У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Професійним психологам



стаття для професіональних психологів Дневник психотерапевта: от осторожности к контакту

Как часто психологи пишут о своих клиентах и как редко пишут о своем собственном клиентском опыте. И сегодня хочу делиться не тем, как я помогаю своим клиентам, а тем, что лично я получаю в этом процессе.

коментарів: 2
стаття для професіональних психологів Гиперактивный ребенок. Часть 2

Несколько способов работы психолога с ребенком, у которого синдром дефицита внимания и гиперактивности. Методы коррекции СДВГ.

коментарів: 1
стаття для професіональних психологів Поверить или предать? О стыде и о форме работы со стыдом

Смысл терапии - помочь клиенту научиться распознавать и уважать свой внутренний мир. Открыть в себе любовь-агапе - часть профессионализма терапевта.

стаття для професіональних психологів Профессиональный джаз (О профессиональном становлении гештальт-терапевта)

На заре своей психотерапевтической практики я работала больше интуитивно. Обладание мудростью – вот что отличает профессионала от новичка.

стаття для професіональних психологів Театр психотерапии

В современной психотерапии наблюдается упадок, множественность психотерапевтических концепций не гарантирует индивидуально подобранного, а следовательно, и идеального подхода к клиенту.

стаття для професіональних психологів Техника «Мои шаги»

Предлагаю интересную технику для работы с клиентом. По времени рассчитана техника на 1 встречу (время встречи предполагает 60мин).

стаття для професіональних психологів Судово-психологічна експертиза, її основні предметні види

Коротка характеристика основних предметних видів психологічних експертиз у цивільних та кримінальних справах.

стаття для професіональних психологів Техника для работы с сексуальными убеждениями "Родительский багаж"

Карты «Тени сексуальности» предназначены для работы с сексуальностью, деструктивными установками в сексе и партнерских отношениях, запретами, чувством стыда, психосоматикой...

стаття для професіональних психологів Поэтапная работа со стыдом: инструкция для психотерапевтов

Лечение стыда очень сложный и кропотливый процесс. Психотерапевт Роналд Поттер-Эфрон выделяет пять стадий работы со стыдом.

стаття для професіональних психологів Проще самому надеть сандалии… или послевкусие встречи

Случай из практики. Ко мне в скайп добавилась девушка. Договорились созвониться. И перед монитором появилась ее мама.

стаття для професіональних психологів Исцеление в отношениях

Хочу поделиться размышлениями на тему отношений, в широком смысле этого понятия - в паре с близкими, друзьями, на примере психотерапевтических отношений.

стаття для професіональних психологів Методология работы педагога-психолога в школе

Все основные направления психологической практики педагога-психолога можно выделить в 4 основные группы. Рассмотрим каждую из групп в отдельности.

стаття для професіональних психологів Средина жизни. Пере – жить…

Этот долбаный кризис. Кризис средины жизни. Он такой. Весомый... Идет за тобой тихо, спокойно. Подло так, втихаря подкрадывается. А потом – бац! И вдруг замечаешь, что жизнь, в общем, проходит.

стаття для професіональних психологів Персефона, володарка Підземного світу: меланхолія та депресія

Міфологія й архетипи в психотерапії. Згідно грецької міфології, богиня весни, вічної юності, дівоцтва Персефона була донькою Деметри, богині плодючості та землеробства, та громовержця Зевса, головного бога олімпійського пантеону.

стаття для професіональних психологів Чтобы бабушка гордилась

Приходят ко мне на прием мама с восьмилетней дочкой. В глазах нет вот этого детского блеска, что ли. Или как сказать? Ну вот, искры какой-то нет.

коментарів: 1


Питання психологу

Рекомендуємо!

Зрада! Піти чи залишитися? Як пробачити? Зрада! Піти чи залишитися? Як пробачити?

Статистичні дані про стан партнерів, які вирішили розірвати відносини після зради, обмежені. Однак відомо, що зрада часто призводить до розриву: близько 54,5% пар розлучаються відразу після розкриття невірності

Нейрофізіологія тривоги: чому ми тривожимось і що з цим робити Нейрофізіологія тривоги: чому ми тривожимось і що з цим робити

Коли ми говоримо про тривогу, ми часто уявляємо собі хвилювання перед іспитом, нервування напередодні важливої зустрічі або те дивне відчуття, коли «щось не так, але незрозуміло що». Але за цим емоційним станом стоїть ск

Психосоматика ШКТ. Психосоматика ШКТ.

У 1930 році F. Alexander зазначив групу психосоматичних захворювань, яку нині вважають класичною. До неї увійшли виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, виразковий коліт та інші. На сьогодня цей список доповнили синдромом подразненого кишківника та

Мислеформа як психоенергетичний конструкт Мислеформа як психоенергетичний конструкт

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди притягують до себе удачу, а інші постійно стикаються з проблемами? Справа може бути не у зовнішніх обставинах, а в тому, які думки ми щодня прокручуємо у своїй голові. Наші думки — це не просто абстр...



Повернутись до ...
qr