У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Юлія Віталіївна Яцик Київ лише онлайн

психолог  Психолог для підлітків.  Юлія Віталіївна Яцик
22-06-2023 Юлія Віталіївна Яцик додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 26 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 3
Освіта
2016 р - Сертифікат успішного проходження тренінгу для тренерів по курсу «Позитивне батьківство» від Save the Children
2017 р - Диплом Бакалавра ВНПЗ «Дніпропетровський гуманітарний університет»
2019 р - Сертифікат від Психологічного центу Soul про проходження тренінгу «Професійні навички психолога»
2020 р - Сертифікат від Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ про участь у тренінгу «Попередження насильства в сімʼї: психологічні та юридичні аспекти»
2021 р - Сертифікат від Інституту аналітичних досліджень і сучасної освіти АСР про проходження навчання за програмою курсу «Практична психологія»
2021 р - Сертифікат про проходження спеціалізованого тренінгу «Підвищення потенціалу надавачів соціальних послуг постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі» проведений Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA)
2021 р - Сертифікат про проходження тренінгу «Психологічна терапія та підтримка людей, постраждалих від гендерно-обумовленого насильства» ГО РЕОМ
З 2022 р - почала навчання у напрямку Транзакційний аналіз
Досвід психологічної практики
Групова робота з батьками на тему «Позитивного батьківства»
1 рік роботи у соціальній сфері з жінками та дітьми, які постраждали від домашнього насильства
Приватна практика з 2021 р.
Працюю з запитами
Проблеми з емоціями
Проблеми з комунікацією
Самооцінка
Дослідження особистості для визначення сценарію та його подальшої зміни


Основне

Відповіді 33
Хлопець вночі посадив одну на таксі
Доброго вечора! Ви пишете, що самі сказали йому про те, що доїдете додому самостійно і потім говорите, що образилися на нього. То чого ж Ви хотіли від нього насправді в той момент? Чому не сказали про свою справжню потребу? Це все про близькість і комунікацію в стосунках. Чи можете Ви відкрито заявляти про свої потреби партнеру? Чи відбулася якась гра, від якої і Вам і йому тепер погано?
Как изменить свое отношение к человеку?
Добыл вечер! Когда заканчиваются отношения, человек проживает потерю и может испытывать разный спектр чувств. От грусти до агрессии. Из Вашего рассказа я поняла, что расстались плохо. Что усложняет ситуацию. Прятаться друг от друга после окончания отношений - это не вариант, ведь взрослые люди ведут себя по-другому. Что делать? Идти на консультацию к психологу, проживать потерю и обязательно уделить внимание Вашей агрессии, так как «убить его» - это очень страшное заявление и с этим нужно разобраться.
Тривожні сигнали
Доброго дня! Дуже добре, що Ви звернули увагу на свій стан і піклуєтеся про своє здоровʼя. У сучасному світі дуже розповсюдженою є тривога, тривожні розлади. Точно зрозуміти що це, може допомогти психіатр, тому що саме цей спеціаліст ставить або виключає такі діагнози. Після його консультації, вже можна звернутися до психолога. Так як Вам 15 років, треба поговорити з батьками, бо без їх дозволу Вам не можуть надавати послуги.

Бесплатная рассылка интересностей!

Про самостійну роботу
Доброго вечора! Ви молодець, що робите таку серйозну і важливу роботу над собою. Це заслуговує поваги. Дуже шкода, що батьки так себе поводили і ніхто з них не зупинив це. А хороша новина полягає в тому, що зараз Ви вже доросла людина і здатні дати собі все необхідне. Розвивати в собі Турботливого Родителя і піклуватися про себе так як Вам хочеться. Адже ви важлива і маєте повне право на любов, повагу та турботу. Ви на правильному шляху. І просити про підтримку - це правильно. Успіхів Вам.
стоит ли выяснить взаимоотношения с мамой
Доброго вечора! Повністю згодна з колегами, що треба в терапію. На жаль, життя в сімʼї де є алкоголік є дуже складним і щоб вижити, діти адаптуються як можуть і несуть цю ношу по життю. Важко довіряти, будувати стосунки. Все це не дає жити якісно та розкрити свій потенціал. В таких сімʼях стосунки відбуваються по Трикутнику Карпмана (рятівник, жертва, переслідувач) і члени сімʼї міняються ролями. Щоб вийти з цих стосунків треба допомога спеціаліста. Спробуйте проаналізувати в якій з ролей у Трикутнику Ви можете знаходитися зараз? Що Ви хочете від спілкування з нею зараз: врятувати її, допомогти чи може переслідувати її, сказати що прийшла розплата? Поспостерігати за собою, це буде корисно.
не вмію проявляти почуття
Доброго дня! Таке трапляється. Коли ми маленькі, емоціям нас вчать батьки. Вони їх називають та допомагають прожити. Але якщо нас не навчили, то ми можемо зробити це разом з психологом, і це тема Емоційного інтелекту та емоційної грамотності.
Аборт
Доброго вечора! Співчуваю. Хочу сказати, що перш ніж щось планувати, треба розібратися з тим, що є зараз. З емоціями, Вашим душевним болем, з ти звідки у Вас думки про те, що Ви зраджуєте свою дитину. Аборт - це втрата, яку треба прожити. А Вам треба після цього відновитися як фізично так і психологічно. Знайдіть собі психолога і починайте свій шлях до відновлення. Добре якщо зараз у Вас є близька людина, яка може бути для Вас підтримкою, вислухає, не осудить та просто буде поруч.

Відредаговано автором 29-07-2023 00:06:29

Як відпустити минуле?
Доброго дня! Співчуваю Вашій втраті. Проживання горя це складний і не швидкий процес. Треба час та підтримка. Знайдіть психолога і починайте працювати, це допоможе Вам розібратися з емоціями і отримати підтримку. Не тягніть, бо на деяких етапах проживання горя люди зупиняються (застрягають) і без допомоги спеціаліста так і живуть роками з почуттям провини, яке руйнує людину зсередини і не дає жити якісне життя.
Боюсь работать
Доброго вечора! Хотіла запитати Вас, коли зʼявився цей страх? Це сталося вперше? Чи може після якоїсь ситуації у минулому?
Щодо страху, то це важлива емоція яка має функцію попередити нас про небезпеку, щоб ми мобілізували сили і захищалися або попросили про допомогу. Спробуйте подумати про те, що саме небезпечного для себе Ви відчули на новій роботі? В який момент відчули страх?
«Не доделывать все начатое» - це вже про сформовану модель поведінки, яку треба досліджувати з психологом, щоб зрозуміти звідки вона і вже потім за Вашого бажання брати курс на зміни.
«я из себя ничего не представляю.»;
Не говоріть так про себе, кожна людина цінна, просто у кожного свій шлях. Хтось - навчається, хтось - працює. Це все етапи життя і у кожного вони свої.
Не хочу ничем заниматься
Доброго дня! Звичайно було б добре одразу перевіритися у сімейного лікаря (вітаміни, гормони і т.д.) Якщо всі аналізи в нормі, то зверніться за консультацією до психолога, щоб дослідити детально Вашу ситуацію.
Як вибратися з ілюзій?
Доброго дня! Ці ілюзії не дають Вам жити «тут і зараз», брати відповідальність за своє життя, розвиватися та реалізувати себе. Тому замість того щоб діяти у Вас проявляється пасивна поведінка. Але позбутися ілюзій не так легко. Це механізми, які захищають Вас від чогось і це може бути не логічно і не зрозуміло але це працює. Дуже добре, що Ви бачите як ці механізми Вам заважають, щоб позбутися їх треба звернутися до психолога. Подумайте над такими питаннями: Чи можна Вам бути успішною? Чи можна взагалі розвиватися, рости? Що буде, якщо Ви почнете вирішувати свої проблеми, піклуватися про себе, реалізовуватися? Якою тоді Ви будете для себе та для інших?
Як перестати залежати від його думки?
Доброго дня! Дуже співчуваю Вашому стану, навʼязливі думки справді виснажують. Чому Ви берете провину на себе? Чи бувало таке раніше? В стосунках є дві людини і обидві роблять свій вклад. З розповіді видно, що між вами з чоловіком не має хорошої комунікації, близькості. Всі ці моменти можливо вирішити, якщо є бажання партнерів. Тоді треба звертатися до спеціаліста, який працює з парами.
Якщо чоловік не хоче працювати, то Ви можете піти на індивідуальні консультації, щоб розібратися зі своїми думками, почуттями та діями.
«Я б хотіла в стосунках спілкування, підтримки, інтересу, спільного проведення часу, задоволення, щоб обоє були зацікавлені в цьому.»;
Ви бажаєте дуже хороших речей, здорових стосунків. Успіхів Вам.
Помогите понять, нормально ли это
Доброго дня! Приєднуюся до відповідей колег. Лише хочу додати, що важливо розібратися з емоціями. Які вони є, навіщо. Тому що у Вашому повідомленні описано події де емоції не відповідають реальній ситуації. Скоріше за все, колись Ви навчилися так реагувати. Треба зрозуміти, що під цими механізмами психіки ховається. Все це робиться в особистій терапії.
Як почати жити заново і забути минуле?
Доброго дня! Закінчення стосунків це втрата, для проживання якої потрібен час. Дуже співчуваю Вашому стану. Іноді під час проживання будь якої втрати, людина може зупинитися на одній зі стадій і самостійно їй важко прожити її. У такому випадку потрібна допомога спеціаліста (психолога, психотерапевта, психіатра).
«Я закриваюсь від всіх людей, коли заводжу нові спілкування, то швидко їх закінчую, бо починаю відчувати неприязнь до людини, я не хочу нічого їсти, постійно сплю, іноді бувають такі моменти, коли я наношу собі фізичні травми і потім в сльозах сиджу і все думаю.»;
Чи було у Вас таке раніше?
Треба перевіритися у психіатра щодо депресії та знайти собі психолога щоб пройти цей шлях з підтримкою, якщо самостійно це дається складно.
Звичайно, в Ваших силах отримати підтримку від близьких, говорити про свої почуття з ними, не залишатися на самоті у складні моменти, щоб не наносити собі шкоду.
Проживання втрати - це складний момент у житті але Ви можете просити про допомогу та підтримку і отримувати це.


Как проверить психолог настоящий или нет? кричать на клиента допустимо?
Доброго дня! Ви як клієнт можете поцікавитися освітою психолога. Що до ліцензії, то за нашим законодавством вона не потрібна. По закону психолог повинен бути ФОП і платити податки, це і буде єдиним підтвердженням його практики. Якщо ви хочете поскаржитися, то єдиний варіант дізнатися членом якої організації являється психолог і звернутися до етичної комісії.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr