Як відпустити минуле?
Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.
Павел Леонидович Басанский психолог Київ 26-07-2023 04:05:03 |
1
Саша, Вам потрібна не сповідь, як тут зараз, а хоча б кілька сеансів психотерапії. Щоб пропрацювати і смерть батька, і біль втрати, і відносини з ним в минулому, і своє почуття провини. Після того стане в рази легше. Більше того, Ви навіть зрозумієте ДЛЯ ЧОГО в Вашому житті це все сталося? Яка важлива мета цих болючих моментів? Зараз же важкі почуття затьмарюють мозок і Вам складно це зрозуміти. |
Юлія Віталіївна Яцик психолог 26-07-2023 14:02:16 |
1
Доброго дня! Співчуваю Вашій втраті. Проживання горя це складний і не швидкий процес. Треба час та підтримка. Знайдіть психолога і починайте працювати, це допоможе Вам розібратися з емоціями і отримати підтримку. Не тягніть, бо на деяких етапах проживання горя люди зупиняються (застрягають) і без допомоги спеціаліста так і живуть роками з почуттям провини, яке руйнує людину зсередини і не дає жити якісне життя. |
Светлана Алексеевна Мисик психолог 30-07-2023 04:26:55 |
Здравствуйте ! Период горевания нужно прожить , но главное - там не застрять. Безусловно лучше всего это делать со специалистом, который даст вам поддержку, вместе с которым вы экологично для себя будете выходить из того состояния, которое у вас сейчас. С чувством вины безусловно нужно работать.
|
Виберіть психолога для консультування з приводу утрати та горювання
Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися
Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачіЩоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.
![]() |
|
Наші психологи
Схожі онлайн консультації
Рекомендуємо!

Все, что связанно со смертью в нашем западном обществе принято как-то больше утаивать, умалчивать. Но с точки зрения психологии, этот подход замалчивания крайне неверен. Более того, разрушителен.

Говорити з дітьми про смерть важко. Зазвичай батьки бояться розмовляти з дітьми на такі теми, щоб не травмувати та не налякати їх. Та чи справді такі розмови лякають дітей? Мовчання лякає дітей значно більше! Як сприймають смерть діти у різні періоди свого розвитку?

Самоубийство, как явление, существовало во все века и во всех традициях. Удивительно, но были зафиксированы даже случаи самоубийства животных.

Вопрос на форуме: «У подруги умерла дочь. Как себя вести?» Многие люди, впервые столкнувшиеся с тяжелейшим из всех испытаний - утратой ребенка, конечно же умирают какой то частью своей души... Это настолько страшное испытание ...

Как говорить с ребенком о смерти, в каком возрасте малыш способен постичь свою смертность, и как сделать так, чтоб это осознание не стало для него шокирующим?