У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Елла Анатоліївна Мусаєва Київ лише онлайн

психолог    Елла Анатоліївна Мусаєва
24-06-2024 Елла Анатоліївна Мусаєва додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 2 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 12
психолог
Освіта
БДПУ, практична психологія. І курс УПУ за методом Центрована на особистості терапія, закінчую курс "ДНК психотравми" та курс "Основи психологічного консультування " в Ольги Оверко (Інститут Вищої психології та тілесних терапій, м. Київ). Окрім цього, навчання за програмою від "integra" "Mental So what!" у Словаччині та залучення у проєкті "Shaleni? No a !" (проєкт, що починає вперше реалізуватись в Україні за підтримки Німеччини, Австрії та Словаччини і націлений на піlтримку психічного здоров'я української молоді). Вдосконалюю знання і навички у груповій роботі з колегами на навчанні.
Досвід психологічної практики
З 2012-робота практичним психологом у закладі освіти, з 2022 до сьогодні- робота у Центрі для дітей ВПО у м. Хмельницькому. Проходжу Вінницьку школу власного досвіду, сама постійно у особистій терапії. У 2023 році 8 місяців роботи з психотерапевтом вивела мене з травми, що отримала з початком війни, на новий рівень усвідомленості, трансформації і продовженні життєвого шляху. Поступово починаю приватну практику онлайн.
Працюю з запитами
Робота з травмами, що тягнуться триггерами з дитинства, де ми застрягаємо, пригальмовуємо або зовсім стоїмо на місці;
робота з самооцінкою, самоцціністю;
страхами та тривожністю.
Відповідно до методу ЦОТ (КЦТ- недерективний метод) працюю з клієнтами обережно, відшукуючи їх ресурс, внутрішні опори. Допомагає в цьому практики Травмаекспозиція та робота інтроектами, також ресурсні практики - проективні, арт-практики, МАК.
Поки охоплюю не дуже великий спектр запитів, але це чесно перед собою та клієнтами.


Основне
диплом перевірено
Сертифікати про додаткову освіту
Клуб психологів освіти України
годин: 6
Логотерапія
Міжнародна Академія Практичної Психології JAPP
годин: 20 Травми
Травматерапія

Відповіді 4
Я застряла в детстве
Доброе утро, Мария. Ваша "детскость", как Вы её называете,-это Ваша внутренняя защита от боли, травм, которые тянутся с детства. " Возможно потому что я росла без отца, а с матерью настолько сложные отношения, что из-за ее отношения мне часто хочется уйти из дома или даже закончить жизнь самоубийством." Но то, что Вы это понимаете и осознаёте, говорит уже о взрослой части Вас. Ребёнок не сумеет сделать таких выводов просто потому, что у нет достаточного жизненного опыта. Ваша фраза: "Но в основном я ассоциируюсь с ребенком," - снова вытягивает Вашу субличность ребёнка, которому всё-таки хочется тепла , ласки , заботы. Желательно поработать с психологом или психотерапевтом. Что Вы можете сделать пока самостоятельно: нарисуйте себя в трёх ипостасях-"Я-ребёнок", "Я-родитель", "Я-взрослая". Посмотрите внимательно и опишите тех людей, которых нарисовали. Только не спешите, на это стоит потратить время. А затем ответьте себе на несколько вопросов: "Какими качествами обладает каждая часть Вашей личности?" (они могут быть как позитивными , так и негативными), "На какие качества Вашей личности Вы можете опираться?", "Какой главный ресурс в данной фигуре Вы видите и как Вы это можете применить в жизни?". Желательно это проговорить вслух или написать от руки. Эту технику проводят и с МАК-картами, но это лучше делать со специалистом-психологом и с апробированными колодами, так как работа глубокая. Вы уже обладаете большими ресурсами, попробуйте посмотреть на себя с помощью рисунка, ассоциации, легализовать для себя самой то, что есть в Вас- внутренняя сила. Позвольте ей проявляться.
Що робити з постійною тривогою?
Добрий день. Ваша тривожність Вам каже:" Мені тривожно ходити в магазини, влаштуватись на роботу, спілкуватись з незнайомими людьми..." Якщо вийде на якийсь час трохи заспокоїтись за допомогою діафрагмального дихання, або хоча б по квадрату, тобто, за допомогою усвідомленого дихання, сядьте і поговоріть зі своєю тривожністю. задайте для початку декілька запитань:" Чому так тривожно ходити у магазин? Що найгіршого може статись зі мною, якщо я туди піду? Чого не станеться зі мною, якщо я туди не піду? Що б я порадив(ла ) другові, якщо він(вона) опинились в такій ситуації?" Розбийте дію на менш маленькі кроки, поступово ускладнюючи. Складно знайомитись відкрито, спробуйте написати повідомлення або маленький відгук на щось в мережі. Перед сном можете глибоко-глибоко позіхати, від душі, як маленькі діти, навіть якщо не хочеться. Техніка на усвідомлення 5-4-3-2-1. У кімнаті-звернути увагу на 5 предметів різного кольору, усвідомити. 4 речі , які Ви чуєте, 3-що можете відчути на дотик, 2- які можна понюхати, 1- смак, кий можете собі уявити. Вона знімає напруженість, Ви усвідомлено переключаєте увагу на момент. Це частина того, що Ви можете самостійно робити. Але почати -це головне. Воно того варто. Ви написали, задали питання, що дуже актуально для багатьох. Це-вже КРОК
Як подолати відчуття невпевненості, постійне порівняння себе з іншими та страх бути нецікавою?
Добрий день. Мені шкода, що наразі це з Вами відбувається Це нормально для будь-якого віку, юність особливо вразлива. Ви пишете: "Коли я бачу хлопця, у мене відразу відчуття, ніби я йому не подобаюся, ніби йому зі мною нецікаво, ніби я нудна, некрасива. Весь час від чоловіків ніби підсвідомо очікую критики. Якщо помічаю, що я хлопцеві подобаюся, стаю дуже сором'язливою, через це дуже нервую, аж до того, що перед тим як іти на зустріч п'ю заспокійливі." Якщо хтось приділяє увагу зі сторони чоловіків, намагайтесь потроху налаштовувати себе на спокійну розмову, на те, що Вам цікаво і вмійте вислухати його. Хлопцям теж нелегко, коли дівчина дуже соромиться, бо вони так само можуть бути невпевнені у собі за зовнішньою впевненістю. Ваша занадта сором'язливість може просто злякати його, засумніватись у собі. Не знецінюйте знаки уваги від хлопців, не думайте замість них. Чоловіків надихає не тільки зовнішність. Жінки мають те, що в них нема-особливу енергію, свою, неповторну. Прогуляйтесь вулицями, і Ви побачите поруч із чоловіками зовсім різних жінок- високих, низьких, повненьких, можливо, не красунь, як з глянцевого журналу... Для набуття впевненості дуже допомагають курси акторської майстерності, або захопленість тим, що саме Вам цікаво, що дійсно подобається, а не те, що треба, що модно тощо.

Бесплатная рассылка интересностей!

Сын больше любит бабушку и дедушку или у меня просто ревность?
Добрий день. Спробуйте домовлятись з бабусею, з повагою, але відстоюючи свої кордони, бо мама дитини-Ви, і це головне. Смаколики, авжеж, це добре для дитини. Подумайте, чим саме Ви можете замінювати це хоча б іноді-проводження разом часу- ігри, відвідування ігорових майданчиків, можливо, невеличкий пікнік втрьох- з чоловіком і дитиною, навіть із запеченою картоплею тощо, залучання дитини про невеличку допомогу татові або Вам, просто погуляти, порозмовляти, велосипед... Вам краще знати, що цікавить Вашу дитину. Їй необхідно Ваше тепло і розуміння, Ваша увага. Окрім всього, діти дуже гнучкі, живуть у моменті. Якщо їм класно в цей момент, вони обов'язково про це говорять, показують емоційно. Ви побачите, що зацікавлює дитину, Вам самій буде комфортніше в ситуації.
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr