У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Психолог Віталій Вікторович Бондарчук Киев только онлайн

психолог Семейный психолог. Психолог для подростка.  Віталій Вікторович Бондарчук
05-10-2020 Віталій Вікторович Бондарчук додати у вибрані

комментарий
Был(а) на сайте 2 дні назад.
Лет опыта психологом Лет опыта: 11
Образование
Київський інститут бізнесу і технологій
спеціальність "Психологія"
Опыт психологической практики
Досвід психологічної практики з 2013 року.
- Постійне підвищення кваліфікації практичного психолога в інституті післядипломної освіти;
- Курси, семінари, тренінги та інше.
- Брав участь в організації науково-практичних конференцій для психологів та інших спеціалістів.
- Маю великий досвід організації та проведення семінарів та тренінгів для психологів та інших груп людей.
- Нагороджений міською психологічною службою за презентацію авторського методу, справжній професіоналізм, творчість та вагомий внесок у розвиток компетентностей практичних психологів.
Работа с запросами
✔️ проведення тренінгів✔️ супервізія для колегДля запису на сеанс, напишіть повідомлення у вайбер, вацап або телеграм. У повідомленні напишіть ваше ім'я та вік; опишіть хвилюючі Вас проблеми; бажані для Вас години та дні для проведення сеансу. На повідомлення відповім при першій нагоді, підберемо зручний для Вас час і день для сеансу.
- психологічна допомога та підтримка
- складнощі у прийнятті рішень
- невпевненість у собі, низька самооцінка
- проблеми у відносинах, сімейні проблеми
- розрив відносин, розлучення
- почуття сорому, провини та образи
- проблеми самореалізації, пошук сенсу життя
- професійна орієнтація, проблеми на роботі
- психосоматичні розлади
- підвищена тривожність, страхи (фобії)
Тривожні розлади:
- обсесивно-компульсивний розлад (ОКР)
- генералізований тривожний розлад (ГТР)
- соціальний тривожний розлад (соціофобія)
- тривожний розлад при розлуці (розлад сепараційної тривоги)
- панічний розлад (панічні атаки)
- тривожно-депресивний розлад
- посттравматичний стресовий розлад (ПТСР)


Основное
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦИИ viber, whats app, telegram.

Личностные проблемы: самооценка, чувство вины, страхи, тревожные состояния, вопросы с пониманием своих желаний, чувств. Трудности в детско-родительских, семейных взаимоотношениях, сложности в построении женско-мужских отношений

контакты: Для записи на сеанс напишите сообщение в вайбер, телеграмм или вацап (+380989372021). В сообщении напишите ваше имя и возраст; проблемы, которые Вас беспокоят

Оплата:

500 UAH

Стоимость сеанса - 500 гривен в час.
диплом перевірено

⭐ Оценка от коллег-психологов

Рейтинг среди коллег: 10 з 10ти.
Всего оценок
: 6. кто оценивал

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Ответы 1406
поиск себя
Здравствуйте)
Представьте себе жизнь рабыни. Её будят каждое утро в 4 часа, не спрашивая выспалась она или нет. И приказывают идти доить коров, после этого мыть полы, подметать двор, собирать хлопок или полоть сорняки. Никому не интересно, что Вы не хотите этого делать или не понимаете зачем Вам это нужно. При этом постоянные придирки, недовольство хозяев или надсмотрщиков и постоянный страх наказания за любую провинность, притом в большинстве случаев я даже не понимаю: что именно я сделала не так, за что на меня кричат и наказывают.
В результате развивается тревожное состояние, которое прогрессирует, доходит до панической тревожности и в итоге развивается депрессия - выгорание. И это выгорание непременно наступает из-за того, что я постоянно живу не своей жизнью, занимаюсь совсем не тем, что мне нравится и приносит удовольствие. Да, я живая, я существую, но разве это жизнь? И что ещё самое страшное, если такого человека освободить из рабства или многолетнего плена - он не знает что делать с этой свободой. Как теперь жить, что мне теперь делать, а что не делать? Куда идти, а куда не идти? Что "правильно", а что "неправильно"?
Что делать если боишься что совершишь ту же ошибку снова?
Будьте уверенной в другом. В том, что Вы нормальная и ничего такого не сделали, чтобы Вас ненавидели и посылали. Не стоит чувствовать себя какой-то "бракованой" и позволять с собой так обращаться. Вас ведь не на помойке нашли - или я ошибаюсь и всё было именно так)
СЕЛФХАРМ
"В 12 років, як я раніше згадувала, вперше взялася за ножа. Але лейтмотивом нанесення собі дрібних подряпин було не завдавання собі болю, а дещо інше." - Що інше? Напишіть будь ласка.
"Чи мають значення такі ранні прояви прагнення до самокалічення?" - звичайно.
"Чи є місце мазохізму(чомусь, це звучить смішно. Проте я почуваюся так, неначе отримую справжнісіньке задоволення від подібного болю.)?" - зовсім не смішно, ні по відношенню до Вас, ні по відношенню до мазохізму взагалі, якщо розумієш, що привело людину до цього.

Бесплатная рассылка интересностей!

Не можу носити ланцюжок
Так, але зараз Ви вже дорослий і можете самі обирати, як Вам жити і що робити. А жити і робити те, що я не хочу і не розумію - це прямий шлях до депресії
Не можу носити ланцюжок
Люди взагалі багато що кажуть. Але навіть якщо сприймати ті чи інші слова всерйоз, виникають зустрічні питання: кому і для чого це треба?
Не можу носити ланцюжок
Саме так, аксесуар - це те, що необов'язково носити. Обов'язково ланцюги змушені носити собаки, раби або каторжні, хоча вони від цього зовсім не в захваті і їм би, також як і Вам, було б добре і без нього
Не можу носити ланцюжок
Доброго дня, а навіщо його носити?
Відсутня зовсім мотивація та сили.
Вітаю!
Якщо забуваєте про справи, можливо ці справи не такі вже й важливі - саме для Вас? Тому й хочеться забутися і відволіктись.
Щодо спілкування, так само: Я хочу з кимось спілкуватись, тому що треба (соціалізація і таке інше)? Або я справді хочу спілкуватись з людьми з якими мені не дуже цікаво і комфортно насправді?
Головные боли , наверное психосоматика..?
Так, психіатр Вам може призначити препарати групи СІОЗС і психотерапію.
А що до методів, то навіть психологи звертаються до іншого психолога, тому що "я ж психолог і я собі сам допоможу", так не працює насправді
Чувствую к себе мало внимания
С детства идёт, потому что это детская реакция. Вот только парень не Ваш родитель
Головные боли , наверное психосоматика..?
Конечно не работает, контроль - это не просто попытка блокировки мыслей, а управление ими.
А так это всё равно что говорить: "Только не думай о белом медведе или о розовом слоне!"
Что со мной?
Вы живёте не своей жизнью с не своим человеком
Головные боли , наверное психосоматика..?
Ещё как может и не только голова, но голова в первую очередь - это так и называется "головная боль напряжения".
МРТ развеяло Ваши переживания о возможном заболевании и подтвердило слова невролога, но Вы всё равно сомневаетесь, что тоже, кстати, является признаком тревожного расстройства
Головные боли , наверное психосоматика..?
Да, это тревожное расстройство и та головная боль, которую Вы описываете (каска) - следствие нервного напряжения. Работать необходимо с тревожными мыслями, которые создают напряжение в Вашей голове, вследствие чего она и болит
Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr