ПСИХОЛОГ Олександр Віталійович Савчин (Івано-Франківськ).


психолог Олександр Віталійович Савчин
29-02-2020 Олександр Віталійович Савчин (Івано-Франківськ) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 6 дней назад.
Образование
Академічна освіта:
- Прикарпатський національний університет ім. Стефаника - диплом магістра психології, з відзнакою (2017);
- Аспірантура при Прикарпатському університеті ім. Стефаника (2017 - досі).
Статус: психотерапевт-інтерн у методі когнітивно-поведінкова терапія
Основна психотерапевтична освіта:
- Когнітивно-поведінкова терапія: чотирьохрічна програма при Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії (2018 - досі)
Додатково:
- семінар "Управління проблемами+" для допомоги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах або постраждали (2019);
- виїздний семінар-інтенсив по гештальт-терапії від Institut Psychosoziale Forschung and Persönlichkeits Förderung (2019).
Опыт психологической практики
Психолог проекту "Центр підтримки сім'ї" (Карітас Івано-Франківськ, 2018-2019)
Психотерапевт-інтерн при Центрі здоров'я та розвитку "Коло сім'ї" (Івано-Франківська філія, 2019 - досі)
Работа с проблемами
Особистісні проблеми та життєві кризи. Віднаходження сенсу та особистісної ідентичності. Труднощі із мотивацією та/чи самоконтролем
Депресивні стани та розлади
Пережиття втрати
Травми, ПТСР
Тривожні розлади
Особистісні розлади
Екзистенційні питання (кінечність, відповідальність, ізоляція, сенс)
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Муж не любит
Доброго дня.
Співчуваю вам у вашій життєвій ситуації ::unsure::
Спробуйте підшукати для себе групу по Співзалежності -- це зібрання людей зі схожими проблемами до вашої. Там ви зможете більше усвідомити, що відбувається, і отримати хорошу, чуйну підтримку! (Причому це анонімно та безкоштовно.)
Також буде помічним, якщо працюватимете із психотерапевтом.
Залежність близької людини -- непросте випробування в житті. Але разом з тим це і нагода багато чого усвідомити про Себе і як Я хочу жити.
Бажаю вам мужності, витримки, та співчуття до Себе.

Как побороть это?
Доброго дня ::smile::
Описані вами симтоми добре звільняються за допомогою когнітивно-поведінкової терапії, зокрема технікою експозицій. Звичайно, варто також дослідити чому взагалі ці симптоми (тривожні, обсесивно-компульсивні) виникнули.
Бажаю знайти підходящого вам терапевта і пропрацювати із ним те, що вас турбує!

Навязчивая мысль о том, что мне может нравиться моя подруга
Марія, питання ж було не в тому, що вам потрібно розповісти, а про те, чому, як каже ваш острах, про це (про ваші думки, переймання) не можна проговорити з подругою? Що може статися від такої розмови? (Підкреслюю, я не закликаю вас це робити - просто важливо ж знати, чому це настільки жахає вас і мучить.)

Бесплатная рассылка интересностей!

Навязчивая мысль о том, что мне может нравиться моя подруга
Марія, що може статися якщо ви розповісте подрузі про ваші думки / вона дізнається про них?

Навязчивая мысль о том, что мне может нравиться моя подруга
« Я ніколи не могла навіть допустити такої думки »; А чому вам так важливо не мати цієї думки? І взагалі чому важливо не мати певних думок?

Ответ отредактирован автором 22-06-2020 15:36:26

Произошло непоправимое
Емма, мені прикро і сумно від вашої ситуації. ::crying::
А чому ви думаєте, що потрібно щось міняти в Вас?

Навязчивая мысль о том, что мне может нравиться моя подруга
Марія, привіт.
А у вас були до цього схожі переживання, коли якась думка не давала спокою, ви хотіли її позбутися, і при цьому почували себе зле?

Гемофобия
Доброго дня, Алима.
Ви дуже цілеспрямована та наполеглива людина! І вже сміливо рухаєтеся в тому напрямку, який для вас цінний. При цьому ви інтуїтивно робите одну із ключових речей для подолання фобій - експозиції (коли намірено дивитеся на неї, поміщаєте себе в ситуації із кров'ю і тд.). Проте, як і будь-яку процедуру, її краще робити зі спеціалістом. Це як і з медичною справою: я можу мати якийсь наріст і знати, що його потрібно зрізати, проте це краще зробити із спеціалістом-медиком, аніж самотужки вдома -- із грамотним спецом це і безпечніше, і ефективніше.
Крім того, експозиції -- це лише одна із ключових складових подолання фобії. Робота із психотерапевтом дасть змогу зрозуміти, чому саме взагалі виникла ця фобія, і дійсно пропрацювати її та звільнитись від неї, а не лише "перетерпіти" вигляд крові.
Тому бажаю підібрати психотерапевта, що працює із фобіями і сміливо звільнитися від вашої проблеми та продовжити рух в тому життєвому напрямку, який ви обрали! :)

Переодевание
Доброго дня.
За що саме ви відчуваєте сором в цьому?
Розумію, що це делікатна ситуація, і про неї може бути неприємно говорити, але варто окреслити що конкретно із ситуації викликає почуття сорому.

Тревоги о замужестве
« так, нажаль, я достатньо тревожна людина
у мене завжди і стосовно багатьох речей бувають сумніви, просто ця ситуація і тема майбутнього для мене дуже важлива і відповідальна »;
Схоже на "генералізований тривожний розлад". Я в жодному разі НЕ ставлю вам діагноз! Це просто хороша зачіпка, в напрямку якої можна працювати. Можете пошукати інформацію про це в мережі - можливо вам більше проясниться про ваші переживання. Ефективною при цьому є робота із психотерапевтом за допомогою когнітивно-поведінкової терапії.
У вас дуже чудова нагода для радощів - майбутнє одруження! І ваші наміри "радіти моменту" є прекрасними. Проте специфіка ГТР (генералізований тривожний розлад), якраз і полягає в тому, що він здатен 'красти' моменти, адже постійно переносить людину у майбутнє із думками-переживаннями "а що якщо (щось погане станеться)".
Тому бажаю вам успіху у звільненні від сковуючих життя переживань та надмірних тривог. Вірю у вас!
В разі чого - звертайтесь :)

Тревоги о замужестве
Доброго дня.
Чи ви завжди були "тривожною людиною"? Чи надмірно перейматися є типовим для вас? Чи це лише стосовно цієї життєвої ситуації - пропозиція одружитися - у вас виникли переживання?

Кто я и что я?
Ох і в темне місце ви себе загнали.. Вам добре попрацювати із психотерапевтом -- простими месиджами навряд чи чогось вийде досягти. Оберіть людину-спеціаліста, яка вам резонує, і починате вирулювати корабель свого життя до тих просторів, в яких ви чутиметеся окей.

Депрессия, проблема принятия себя и своего тела, селфхарм и социофобия
Доброго дня, Юля.
А як давно у вас таке самопочуття, незадоволеність собою та своїм тілом, страхи коли ви серед людей?
І як ви загалом ставитеся до себе, як думаєте про себе?

Депрессия, как выйти?
Доброго дня!
« Моя семья также постоянно упрекает меня за то, что я с собой сделал. Что им стыдно в какое жирное существо я превратилась. « Дуже прикро чути, що ви опинилися в непростій ситуації, практично не маєте контактів та підтримки від людей, і на додачу вас можуть критикувати як близькі, так і 'внутрішній голос'. Можливо психолог/психотерапевт якраз і стане для вас тією людиною, яка дасть вам підтримку, і з якої ви почнете вибудовувати свою "соціальну мережу підтримки".
Ви можете знайти навіть спеціаліста, який працює саме із розладами харчової поведінки. Ви можете підібрати його тут на сайті, і почати працювати онлайн, змінюючи свою ситуацію і перш за все ставлення до себе. Також знаю, що цей центр спеціалізується на них https://altera.kiev.ua/ (хоча я НЕ є його працівником, і це НЕ в цілях реклами -- просто знаю їх як центр, що працює перш за все із РПП).
Бажаю вам чуйності до себе, і щоб ви знайшли людей, які вас справді підтримують!

Депрессия или усталость?
Доброго дня.
Також підтримую думку колег, що вам варто попрацювати із психотерапевтом, і скоріше за все із супроводом медикаментами, які пропише психіатр. Тут на сайті є різні спеціалісти -- ви можете підібрати собі того психотерапевта, який вам підходить, в тому числі онлайн. Також навіть консультацію психіатра зараз можна отримати онлайн. Бажаю знайти підходящого вам спеціаліста, і поступово виходити зі стану, в який ви потрапили!

Дополнительно
место приёма клиентов Івано-Франківськ, вул. Української дивізії 8А
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr