У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Пошук роботи

Я боюсь влаштуватись на роботу. В мене є страх, що я не сподобаюсь роботодавцю чи мене не приймуть в колективі. І це при тому що в мене вже є досвід роботи і він був доволі позитивним. Мені страшно навіть почати пошуки роботи і я вічно знаходжу якісь відмовки.
Вопрос от: ; Возраст: 18


психолог онлайн
Добрый день!
Откуда у Вас есть этот страх, что Вы можете не понравиться, ведь Вы говорите, что до этого у Вас был положительный опыт работы. Какие у Вас отношения с родителями? Возможно, что стоит об этом поговорить индивидуально на консультации?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Насправді, це питання самооцінки та впевненості в собі. Але відсутність досвіду тут також грає велику роль, тому спробуйте усвідомити, що на вашому місці «вже побувало» багато людей, які вперше влаштовувались на роботу. Всі так чи інакше подолали цей момент, подолаєте і Ви.
Можливо є сенс дещо змінити фокус уваги з «я не сподобаюсь», на «чи сподобається мені» робота, колектив тощо.
Адже всі ті люди, з якими Ви будете працювати – це взагалі чужі люди, яких, можливо, Ви й не згадаєте років через 5. Навіщо ж так перейматися щодо їх ставлення до Вас. Адже не має значення, як вони сприймають ті чи інші речі, важливо, щоб вони не заважали Вам робити свою справу та отримувати від цього задоволення та гроші.
Можливо, трохи згодом, коли Ви вже для себе визначите, що нова робота насправді подобається, то вже можна буде придивитися й до людей, з кимось, можливо, зблизитися, потоваришувати, а когось (і так буває), занести в «чорний список» як таких, в яких невідомо що в голові коїться))
А ще, чим більше кількість співбесід, на яких Ви побуваєте, тим нижче буде ваша тривога. Можна спробувати навіть просто ходити на співбесіди заради набуття досвіду проходження співбесід.
Спілкуючись із роботодавцем, намагайтесь не думати про те, як Вас оцінюють. Думайте про ваш досвід роботи, який вже маєте, про самі робочі питання, які перед Вами ставлять, задавайте питання, які у Вас виникають.
І вірте у те, що якщо Ви «не підійшли» - то Вам ця робота не потрібна, і «ваша» робота рано чи пізно знайдеться.


👍 рекоммендовать:

22-06-2020 20:26:31Дополнение от автора
Дуже дякую за поради😍

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Патологические лжецы

Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?

висловилося: 5

Інтерв'ю з психологами Если ребенок не хочет учиться

Почему некоторые дети совсем не хотят учиться? Почему некоторые родители хотят видеть своего ребенка исключительно отличником?

висловилося: 10

Інтерв'ю з психологами Сексуальная несовместимость - миф или реальность?

Можно ли преодолеть сексуальную несовместимость? Как, в какой обстановке лучше заводить разговор с партнёром о том, что в сексуальной жизни что-то не устраивает?

висловилося: 8

Рекомендуємо!

ls= Тест на психологический возраст Тест на психологический возраст

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

ls= Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

ls= Вина или комплекс выжившего. Как справится. Вина или комплекс выжившего. Как справится.

Вина выжившего многих сейчас парализовала. Те, кто находится в безоспасности, те кто имеет какой-то уровень комфорта столкнулись с очень тяжёлыми переживаниями, которые мешают жить и быть эффективным здесь и сейчас.

ls= 7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

ls= Психология измены Психология измены

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

ls= Семейные отношения рушатся – что делать? Семейные отношения рушатся – что делать?

Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...

ls= Про умовну і безумовну любов у відносинах  Про умовну і безумовну любов у відносинах

Важливо також не плутати те оспіване материнське безумовне прийняття та любов, яке в ідеалі має бути тотальне і незмінне, і яке можливе і адекватне тільки для мами по відношенню до своєї дитини, з партнерською безумовністю.

ls= ЧАС ІДЕ, ВІЙНА ТРИВАЄ… ПРО ТЕ ЯК РУХАТИСЯ ДАЛІ. ЧАС ІДЕ, ВІЙНА ТРИВАЄ… ПРО ТЕ ЯК РУХАТИСЯ ДАЛІ.

З плином часу все більше накопичується і відчувається напруга і у тих людей, які були вимушені виїхати з України і в тих, що їх зустрічають, приймають, допомагають, рідні чи чужі б вони не були. Мене всі бісять, вони продовжують жити звичним життям,

qr