У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Тетяна Опанасенко м Буча

психолог    Тетяна Опанасенко
24-04-2021 Тетяна Опанасенко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 60 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 3
психолог
Освіта
Національный авиаційний університет (НАУ), диплом спеціалиста "психологія".
4-й рік навчання в "Українському психотерапевтичному университеті" в підході "Клієнтцентрована терапія" (лекції, семінари, практичні заняття, конференції)
В проекті "Власний досвід" в групповій терапії - з 2017 року
Учасник супервізії та інтервізії на постійній основі.
Додатково - різні короткотривалі курси, семінари, лекції для підвищення кваліфікації
Досвід психологічної практики
2009-2011 - практичний психолог у школі
2022 - робота з українцями за кордоном, що втікали від війни
2021-2023 - приватна практика
Працюю з запитами
На даний момент працюю тільки з дорослими. Можливі теми:
- проблеми у стосунках;
- низька самооцінка;
- проблеми з розумінням та прийняттям себе;
- сепарація від батьків;
- особистісна криза;
- депресія;
- синдром самозванця;
- перфекціонізм;
- особисті кордони;
- страхи у сфері самореалізації
та інші. Працюю не над проблемами, а з особистістю.
Маю пільгові місця в онлайні - за прийнятною для вас ціною (уточнюйте)
1000 грн


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в м Буча, , Пушкинська 7ж
адрес в , Центр, Прорізна 4
Сертифікати про додаткову освіту
Асоціація Svoja
годин: 3 Стрес
Міжнародний інститут післядипломної освіти
годин: 28 Травми
Травматерапія

Відповіді 9
Паранойя по поводу того что я гей. Страх стать геем.
Якщо подивитися на ці речі так, що насправді люди не діляться на два типи і не існує 100% геїв чи натуралів, може стати легше)
Можна уявити шкалу, наприклад, від -100 до +100, де кожен знаходиться на якійсь позначці, ближче до одного чи іншого полюсу, або посередині. Тому може бути, що вас більше приваблюють дівчата, а якийсь відсоток хоче іншого, забороненого. Це нормально. Можна спробувати консультацію з сексологом, щоб розібратися як це все влаштовано, що є нормою і краще зрозуміти себе.
Важко жити з соціальною тривожністю
Можу помилятися, але мені виглядає так, що ви багато одразу від себе хочете, маєте в голові якісь ідеальні картинки, які не можете втілити в реальність і ця невідповідність змушує вас відчувати багато сорому (або уникати його), а це в свою чергу заважає діяти.
Натомість пропоную очікувати від себе не великих і суттєвих, а маленьких, посильних кроків і відмічати кожен невеличкий успіх. Якщо ви вже працювали онлайн репететитором, то не все так погано, і ви можете продовжити працювати онлайн - в цьому немає нічого поганого, а спілкування знаходити в інших місцях - групах занять спортом, зараз багато майстеркласів і різних активностей за інтересами, де спілкування не обов'язкове, а тому може бути більш невимушеним. Також є психологічні групи підтримки, в тому числі безкоштовних.
Якщо працювати офлайн, то ц вашій ситуації краще обирати не амбітну, а найпростішу для вас вакансію, щоб розірвати замкнене коло і почати "вливатися" у соціум,
Отец связался с хищницей
В вас говорит чувство несправедливости и обиды, и, похоже, сейчас сложно в эмоциональном плане. Чувства нуждаются в проживании, осознании, в праве на существование. Чтобы действовать конструктивно, очень важно разобраться для себя, желательно отделившись от эмоций, что действительно вы можете сделать для защиты своих интересов, а чем вы ограничены или бессильны, чтобы не тратить попусту энергию и направить ее на улучшение своей жизни.

Бесплатная рассылка интересностей!

Отец связался с хищницей
Ваши переживания и боль очень понятны и естественны в данной ситуации. Это неотъемлемая часть жизни. Увы, жизнь не управляется моралью и нашими желаниями. Конечно, договориться всегда можно пробовать, но решение человек принимает сам исходя из своих реальных возможностей, потребностей, приоритетов и своей картины мира. А это все изменить невозможно - по человечески можно лишь донести свои мысли , переживания и предложить решение, но каждый делает свой выбор.
Отец связался с хищницей
Правда жизни такова, что каким бы он ни был человеком, и сколько бы вы не потратили на него времени и внимания, это не лишает его прав жить на свой вкус, в том числе со "снесенной крышей", хотя другим членам семьи это доставит проблемы.
Исключение - признание недееспособным.
Если человек чем-то загорелся и им управляют чувства, он обычно не хочет слушать советы, предостережения, и не будет отказываться от того, что ему
так сильно захотелось. Человек может только сам прийти к выводам насчёт своих решений.
Можно чего-то добиться давлением и манипуляциями, но обычно это делает людей врагами, или, как минимум таящими обиду или злобу, а не благодарными. Увы, такова типичная проблема совместного имущества и совместного проживания
тревожность в отношениях
Самое главное здесь то, что вы не хотите потерять этого человека и видите с ним свое будущее. Это и говорит о чувствах, а не ревность и страх, которые больше говорят о неуверенности и зависимости. Бабочки - это не любовь, а волнение и адреналин. Иногда человек не может жить без эмоциональных "качель", но эта потребность не является здоровой, это своеобразная зависимость от острых ощущений и не свидетельствует о любви. В отношениях ценное и развивающее - это комфорт, доверие и взаимопонимание. Что, если посмотреть на отношения с этой стороны и учиться получать удовольствие от этого?

Ответ отредактирован автором 17-12-2021 23:42:59

Отец связался с хищницей
Здравствуйте. Ваши чувства можно понять, но заставить другого человека измениться невозможно, как и лишить его права жить свою жизнь так, как ему хочется. Здесь нужно разделить вопросы наследства, имущества и вопросы жизни вашего отца. Захочет ли он при жизни лишиться права на дом? Согласиться ли он с тем, что он плохо контролирует свои поступки и лучше переписать дом на вас? Если Вы опасаетесь за его часть дома, то можно узнать у юристов, может ли он распоряжаться ею без согласия других совладельцев, скорее всего нет. Может быть, есть смысл разделить жилье физически так, чтобы меньше пересекаться
Я глупая. можно ли с этим что-то сделать?
Здравствуйте, Вера! Интеллект не составляет всю личность человека, т.к. личность состоит из множества граней. Даже интеллект не однороден и его трудно измерять. Если Вы будете развивать свои сильные стороны,
(а они есть у каждого),
интересоваться тем, что Вас увлекает, Вы будете интересным собеседником и у Вас будет интересная жизнь. Ведь каждый из нас уникален. Человек с одним лишь интеллектом был бы роботом и не представлял бы интереса для общения. Интеллект можно развивать. Но при том, как вас воспитывали, скорее в общении вам мешает низкая самооценка, чем "глупость". Т.к. в детстве влияние родителей неизбежно сказывается на том, что человек думает о себе
Как мне избавиться от этих мыслей и принять эту часть своей жизни? (при этом принимать ее не хочется совсем)
Здравствуйте, Алиса! Как Вы считаете, почему Вы соглашались на это общение?
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Можу надати до 10 безкоштовних (або за донат) онлайн-консультацій наступним категоріям: людям, що втратили близьких через війну, втратили житло, їхні домівки в окупації чи в прифронтовій зоні, сім'ям військовослужбовців та тим, чиї близькі загинули на фронті.

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr