У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: Галицький район, Львів

У Психолога » Психологи й психотерапевти України » Психолог Львів » Психолог Галицький район [Львів]

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу Галицький район, Львів, Львівська область. Знайдено 18 спеціалістів в нашій базі:

психолог у Львові Світлана Іванівна Богатирьова
🧑 індивідуально 💑 парні консультації

коментар
6 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, вул. Зелена 44

- Cімейні проблеми, конфлікти, розлучення
- Питання зв'язані з роботою: кар'єра, внутрішня мотивація, особистий ріст, конфлікти, самореалізація
- Труднощі у спілкуванні
- Депресія, апатія, стреси, втрата цінностей
- Нестабільна або низька самооцінка,
- Пошук ресурсів та мотивації,
- Страхи, тривоги, панічні атаки
- Робота з залежними людьми та їх родичами

Освіта...
- сертифікат спеціаліста по метафоричним картам (МАК) – у 2019 р. закінчила МАУП, здобула ступінь магістра за напрямком підготовки "Практична психологія"; - 2018-2019р. - сертифікат по Сімейній Позитивній психотерапії - з 2017 р. WAPP, УІПП – сертифікований психолог-консультант в методі Позитивної психотерапії (Wiesbaden, Germany) - з 2017 р. учасник курсу «Пропедевтики» в рамках Української Спілки Психотерапевтів; - з 2015 р. участь у теоретико-практичних семінарах, тренінгах по депресіях, тривожності, страхах.
детальніше »
психолог у Львові Христина Максимець

коментар
13 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, Володимира Івасюка

Працюю з людьми, яким:
-важко
-боляче
-сумно
-тривожно
-самотньо та одиноко
-страшно
-злісно
-нестерпно
Це основні причини - Ваші почуття. І цього достатньо, щоб прийти.
Спеціалізація:
Депресивні стани
Психосоматика
Неврози
Тривожні розлади
Панічні атаки

Освіта...
- ЛНУ ім. Івана Франка, магістр психології. - 4 річна Програма підготовки психотерапевтів за напрямком гештальт-терапія - Спеціалізація «Кризи і травми в клінічній гештальт- терапії»
детальніше »
5 Років досвіду

800 ₴

психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, пр. Чорновола

Працюю з складнощами з:
- самооцінкою;
- сприйняттям образу Я;
- пошук ресурсних станів;
- проблеми з сприйняттям/зміною власної зовнішності;
- емоційна саморегуляція;
- депресивні стани;
-тривожність;
- алекситимія;
- складнощі з самопред'явленням (сором'язливість, дискомфорт у нових компаніях, складнощі в близьких стосунках);
- складнощі з власною сексуальністю/вітальністю;
- підготовка до публічних та сценічних виступів
- психосоматичні скарги
- внутрішні конфлікти, пов'язані з необхідністю вибору
- підготовка до важливих подій, публічних виступів
Також консультую онлайн (skype, viber)

Освіта...
2012 - Львівська комерційна академія 2019 - МАУП (Львів) практична психологія 2019 - сертифікована як ведуча груп розвиваючого руху 2017-2020 - сертифікований психотерапевт у напрямку рухової психотерапії (DMT) Викладачі: Сьюзен Скарт, Юлія Морозова, Оксана Белова, Річард Коутен, Розмарі Самаріттер, Джефрі Ункович, Олена Котеленко, Марія Еберхард, Роза-Марія Родригез, Мері Коутен 2021-2022 - навчалась на курсі "Психоаналіз та психоаналітична терапія" - NewPsy-МІП 2023 - розпочала навчання на курсі "Інтерперсональний психоаналіз" William Alanson White Institute Додаткові семінари: 2018 - "Терапія відповідальності та прийняття (ACT)" Бартош Клещ 2019 - "Теорія та методи терапії відповідальності та прийняття (АСТ)" Сюзанна Гессель 2023 - "Основи дитячого консультування та травматерапії" Катерина Крилова 2023 - "Нейропсихологія комунікації та її порушень у дитячому віці" Володимир Князев 2023 - "Психотерапія розладів особистості" Катерина Мілютіна 2023 - "КПТ модель менеджменту суіцидальності" Софія Влох
детальніше »
психолог у Львові Олеся Бобруйко

коментар
5 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, вул. Романчука, 14

Розкажіть мені про свої труднощі. Разом ми знайдемо рішення.
Я можу допомогти Вам:
- підвищити самооцінку
- подолати страхи
- віднайти свої внутрішні бажання і ресурси
- прийняти рішення
- поставити та досягнути цілі
Усе, що потрібно вже є всередині вас. Разом, ми можемо знайти та подолати бар'єри, які перешкоджають досягненню ваших цілей.
Я можу допомогти вашій парі:
- навчитись говорити про те, що не влаштовує, так, щоб слова кожного з вас були почуті, а тарілки залишились цілими
- вирішити конфлікти
- відновити взаєморозуміння
- повернути довіру та близькість у стосунки
Побудувати теплі надійні стосунки, сповнені любові – можливо. Я покажу вам як саме.
Тепло, уважно, професійно. Запрошую до спільної роботи на благо Вашому здоров‘ю і благополуччю

Освіта...
Вітаю! Я – Олеся Бобруйко. Перш за все, я – людина, і можу зрозуміти почуття та переживання іншої людини. А ще, я –  психолог і дбайливо ставлюся до кожного, хто до мене звертається. Закінчила магістратуру з психології в Українському католицькому університеті. Також я сертифікований КПТ-консультант, коуч. 1,5 року навчаюсь у проекті "Психотерапевт за методом символдрами", а також пройшла базовий навчальний курс емоційно-фокусованої терапії для пар. Маю тривалий досвід власної терапії в індивідуальному і груповому форматі, тому знаю як це бути на місці клієнта. Разом з чоловіком пройшли сімейну терапію, яка допомогла нам краще розуміти один одного. Тому також знаю як буває не просто погодитись на сімейну терапію. Вдосконалюю свої навички регулярно консультуючись з досвідченими колегами. Вважаю розвиток невід'ємною частиною свого життя, тому беру участь у семінарах, лекціях чи тренінгах на тему психології та психотерапії.
детальніше »
психолог у Львові Оксана Николаевна Задирака

коментар
6 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, Проспект Чорновола

Работаю с психосоматикой, и такими запросами личносного характера как низкая самооценка, конфликты с любимым, семьей, детьми, неуверенность в себе, выбор своего пути, депрессия, женственность, фобии, и тд.

Освіта...
В 2015 году закончила Криворожский национальный университет Прошла обучающие курсы: "Основы работы с психосоматикой" "Работа с любовными отношениями с помощью метафорических карт" "Психосоматика функціонального стану організму. Метод трансособистісної теоапії. Логотерапія" "Арт-терапія в роботі з дітьми та підлітками" Сертифицированый ведущий игры "Женщина хочет" В качестве спикера принимала участие в онлайн конференции "ЛЮБИмое ТЕЛО" и в других фестивалях!
детальніше »
4 Років досвіду

1000 ₴

психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, вул. Генерала Грекова, 1

В роботі важливим є контакт, який будується на безпеці, довірі, прийнятті та повазі. Тільки при таких умовах, через цілющий контакт в терапії, можна налагодити гармонійний стосунок з найважливішою і найближчою людиною - зі собою.
Основні теми, з якими працюю:
- Кризова психологічна допомога, супровід в стресових ситуаціях, робота з втратою.
- Працюю з темами тривожності, низької самооцінки, перфекціонізму, надвимогами до себе, труднощів в спілкуванні та порозумінні, відчуттям провини.
- Якщо ви відчуваєте брак енергії в житті, відсутність цілей, самореалізації та внутрішню пустоту з обережністю здійснимо пошук ресурсу та відновлення життєвого балансу.
- Допомагаю у запитах, які пов'язані з розумінням своїх потреб, емоцій, можливостей та прийняттям власного тіла.

Освіта...
- EMDR терапія, 1-рівень. -Український психотерапевтичний університет (2018-2023) Напрямок: гештальт-терапія. Кандидат в психотерапевти. -Учасниця Буковинського проекту з групової психотерапії ( 2018-2024.), Українська Спілка Психотерапевтів. Напрямок: гештальт. -Навчальний проект «Пропедевтика психіатрії» (2019-2023)- Українська Спілка Психотерапевтів. - Базовий курс консультування у методі позитивної психотерапії Пезешкіана (2015-2016 рр.). Рівень - консультант, сертифікат Вісбаденської академії психотерапії. - Арт-терапевтичний проект «Використання арт-терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога» Асоціації практикуючих психологів Івано-Франківської області (2017-2019 рр.). Сертифікат арт-терапевта, сертифікат з казкотерапії. - Міжрегіональна академія управління персоналом (2018- 2020 рр.), магістерська програма: диплом магістра психології. - Програма «Тілесність у воді» (2018), центр практичної психології «Ладаниця». - Програма «Емоційний інтелект» (2017), центр практичної психології «Ладаниця». -Систематично беру участь у семінарах, майстер-класах, тренінгах.
детальніше »
7 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, Вул. Героїв УПА, 73 (10 корпус)

- особисті проблеми (впевненість в собі, самооцінка, самореалізація)
- проблеми у стосунках
- сімейні проблеми
- психологічні травми, страхи, фобії, тривожність, панічні атаки
- горе, втрата, посттравматичний стресовий розлад
- депресія, апатія, кризові стани
- роздратування, гнів, образа, почуття провини
- психосоматичні захворювання
- складності з зачаттям і виношуванням дитини, безпліддя...

Освіта...
- Тернопільський національний педагогічний університет ім. Гнатюка - психолог - Асоційований член ГО “Інститут розвитку символдрами та глибинної психології“ - Львівський проект кататимно-імагінативної психотерапії - Підвищення кваліфікації в рамках програми багатоетапного навчання Кататимно-імагінативній психотерапії на міжнародній школі "Символдрама та операціоналізована психодинамічна діагностика (OPD-2)" - Групова та індивідуальна навчальна психотерапія за методом симвалдрами - "Асоціативні карти в психологічному консультуванні, психотерапії та тренінговій роботі" Сертифікати: "Стабілізація психічного стану після пережитої психічної травми" "Гештальт підхід у роботі з сім'єю"
детальніше »
24 Років досвіду

650 ₴

психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, вулиця Водогінна 2

- Особистісні проблеми
- Міжособистісні стосунки. Подружні конфлікти,відсутність взаєморозуміння в парі
- Сімейні проблеми
- Кризові етапи розвитку сім'ї
- Батьки і діти. Дитячі емоційні порушення: агресивність, гіперактивність, фобії, тривожність, відсутність мотивації, супровід при розлученнях
- Психосоматичні порушення (психологічні причини захворювань)
- Психотерапевтичний супровід: постабортний синдром, розлучення, втрата значущої людини

Освіта...
- 5-річна Міжнародна Школа Психотерапії(1994-99) Системна сімейна психотерапія, під супервізією Європейської Асоціації Психотерапіі. - Теоретико-супервізійний проект Австрійської Школи з групової психотерапії 2000-2005, системна сімейна психотерапія. - Суб-проект "Дитяча психотерапія" під супервізією ЄАП - Інститут Арттерапії і Інтегративної Психотерапії (Оттерсберг,Німеччина), Інтегративна арт-терапія, семінарський курс. - Московський Гештальт Інститут,Інтегративна сімейна терапія, Гештальт підхід у роботі з сім'єю. - НЛП-практик: "Техніки НЛП". - Навчаючий тренер за напрямком Системна Сімейна Психотерапія. Член ЕFTA (Європейська Спілка Сімейної Психотерапії).
детальніше »
психолог у Львові Наталія Лукашкіна

коментар
2 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, Водогінна 2, 227 каб

Робота з дітьми та підлітками, дитячо-батьківькі стосунки, чоловічо-жіночі стосунки,сексуальність, проблеми особистісного росту, самооцінка, самоактуалізація, травми, насилля, втрати, ПТСР

Освіта...
Львівський національний унівеситет ім.І. Франка (клінчний психолог) ВСППГП (всеукраїнська спілка психологів практикуючих гештальт підхід) Арт-терапія, проект Л.Підлипної Спеціалізація ВСППГП робота з парами, кризи та травми
детальніше »
психолог у Львові Вікторія Скіра

коментар
3 Років досвіду

-проблеми самооцінки, самовираження та самоповаги
-наслідки стресу, тривоги, напруження, травматичного досвіду
-емоційна втома, нервовий зрив
-професійне вигорання, втрата мотивації
-підвищена тривожність та депресивні стани
-проблеми із виявом злості чи агресії
-труднощі у спілкуванні з людьми та внутрішні конфлікти
-втрата, розставання
-дитячо-батьківські відносини
-особисті кордони, ассертивність,
-та інше.

Освіта...
-Магістр "Клінічної психології з основами психодинамічної психотерапії" УКУ -Кандидат в психотерапевти за методом "Психоаналіз" Участь в семінарах: -"Травма в юнгіанському психоаналізі. Діагностика ранньої дитячої трами у роботі з дорослими" -"Основи глибинно-психологічної символіки і методології символдрами" -"Майстерність у комунікації та стосунках"
детальніше »
психолог у Львові Ельміра Візенко

коментар
4 Років досвіду

Запити з якими працюю:
- Психологічна допомога особам, які пережили або переживають травмуючу подію
- Робота зі сновидіннями
- Проблеми в спілкуванні
- Низька самооцінка
- Емоційне вигорання
- Страхи
- Тривожність
- Горе та втрата
- Робота з ресурсами
В практиці не застосовую єдиного психологічного напрямку, а завжди стараюсь комбінувати вже під запит клієнта та в залежності від перебігу роботи з тим чи іншим запитом.
Найчастіше практикую різні арт-терапевтичні напрямки (пісочна, мандалотерапія, ізотерапія, казкотерапія та інші)
Перша консультація (знайомство, обговорення правил подальшої співпраці) безкоштовна!

Освіта...
Психолог - консультант, арт-терапевт. Львівський національний університет імені Івана Франка - Психологія (2004 - 2009) Центр практичної психології та психотерапії "Інсайт" - Теорія та практика арт-терапії (2019 - 2020) Центр практичної психології та психотерапії "Інсайт" - Арт-терапія в роботі з травмою (2019) Психологічні тренінги, семінари, конференції.
детальніше »
психолог у Львові Анна Іванівна Верещинська

коментар
12 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, Романчука14

Психологічна допомога у подоланні життєвих негараздів,сімейних конфліктах,робота з самооцінкою,супровід у кризових ситуаціях,після травмуючих подій,психотерапія психосоматичних, депресивний,тривожних симптомів,адективної поведінки,терапія пар.

Освіта...
2007-2012рр. Львівський національний університет імені Івана Франка (психолог, викладач). 2014-2018рр.Український Психотерапевтичний Університет(метод-психоагаліз). 2014-2019рр.Буковинський Психотерапевтичний проект власного досвіду. 2014-2017рр.Психіатрична пропедевтика. 2019р- п'ятирічний психосоматичний проект " Мистецтво можливого" 2021-проект КІСПП "психотерапія пар" Психотерапевт Української Спілки Психотерапевтів.
детальніше »
психолог у Львові Илона Александровна Швецова

коментар
5 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, Джерельная

Психосоматические расстройства, панические атаки
Кризисы возрастные и не только.Детские, взрослые травмы.
Не уверенность в себе, семейные трудности, измены

Освіта...
Межрегиональная академия МАУП Магистратура практического психолога, преподавателя высшего учебного заведения. ВОППГП "Український Гештальт Інститут " Спеціалізація кризи і травми в гештальт.
детальніше »
психолог у Львові Мар

коментар
6 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, Вул. Зелена 109, каб.201

Я можу Вам допомогти якщо:
- Ви втратили близьку людину;
- у Вас виникла конфліктна ситуація;
- Ви сумніваєтесь у собі;
- Ви не можете налагодити стосунки з другою половинкою;
- Вам важко робити вибір;
- Вам потрібна підтримка.
Я не буду:
- давати поради
- критикувати Вас
- оцінювати Вас

Освіта...
Освіта: Львівський національний університет ім. І.Франка (Львів) Рік закінчення 2007 Фізіологія людини і тварини. Магістр біологічних наук МАУП, кафедра психології. Практичний психолог, спеціаліст. Рік закінчення 2011 Курси, тренінги, сертифікати: Піскова терапія ( 2011) Використання піскової терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога(2012) Лялькотерапія (2012) Казкотерапія (2012) Фестиваль Арт-терапевтична палітра (2013) Теорія і практика арт-терапії. (листопад 2016 - грудень 2017)  Психосоматичні захворювання (2016) Навчально-терапевтична група Арт-терапія (1 рік (2011-2012))
детальніше »
психолог у Львові Вікторія Вербицька

коментар
8 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, вул. Винниченка, 1

Невпевненість у собі
Надмірна тривога
Складнощі з самооцінкою та самоцінністю
Труднощі в самореалізації Внутрішні конфлікти
Нерозуміння як досягти своїх цілей, розставити пріоритети
Проблеми самоорганізації, прокрастинації, тайм-менеджменту
Труднощі у стосунках, конфлікти
Складнощі в сексуальній сфері
Депресивні стани
Особистісні кризи
Екзистенційні питання
На сесіях я приділяю особливу увагу емоціям й тілесним проявам у їх взаємозв'язку з думками й поведінкою на прикладі конкретних ситуацій, з якими Ви маєте труднощі.
Так Ви можете поступово навчитись розуміти і згодом самостійно регулювати свої стани.
Домовитись про зустріч можна через Telegram/ Viber або зателефонувавши.
Зверніть увагу: коли працюю, я вимикаю звук в телефоні. Тому можу не відповісти відразу, а передзвонюю, коли звільняюсь.

Освіта...
- Український психотерапевтичний університет (5-річна програма, заснована Українською спілкою психотерапевтів (УСП) згідно з вимогами Європейської асоціації психотерапевтів). Напрямок: гештальт-терапія. - Український католицький університет. Магістр: клінічний психолог (когнітивно-поведінкова терапія). - Львівський національний університет імені Івана Франка. Бакалавр: клінічний психолог. - Спеціалізації: "Робота з тілесністю в гештальт-терапії", "Робота з межовим процесом" (Peter Philippson), "Робота з сексуальністю в гештальт-терапії" (за Паризькою школою гештальту), "Асертивність". - Членство: IG-FEST - Близько 700 годин власної індивідуальної та групової психотерапії за напрямком гештальт-терапії. Регулярні супервізії.
детальніше »
психолог у Львові Надія Євгеніївна Горошкевич

коментар
19 Років досвіду

- подолання депресії: поганий сон, апетит, апатія
- подолання тривожності: думки, що заважають працювати, жити
- низька самооцінка: я не така розумна (гарна)
- страхи: страшно знайомитись,починати стосунки
- як жінці 40+ пережити зраду, розлучення
- як в 40+ знайти чоловіка для створення сім'ї

Освіта...
Психолог Диплом специаліста викладач на кафедрі теоретичної та практичної психології Національного університету "Львівська політехніка" з 2005 року Сильва метод Проходження курсу символдрами НЛП Практик НЛП Майстер Практик гіпнозу Тренер НЛП
детальніше »
психолог у Львові Ірина Ігорівна Сняданко

коментар
9 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, вул. Дорошенко, 38

Психологічна корекція широкого спектру проблем особистості, розв'язання особистісних проблем, покращення якості життя, підвищення самооцінки, робота з травмою, проблеми у стосунках, корекція поведінки, а також робота з тривожними розладами, фобіями, панічними атаками, депресією, нав’язливими станами.

Освіта...
1999 році - закінчила Львівський університет імені Івана Франка за спеціальністю «Психологія»; з 2007 року - кандидат психологічних наук; з 2009 року доцент. У 2017 році - доктор психологічних наук. 2021 рік - професор
детальніше »
психолог у Львові Андрій Ярославович Здреник

коментар
10 Років досвіду
психолог ЛьвівЛьвів, Галицький район, вул. Зелена, 44Б

- Кризові стани: вікові кризи, втрата близьких людей, суттєві невдачі на роботі чи в особистому житті.
- Суїцидальні думки та наміри.
- Травматичні ситуації: фізичне чи моральне насильство, згвалтування, нещасний випадок.
- Пост-травматичний стресовий розлад. Відчуття безнадії і беззмістовності буття, флешбеки, кошмари, емоційні вибухи.
- Фобії, тривожні стани, нав'язливі думки та дії, параноя, істерія.
- Робота з залежностями. Алкогольна, наркотична, тютонова, ігрова, залежність від Інтернету та соціальних мереж, інші види залежностей. Увага! Робота з цією проблематикою відбувається лише за умови вашого особистого непереборного бажання подолати залежність, та оплатою сеансу перед його початком.
- Залежність від стосунків та співзалежні стосунки.
- Чоловічо-жіночі стосунки.
- Сексуальні розлади. Імпотенція, фригідність, відсутність оргазму, відсутність статевого потягу, передчасна еякуляція, німфоманія, безладні статеві зв'язки.
- Зради.
- Терапія стосунків будь-якого роду: дружні стосунки, відносини з батьками та дітьми та ін.
- Питання самоідентифікації та самореалізації.
- Складні почуття та переживання: відчуття самотності та покинутості, вини, сорому.
- І нарешті, просто щирий інтерес до себе, бажання саморозвитку.

Освіта...
Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет психології МГІ, гештальт-терапевт Спеціалізація "Кризи і травми" Спеціалізація "Сексологія"
детальніше »
Дивіться також: Софіївка (Галицький)
Львів Львів, Галицький район

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

Галицький район, Львів [Галицкий, Львов] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « Галицький район », у Львові, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.
qr