першій половині дня. Чи варто тоді нав'язувати собі інший режим? Часто ефективніше не виробляти правильний режим роботи і відпочинку, а прислухатися до свого організму, до своїх відчуттів.
Пишете також, що постійно почуваєтеся напруженою, то це тільки, коли намагаєтеся примусити себе іти спати, чи і в інших ситуаціях? Якщо і в інших ситуаціях,то найкраще звернутися до психолога, розібратися з цим станом (імовірно, що у вас висока тривожність, а вона має причини).
Можете також спробувати (але це точно не замінить роботи з психологом) зосередитися на цій напрузі, побути з нею, подосліджувати, де саме в тілі напруга, спробувати відчути, що вона вам хоче сказати.
Коли ми втрачаємо стосунки з близькою людиною, то втрачається якась частина нашого світу і для відновлення потрібен час. Зараз старе зруйнувалося, нове ще не побудоване. Спробуйте пригадати, коли зникли почуття, що тоді відбувалося у ваших стосунках? В майбутньому ви, напевно, побудуєте нові стосунки. Спробуйте відповісти собі на питання: як ви хочете, щоб було у цих стосунках?
Також з того, що ви пишете, я зрозумів, що апатія та інше, що про що сказано у вашому питанні, були і до розриву стосунків. І тут, на мою думку, обов'язково слід звернутися до психолога та добре розібратися у причинах того, що з вами відбувається. З допомогою фахівця ви зможете покращити свій стан.
Якщо не має можливості звертатися до приватного психолога, то імовірно можна піти до психолога в школі.
Попробуйте вспомнить, когда у вас начало проявляться такое состояние? Что тогда происходило в вашей жизни? Или что происходило незадолго до этого?
Также возможно, что сейчас не удовлетворена какая-то важная потребность, которую невозможно удовлетворить через общение с друзьями или какую-то деятельность. Вы переходите из подросткового возраста в юношеский. Возможно, то, что интересовало вас раньше, уходит в прошлое, а на его место не пришло еще что-то новое. Стоит подумать, а что нового можно принести в жизнь, того, чего в ней раньше не было? Но это предположения, поэтому послушайте себя, отзывается ли вам что-то из сказанного?
Относительно обращения к психологу, то если вы где-то учитесь, то должен быть психолог в учебном заведении. Возможно стоит обратиться к нему. Если сможете поговорить о вашем состоянии с ним, то должно многое проясниться.
Тут можна підійти з практичної точки зору. Для чого потрібно підтягуватися певну кількість разів? Скільки саме вам потрібно підтягуватися для досягнення цілей які ви ставите у спорті? Які саме у вас там цілі?
Також пишете, що в житті хочете мати те ж, що і у інших людей. А що робили ті, хто цього досягнув? Можливо варто використати їхній досвід.
Щодо тренінгів, якщо на даний момент на це немає грошей, то є безкоштовні відео в інтернеті, напевно можна безкоштовно скачати книги на цю тему. Можна почати з цього і застосовувати отримані знання.
Щодо дівчини, то варто дати для себе більш розширений опис: яка це порядна дівчина?
Публикації психолога 2
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.