1. 2014-2016 – НПУ імені Драгоманова, спеціаліст «Психологія».
2. 2017-2021 – курс спеціалізації з аналітиточної психотерапії «Аналітична психологія та основи сучасного психоаналізу», Міжнародної асоціації аналітичної психології
3. 2022-2026 – курс спеціалізації з дитячої психотерапії "Юнгіанська психотерапія дітей та підлітків", Міжнародної асоціації аналітичної психології.
4. 2019 – 2020 – курс підвищення кваліфікації «Метод психосоціальної підтримки – серійне малювання», Центр Психосоціальної підтримки НаУКМа.
5. Приймаю участь у міжнародних конференціях та семінарах, як слухач і доповідач.
6. Практикую під супервізією сертифікованого юнгіанського аналітика та є учасницею постійнодіючої аналітичної інтервізійної групи, що допомагає дбати про професійність надання психологічної допомоги.
7. Досвід власної терапії 7 років.
Досвід психологічної практики
Аналітична психотерапія дорослих і дітей більше п'яти років.
Працюю з запитами спеціалізація, зона професійних інтересів
✔️ супервізія для колегДопомога дорослим.
Ви можете звернутись за моєю допомогою, якщо Вас турбує щось з переліченого:
- відчуваєте самотність;
- самореалізація;
- відчуваєте нестачу самоповаги, впевненості в собі, нерішучість;
- пригнічений настрій, тривога, страхи;
- вам потрібна підтримка, щоб пережити втрату;
- вас турбує тривожність, панічні атаки;
- ви опинилися в кризовій ситуації у житті і вам потрібна підтримка;
- ви відчуваєте порожнечу життя і хочете сформувати власні сенси.
Допомога дітям.
З дітьми працююз запитами:
- Агресія;
- Страхи;
- Часті соматичні захворювання;
- Невміння встановлювати і підтримувати задовільні дружні стосунки;
- Нав’язливі дії;
- Гіперактивність;
- Часті істерики.
Працюю онлайн та у кабінеті в м.Київ, метро Університет.
Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?
Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.
Вітаю!
Те, що ви усвідомлюєте, що заздрите, це вже добре. Заздрість є корисною, оскільки говорить вам про те, чого ви хочете насправді. І вашою задачею є докладати зусилля, щоб теж це мати, як і інші. Заздрість є таким показником, в якому напрямку вам рухатися.
Випишіть на папері усе, чому ви заздрите і тоді побачите, чого вам у житті бракує і потрібно працювати над тим, щоб ці речі в своєму житті створити.
Вітаю!
Справді, те що ви описуєте приносить багато болю і дискомфорту в ваше життя. У вас дуже хороша навичка саморефлексії, що може допомагати вам будувати хороші стосунки з іншими. Але я б рекомендувала вам психотерапію, де через психотераревтичні стосунки ви могли б опрацювати усі болі, з якими зустрічаєтесь у стосунках. Бо те, що ви зараз маєте в стосунках - результат попереднього досвіду у стосунках, скоріш всього раннього віку. І це не ваша провина, що цей досвід був не дуже вдалим. Тому ви не дефективна, вам потрібна підтримка і новий досвід стосунків.
Доброго дня!
Схоже, що ви схильні до співзалежних стосунків. Те, що ви почали згадувати як він ображав вас, усвідомлювати це - хороша ознака. Це відбулося саме завдяки тому, що між вами і МЧ з'явилась відстань, простір, де ви відчули ці речі.
Ви ні в чому не винна. Ваша задача розібратися, чому ви обираєте саме такого партнера, який вас не цінує, критикує, щоб в подальшому обирати того, хто дбатиме про вас і любитиме.
Вітаю!
З того як ви описали ситуацію, виглядпє, що жінка інтерактивно поділилася з вами враженнями про увагу до неї чоловіка і справді не хотіла вас образити. Зважаючи на те, що вона вибачилась, усвідомила, що вам зробила боляче, то я не бачу підстав припиняти спілкування. Можливо, є інші причини, з яких ви не хотіли б з нею спілкуватися.
Доброго дня!
Символічно ваші вагання схожі на те, що ви хочете керувати власним життям і уже готові до цього ( мати своє авто, хочете його купити, докладали зусиль до цього рішення з 13 років), але вагаєтесь, бо є готові моделі життя ( які пропонують батьки, є авто батька).
Але рішення має бути вашим, не матері чи батька.
Леся, вітаю!
З вами усе добре. Ви переживаєте етап дорослішання в своєму житті і те, що ви помічаєте свої сексуальні бажання - це абсолютно нормально. В вашому віці нормально досліджувати своє тіло, що вам приносить задоволення, фантазувати про секс і хотіти його зрештою з тією людиною, яка вам буде по справжньому близька. раджу вам подивитися серіал "Сексуальна освіта", де підлітки вашого віку досліджують тему дорослішання, сексу, обговорюють свої страхи і переживання.
Доброго вечора!
Раджу звернутися до шкільного психолога по допомогу або знайти безкоштовну допомогу психолога в інтернеті у фондах, яких зараз багато і вони надають безкоштовну психологічну допомогу.
З базових речей, я б радила вам подбати про регулярні занятті спортом, контролювати тривогу можна за допомогою дихальних вправ: коли відчуваєте приступ тривоги, то починайте видихати повітря і рахувати до чотирьох, потім вдихати повітря і рахувати до чотирьох, потім знову видихаєте і рахуєте до чотирьох і вдихаєте і рахуєте до чотирьох. Ця техніка називається "Дихання по квадрату". Вона допоможе вам контролювати тривогу. Спорт розвантажить психіку і тіло від тривоги, але звернутися до фахівця вам дуже потрібно, щоб про вас подбали, надали належну підтримку.
Доброго вечора!
Я б радила вам дослідити ваші стосунки з батьком. Чи отримали ви достатньо любові і уваги в дитинстві від стосунків з ним, чи не є сьогоднішнє хвилювання стосовно одруженого чоловіка відголоском недоотриманої уваги і любові від батька.
Доброго вечора!
боротися з цими почуттями зовсім не потрібно. Дуже добре, що ви їх усвідомлюєте, це перший крок до їх прийняття, до того щоб дати їм місце і задуматися про те, чого ви б хотіли в своєму житті. Чим хотіли б його наповнювати?
Доброго вечора!
Питання хто я і яке моє коріння є дуже глибоким і важливим. Можливо, під нав'язливими думками, ховаються саме ці питання і бажання дослідити своє коріння. Але вас щось стримує, можливо лякає.
Доброго вечора!
З того, як ви описали свої враження від масажу, вам потрібна увага до свого тіла, бо у ньому накопичилося багато втоми. Важливо, включити в своє життя регулярну турботу про тіло - це можуть бути не лише масажі, але і ранкова зарядка, можливо ви любите танці, чи йогу - будь які вправи, які вам подобаються. Коли потреба в розвантажені тіла від втоми буде втамована, вам буде легше зрозуміти - чи бажання працювати масажистом було від втоми тілесної чи це дійсно варіант можливої для вас праці.
Якщо ви працюєте в організації дитячим психологом і там є велика частина паперової роботи, то можливо прийшов час починати власну приватну практику? спробуйте взяти супервізію у більш досвідченого дитячого психолога і обговорити свої сьогоднішні складнощі в роботі і перспективи приватної практики психологом.
Доброго вечора.
Схоже, що вам дуже самотньо. Ви хотіли б спілкування, але не маєте друзів. В такій ситуації є нормально, що ви вигадуєте друга, з яким можна поділитися своїми переживаннями і думками. Таким чином, ви компенсуєте відсутність спілкування в своєму житті, так задовільняєте потребу в спілкуванні. Це є перехідний етап між готовністю шукати друзів в реальності і їх відсутністю. Наступним кроком, коли ви будете до нього готовим, вам варто спробувати пошукати друзів в реальності. Найбільш звичайний спосіб знайти однодумців, це шукати там, в тих сферах, які вам дуже цікаві. Подумайте, які ваші інтереси, захоплення, хоббі - знайдіть однодумців.
Вітаю!
Те, що ви описали стосовно психотерапії, дуже важливо проговорити з психологом вашим і дослідити такі ваші почуття і почування в ваших з ним стосунках.
Вітаю!
Схоже, що вам не вистачає трішки впевненості в собі.Ви можете подумати над тим, в яких темах Ви добре розбираєтесь, відчуваєте впевненість - в них практикувати висловлення своєї думки. Позитивний досвід дасть Вам відчуття більшої впевненості в собі.
Ще один спосіб, який може допомогти впоратися Вам з вшим запитом - це гурток з акторської майстерності, це може бути місцем, де ви дасте простір для різних ваших проявів, думок, станів і жартів.
Доброго вечора!
служба вашого брата - це справді виклик для кожного члена в родині, але я думаю, що для нього важливо, щоб ви вірили в нього, що він впорається.
Вам і вашій мамі потрібно дбати про щоденну рутину, яка у вас була раніше в житті, робити щодня прості речі: вставати з ліжка, вмиватися, готувати, прибрати, навчатися. працювати тощо.
Важливо подбати про тіло, оскільки стрес, який ви уже пережили і який зараз додався ще, в першу чергу осідає в тілі, тому пробіжки, зарядка, ходьба з палками тощо - це та активність, про яку треба дбати щодня. Дбати про сон, добре харчуватися.
І знайдіть певні ритуали, які підходять вашій родині. Це можуть бути вечірні 15 хвилин розмови про те, що ви відчуваєте, що мама. Також, я радила б вам знайти групи підтримки для сімей військовослужбовців. Зараз в Україні багато таких груп, які надають безкоштовну допомогу.
І пам'ятайте, що ви не несете повну відповідальність за стан вашої мами чи іншої людини, ви можете запропонувати свою підтримку, але кожна людина переживає виклики в її житті в свій спосіб і вона має на це право.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно
зареєструватися або увійти як користувач.