У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ангеліна Миколаївна Слободенюк Київ

без фото
03-02-2020 Ангеліна Миколаївна Слободенюк додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Київ
Років досвіду психологом Років досвіду: 8
Освіта
-Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем'янчука".Кваліфікація практичний психолог,диплом магістра.
-Курс"Основи використання методів арт-терапії в консультуванні";
-Тренінг-марафон підготовки практичних психологів "Літня школа психології";
-Курс "Логопедія для психологів";
-Семінар "Ранній розвиток.Всі подробиці курсу";
-Конференція "Безпека в сучасних закладах освіти: від учня до вчителя" та "Безпека в сучасних закладах освіти:психологічна підтримка та захист";
-Психологічна конференція "Мистецтво комунікаці";
-Програма професійної підготовки та підвищення кваліфікації психологів;
-Річний курс "Теорія та практика арт-терапії".
- Курси підвищення кваліфікації психологів "Психологічне консультування: інтегративний підхід".
Досвід психологічної практики
Практичну діяльність з дорослими веду з 2017 року. До початку практики роботу психологом розпочинала в дошкільному навчальному закладі, а потім в ЗОШ.
З 2018 року є учасником соціального проекту "Разом".

Регулярно підвищую свою кваліфікацію та маю діючу практику.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів- дитячо-батьківські стосунки;
- підліткова психологія;
- дитяча психологія;
- страхи;
- стрес;
- призначення/пошук себе;
- емоційне вигорання;
- конфлікти;
- самооцінка;
- тривога;
- керування емоціями.
Розцінки приховані, тому що Ангеліна Миколаївна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
адрес в
Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 5
Отношения
Есть один действенный способ, как проверить есть ли взаимная симпатия :)
Посмотрите в глаза человеку и задержите свой взгляд дольше чем смотрите обычно. Улыбнитесь. Вы почувствуете результат.
Но лучший способ это просто поговорить. 6 лет это длительный срок. Если вы не можете напрямую сказать, что он вам нравится, попробуйте завести разговор в направлении отношений М + Ж. В любом случае будьте смелее. Если вас волнует этот вопрос, то и решения этого вопроса возьмите в свои руки. Будьте готовы к ответу, который может вам не понравиться. Позаботьтесь о себе тем, что расставите все точки и узнаете куда двигаться дальше и продолжать ли мечтать о нем или все же перестать жить в своей фантазии.
Ненужность
Вам потрібно стати цікавою та важливою для себе самої.
Знайдіть справу, хоббі чи якісь заняття, які будуть надихати вас та приносити позитивні емоції. Коли ви навчитеся насолоджуватися часом на одниці з собою, коли пізнаєте себе краще з різних сторін вам буде легше будувати контакт з іншими людьми і у вас обов'язково з'являться друзі!
Однозначно підтримаю колег про важливість індивідуального консультування під час якого ви зможете більш детально та глибше розібрати всі моменти та знайти шляхи для вирішення вашого питання. Щоб зрозуміти чому так і що з цим робити важливо підняти різні деталі з вашого життя, розібрати їх та знайти різні можливі варіанти досягнення вами бажаного.
Кажись я живу в иллюзиях
Життя в ілюзії/фантазії може говорити про присутні страхи, тривоги, переживання від яких ваша психіка вас оберігає за вигаданими і комфортними для вас умовами та по факту це не приносить вам задоволення та щастя. Пора виводити себе із зони комфортну. Наші дії, вибір і інше може мати певну вигоду для нас, тому задумайтесь в чому може бути ваша вигода в тому виборі, який ви робите зараз.
Спробуйте знайти причину чому вам так важлива думка інших. Так було завжди?! Коли почалося?!
Найкращий спосіб побороти страх публікувати свої думки в соц.мережах це почати їх публікувати. Можете розпочати з чогось банального взятого з інтернету (наприклад) але того, що імпонує вам, а з часом перейдіть на публікацію своїх власних думок. Подивіться цьому страху "в очі".
Якщо ви хочете змінити щось в своєму житті починайте планувати його.
Пишіть план на день (на тиждень) і викреслюйте виконане вкінці дня чи по факту виконання. Дозволяйте собі не виконати 1-2 завдання (різні бувають обставини). Пропишіть що вам в житті не вистачає та що потрібно для того щоб це все з'явилося. Поставте перед собою нові цілі і почніть шукати способи для їх досягнення. Пам'ятайте, що це нормально, якщо з часом якась ціль стане для вас не актуальною.

Бесплатная рассылка интересностей!

Не могу себя найти в этой жизни
Пропишіть (на папері) по пунктах (1,2,3 ..) все чим ви не задоволені в своєму житті. Після цього до кожного вже написаного вами пункту знайдіть декілька варіантів, які допоможуть вам замінити цей конкретний пункт, покращити його або позбутися від нього взагалі.
Наприклад:
1. Я не задоволена станом свого волосся.
Варіант покращення пункту:
1. Я можу звернутися до спеціаліста за консультацією щодо догляду та відновлення волосся.

Якщо проблем з виконанням цього завдання не виникне, то переходьте до реалізації покращень за прописаними вами пунктами. Поступово, не поспішаючи.

В разі, якщо виникають проблеми з написання цього завдання, я рекомендую звернутися до психолога за допомогою з вашим запитом.

Перебування тривалий час в стресовому стані може призвезти до серйохних проблем зі здоров'ям. Попіклуйтеся про себе.Парень
Маніпулятивна гра в "холодно - жарко" призводить до емоційної прив'язки. А наслідки цієї гри призводять до того, що людина на емоційному рівні відчуває бажання та потребу в іншій людині, яка веде цю гру але справжність цих емоцій та почуттів викликає сумніви.
Гра "холодно-жарко" це про моменти коли вам пишуть тоді коли потрібно йому і якщо ви відмовляєтесь вам не відповідають. Це коли пишуть і проявляють зацкавленість, а потім пропадають на декілька місяців і з'являють як ні в чому не бувало. Коли до вас відносяться з теплотою і почуттями, а потім різко стають холодними і ніби байдужими.. Така поведінка не про здорові, дорослі стосунки.

Існує теорія, що чоловіки котрі потребують жінку, роблять все для того щоб бути поруч з нею. Дайте йому можливість зробити кроки для того щоб вам бути разом і поспостерігайте чи використає він цей шанс та що саме зробить і чи зробить щось взагалі. Зробіть правильні висновки!

Займіться собою. Переключіть свою концентрацію з нього на себе. Ви головна людина в своєму житті і можете бути щасливою без інших людей.

Стосунки, які будують на маніпуляціях не приносять бажаних результатів.
Публикації психолога 2
Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr