У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Психолог Тетяна Вікторівна Олексійчук Ровно

психолог Семейный психолог. Психолог для подростка.  Тетяна Вікторівна Олексійчук
19-06-2020 Тетяна Вікторівна Олексійчук додати у вибрані

комментарий
Анкета этого психолога не обновлялась более полугода.
Лет опыта психологом Лет опыта: 17
Образование
Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету. Психолог, викладач психології. Проходила різноманітні тренінги та групи зустрічей з особистого розвитку. Курси з кризового консультування, робота з втратою
Опыт психологической практики
Працювала практичним психологом в школі та ЗДО. Під час навчання брала участь в роботі психологічної служби інституту ( проводила консультації, тренінги, групи особистого розвитку). Онлайн консультування
Работа с запросами
Працюю з особистими, сімейними проблемами. Допомагаю з труднощами у вихованні та взаєморозумінні з дітьми та підлітками.
Розцінки приховані, тому що Тетяна Вікторівна давно не оновлювала своїх даних.


Основное
місце прийому клієнтів
Семейный психолог. Психолог для подростка.  в Ровно,

Ответы 249
Проблеми у стосунках з найкращою подругою
Доброго часу доби! Дуже хочу Вас підтримати, стільки болю і почуття провини у вашому тексті! Перш за все Вам варто пробачити самій собі, вашої провини у тому, що сталося немає! Думаю, Ви правильно зробили, що намагалися відверто поговорити з подругою, але стосунки вимагають двостороннього бажання і праці над їхнім розвитком. Так, подруга справді переживає важкі часи і, Ви хочете їй допомогти, підтримати, проте Ви повідомили їй про це (і неодноразово), а от чи приймати допомогу чи ні - це вже її вибір і її відповідальність. Вважаю, що на даному етапі, Ваш максимум - ще раз написати їй, пояснити щиро та відверто свої почуття і переживання, а далі все залежатиме від її бажання продовжувати дружбу. Собі ж, підкреслюю, варто відпустити почуття провини, адже ви не можете контролювати всього і ніколи не помилятися. Удачі Вам!
Непрекращающийся гнев к себе и другим.
Доброго часу доби, Настя! Ті емоції, які Ви відчуваєте - невід'ємна частина кожного і тут важливо вміти їх розпізнавати і проживати екологічно. Справді, якщо стримувати злість і придушувати її нічого доброго з цього не вийде, проте і виміщувати агресію на, наприклад, молодшій сестрі - теж тільки погіршує становище, адже потім Ви розумієте, що вели себе несправедливо і відчуваєте докори сумління. Що ж робити? Вчитися відстежувати свої емоції: на кого/на що я зараз злюся? Що хотіла б зараз зробити? Що може полегшити мій стан? В одних ситуаціях полегшити емоційний стан може медитація, в інших заняття спортом, улюбленим хобі, зустріч з друзями і т.д. Тому варто глибше пізнавати себе і вчитися проживати свої емоції екологічно, якщо важко справлятися самостійно можна звернутися до психолога індивідуально.
Отношения
Доброго часу доби! В яких ситуаціях згадуєте колишнього? Як це впливає на Вас і Ваші теперішні стосунки? Можливо в колишніх стосунках було те чого не вистачає зараз?

Бесплатная рассылка интересностей!

Подскажите, как поступит будет лучше..
Доброго часу доби, Елена! Розумію Вашу стурбованість і бажання допомогти, але у Ваших двоюрідних братів/сестер є батьки (хоча й розлучені) і саме вони несуть за них і їхній стан відповідальність. Ваш максимум висловити їм (батькам) ваше занепокоєння і запропонувати їм звернутися за психологічною допомогою індивідуально. Самі ж можете (якщо є можливість) більше часу проводити з братами/сестрами і по- дружньому підтримувати їх, не стаючи при цьому на захист дядька/тітки.
Ребенок не хочет ничего делать и постоянно без настроения
Доброго часу доби! Розумію Вас, адже така поведінка дитини впливає на всіх членів сім'ї і атмосферу в домі в цілому. Проте, щоб зрозуміти як вплинути на поведінку дитини треба з'ясувати її причини ( як давно змінилися реакції дитини, що загалом відбувається у Вас в сім'ї і т.д.). Погоджуся з колегою вище, що варто подумати про індивідуальне звернення до психолога, щоб швидше та ефективніше вирішити проблему.
отношения с мамой
Доброе утро, Алена! Вам сейчас очень нужна помощь, мне очень жаль, что мама не поддерживает Вас. Сейчас, самостоятельно, Ви можете обратится за психологической поддержкой к школьному психологу, где сможете рассказать все более подробно и вместе поискать решения ситуации, что сложилась.
Помогут ли мне антидепрессанты
Доброго часу доби! Прочитавши Вашу історію, дійсно стало сумно і дуже захотілося Вас підтримати! Ви переживаєте непростий період і потребуєте підтримки, погоджуся з колегою, що для початку варто звернутися за психологічною допомогою, а не за медикаментами. Хто зараз може Вас підтримати? Чи можете звернутися до шкільного психолога або ж обговорити з батьками можливість індивідуального звернення до спеціаліста? Можливо є ще хтось з дорослих, хто може допомогти Вам у розмові з батьками?
Брак приватності
Доброго ранку, Вероніка! Ваші бажання цілком природні і зрозумілі, більше того, навіть якби сусідка була "вашою людиною" цілком нормальним було б бажання іноді побути наодинці. Проте, Вам дискомфортно і це треба вирішувати. Коли чужі люди починають з певних причин проживати під одним дахом, дуже важливо вміти домовитися про дотримання певних правил (графік прибирання, запрошення гостей, тощо). Чи пробували Ви обговорити свій стан з сусідкою, запропонувати пошукати разом варіанти звільнення особистого простору одна одній? Можливо, її теж щось не влаштовує і Ви разом знайдете вихід?
Невозможность контролировать агрессию
Доброго часу доби, Аня! Ви праві щодо того, що негативний досвід з дитинства впливає на нинішню Вашу поведінку і з цим варто розбиратися на індивідуальних зустрічах. Крім того, Ви пишете, що помітили "зриви" після роботи, так як очевидно, втомлені, хочете відпочити, часу для себе і це природньо. Чи може хтось допомогти Вам в організації відпочинку ( хоча б годинку, другу), побути з дитиною, щоб Ви відпочили після роботи?
Сильное эмоциональное выгорание, подростковый максимализм, не знаю как назвать то что происходит
Доброго часу доби, leaf! Хто ставив Вам діагноз депресія? Як виходили з неї? Хто Вас підтримував? Чи можете звернутися індивідуально на консультацію до шкільного психолога?
Кажется, что я плохая мать.
Доброго часу доби! Вітаю Вас з народженням дитинки! Хочу Вас підтримати і заспокоїти - Ви гарна мама і турбуєтеся про свого синочка. Зараз у Вас непростий період, адже поява дитинки це прекрасно, але, безумовно, це змінює Ваше життя. Від пологів минуло ще мало часу, гормональний фон змінений і спричиняє масу переживань (сльози, образи, хвилювання і т.д.). Крім того, важливо налагодити режим дня, аби Ви мали можливість відпочити, приділити увагу собі. Дуже добре, що чоловік допомагає Вам, варто відверто обговорювати з ним свої почуття, переживання, звертатися за підтримкою, і також проговорювати як Вам важлива його підтримка, як Ви це цінуєте. Обіймаю Вас і вірю, що у Вас все вийде!!!
Боюсь, что беременна
Доброго ранку! Для початку, треба заспокоїтись і дочекатись точної відповіді на питання чи Ви вагітні і тільки тоді приймати будь-які рішення. Зараз важливо не накручувати себе, "не бігти попереду потяга". Є хтось близький з ким можете обговорити ситуацію, хто може підтримати зараз? Крім того, думаю, цю ситуацію варто використати на майбутнє для себе, по-перше для переоцінки стосунків з хлопцем (адже ця ситуація як лакмусовий папірець для чоловіка), по-друге, варто ознайомитися з засобами "пожежної" контрацепції, задля свого ж спокою.
Бывший и я (я замужем)
Розумію Вас і відчуваю Вашу розгубленість... Я б Вам рекомендувала взяти хоча б одну індивідуальну консультацію, для прояснення ваших почуттів, думок і поглядів на майбутнє, бо умови переписки, на жаль, не дозволяють це зробити. Консультація може бути і онлайн.
Бывший и я (я замужем)
Що саме Ви хочете змінити у своєму житті? Чого не вистачає у взаєминах з чоловіком, що намагаєтесь знайти з колишнім?
Бывший и я (я замужем)
Доброго часу доби! Відповіді на ці запитання краще шукати у свого колишнього, а не на форумі)). Цікаво, інше, що дасть Вам відповідь на ці питання, чого очікуєте далі?
Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr