У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Психолог Ксенія Шалімова Киев метро Левобережная

психолог Семейный психолог.   Ксенія Шалімова
07-04-2018 Ксенія Шалімова додати у вибрані

комментарий
Был(а) на сайте 28 днів назад.
Лет опыта психологом Лет опыта: 12
Образование
Освіта:
Магістр психології, викладач вищого навчального закладу, Міжрегіональна академія управління персоналом
Сертифікований гештальт-терапевт, Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
Гештальт-терапія сімей (та пар), Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
Акредитований гештальт-терапевт, Національна Асоціація гештальт-терапевтів України та European Association for Gestalt Therapy (EAGT)
TFP (Трансфер-фокусована психотерапія) Український інститут вивчення розладів особистості

Курси та спеціалізації:
Погляд на психопатологію крізь призму циклу контакту. Курс Джея Левіна, МІГІП
Реадаптація воєннослужбовців та членів їх сімей, Центр у справах сім'ї та жінок «Родинний дім»
Близкість, прив'язаність, залежність, НАГТУ та EAGT
Азовський інтенсив, НАГТУ та EAGT
Друга українська конференція по питанням залежної поведінки, НАГТУ та EAGT
Riga Gestalt institute 21st Conference “Relationship psychotherapy. Couple. Family. Values. Crisis management”
ll Міжнародна конференція Української Асоціації Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході «Сила Наміру»
Серія вебінарів Бабетт Росчайлд «Соматична терапія травми» Complex Trauma Institute
Вебінар Dr. David Muss - «Вступ до Техніки Перемотування травматичного досвіду»/ «Introduction to The Rewind Trauma Therapy»
"Нарцисичний розлад особистості: стратегії психотерапії" TFP (Трансфер-фокусована психотерапія) Український інститут вивчення розладів особистості
Опыт психологической практики
Вітаю! Мене звати Ксенія, я досвідчений психолог та психотерапевт. Працюю у двох психотерапевтичних підходах: гештальт-терапія та трансфер-фокусована психотерапія. Досвід роботи - більше 12 років. Люблю та добре роблю свою роботу. Маю багато гарних відгуків від клієнтів, чиє життя значно покращилося завдяки психотерапії.
Працюю на ефективні зміни у кар'єрі та особистому житті, з негативними сценаріями та установками, над подоланням кризових ситуацій. Покращення спілкування, налагодження любовних відносин.
Досягти впевненості у собі, позбутися комплексів та страхів, побудувати кордони, підвищити емоційний інтелект, стресостійкість та навчитися любити себе без оглядки на інших.
Допомагаю опанувати свою емоційність, тривожність та неконтрольовану агресію, які знижують якість життя. Діагностика психологічного та психічного стану. Лікування межових (прикордонних) та нарцисичних розладів особистості. Депресії, панічні атаки, тривожні розлади та ОКР.
Основна ціль моєї роботи - особистісне зростання людини, яке проявляється у можливості знайти задоволення у роботі, коханні, друзях і житті.
Щодо методів, які я використовую у роботі. Це методи з доведеною ефективністю, які успішно себе зарекомендували у багатьох незалежних дослідженнях.
Гештальт терапія направлена більше на пізнання себе та на ефективні і швидші (порівняно з іншими методами) особистісні зміни. Ця терапія націлена на подолання внутрішніх конфліктів, зовнішніх труднощів та кризових ситуацій.
Трансфер-фокусована психотерапія показала себе більш глибокою і дозволяє усунути глибоко приховані травми та труднощі, природу яких людина не усвідомлює, але відчуває що щось "не так". Як показує практика, її можна успішно застосовувати і в тому випадку, коли людина вже пройшла курс психотерапії, але не відчула повноцінного ефекту.

За допомогою особистої терапії якісно покращується рівень життя. Потрібні тільки одна-дві години на тиждень і включення у бесіду. Людина починає отримувати захоплюючі результати, просто розбираючись із нагальними питаннями на зустрічах із психотерапевтом.
Работа с запросами
ІНДИВІДУАЛЬНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ
ТЕРАПІЯ ДЛЯ ПАР (СІМ'Ї & ДРУЗІ & РОДИЧІ)
Психотерапія для пар може допомогти налагодити контакт у парі, та прояснити те важливе, що партнери не здатні донести один до одного у реальному житті. Зустрічі проводяться як для сімейних пар, так і для друзів, батьків-дітей, братів-сестер, коллег тощо.

ВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ & ПОДОЛАННЯ СТРАХІВ
Допомагаю подолати відчуття, що з вами щось не так, що ви значно відрізняєтесь від інших людей. Розібратись, чому життя не складається так, як хотілося б. Чому найкраще завжди проходить повз вас. Разом ми змінюємо ваше відношення до можливостей та шансів, які раніше ви б "не потягнули". Острах виділятися, виступати привселюдно та ін.

ОСОБИСТИЙ ПРОСТІР & КОРДОНИ
Залежність від чужої думки, потреба бути для всіх "хорошим", нелюбов до зовнішності чи власних проявів. Страх засуждення, самокритика, перфекціонізм. Відчуття постійної напруги та гіпервідповідальність, яка забирає сили на нормальне життя. Труднощі з вістоюванням своїх інтересів, проставляння кордонів.

СТРЕСИ & КРИЗИ & ТРАВМАТИЧНІ ПОДІЇ
Подолання криз, зміна напрямку життя. Пошук нових сенсів та відповідей. Підтримка у переживанні розлуки, розлучення чи втрати. Подолання страхів, зняття життя "з паузи".

ДЕПРЕСИВНІ СТАНИ & АПАТІЯ
Відчуття втоми, відсутності енергії, незацікавленості у житті. Нерозуміння чим займатись далі. Думки про відсутність сенсу життя чи суїцид. Постійне бажання плакати і думки про минуле. Відсутність підтримки від близьких. Відчуття безнадії та неможливості щось змінити.

ВІДНОСИНИ & ТРУДНОЩІ КОМУНІКАЦІЇ
Важко спілкуватись із людьми, заводити друзів, знайти кохану людину чи порозумітись із нею. Є труднощі у спілкуванні з колегами, близькими, друзями. Нездатність побудувати якісні повноцінні та довготивалі відносини. Влипання в партнера, сильна залежність від нього, пошук "поганих хлопців/дівчат". Контрзалежність, не здатність зближуватись. Вихід з аб'юзивних відносин. Відчуття не розуміння. Агресія у парі, зради, любовні трикутники.

ЗАЛЕЖНОСТІ ТА ТРИВОЖНІСТЬ
МРО, НРО, РДУГ, ОКР, тривога, сором, токсична самокритика. Відчуття провини, сорому, що постійно щось "не так". Напруження при спілкуванні. Відчуття самотності. Вихід зі стану жертви. Агресивність до близьких, нездатність контролювати свої емоції. Труднощі із донесенням своїх потреб та бажань. Патологічна брехня, бажання (чи небажання) образити, почуття ненависті. Пасивна агресія, засудження інших, негативне мислення.


Основное
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦИИ Skype или Viber

Люблю та добре роблю свою роботу. Працюю у кількох психотерапевтичних підходах. Діагностика, зміни у житті, подолання кризових ситуацій, особистісне зростання, побудова відносин, впевненість у собі, полегшення важких ситуацій, прикордонні розлади. Ефективно та якісно.

Оплата:

2000 UAH / 60 USD

Оплата за домовленістю
диплом перевірено
місце прийому клієнтів

⭐ Оценка от коллег-психологов

Рейтинг среди коллег: 10 з 10ти.
Всего оценок
: 10. кто оценивал

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертификаты о дополнительном образовании
МИГИП
месяцев: 2 часов: 16
ВОППГП
месяцев: 45 часов: 1590
Гештальт-терапія
ВОППГП
месяцев: 18 часов: 210
Гештальт-терапія
ВОППГП
часов: 18
Гештальт-терапія
Українська Асоціація Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході
месяцев: 1 часов: 17
Гештальт-терапія
Riga Gestalt institute
часов: 20
Гештальт-терапія
Український інститут вивчення розладів особистості
часов: 16
Трансфер-фокусована психотерапія
Український інститут вивчення розладів особистості
часов: 22
Трансфер-фокусована психотерапія

Ответы 5451
Я аб'юзер!!!
«Розійтись нема як,спільне житло.»;
Спільне житло це завжди перешкода для кардинальних змін. Дивлячись, чого ви хочете від життя надалі. Яким ви бачите своє майбутнє?
У кому проблема ?
«Якийсь час назад я дізнався , що моя дівчина пропонувала зустрітись на каву свому «другу» з яким в них був колись інтим»;
"На каву" це на секс, чи просто зустріч?
Я правильно розумію, інтим був колись давно, чи у той раз?
«Не відчуваю довіри до свого партнера»;
Чому саме? Вас ця людина зраджувала? Чи зраджував хтось інший?

Бесплатная рассылка интересностей!

Чи всі чоловіки не підтримують, не допомогають своїм жінкам??
«Скажіть це нормальна поведінка чоловіка? чи мені перелаштовувати себе що це всі такі чоловіки»;
Не нормальна, якщо для вас неприйнятне приниження та знецінювання. І нормальна, якщо вам це ок і ви готові це терпіти. Ні, не всі чоловіки таки. Є різні чоловіки, які відносяться до жінок по-різному. Зрозуміло, що ви написали на сайт, де багато спеціалістів давно пропрацювали такі теми у особистій терапії, і на таке точно не згодяться. Але у світі багато різних відносин. Про нормальність відносин можна судити так "Чи мені добре у цих відносинах? Чи влаштовують вони мене? Чи хочу я виховувати дитину із цією людиною? Чи можу я миритися з його проявами і відчувати себе щасливою?"
Якщо ви вже кажете про перелаштування - то думаю ви знаєте відповідь. Вам там погано. І запевняти себе у тому, що всі чоловіки такі - просто спосіб залишитись у цих відносинах і нічого не змінювати. Якщо вам важко наважитись щось змінити - спробуйте звернутись до психотерапевта і знайти для себе варіанти, як вам налагодити життя без екстремальних змін і рішень. А вже потім робити якісь серйозні кроки.
Мать и отчим занимаются не очень в часно.
Вам треба звернутись до психіатра з цими нав'язливими думками, враховуючи що вони у вас вже давно. Поговоріть з мамою, щоб вона вас зводила. Треба визначити природу вашого стану. Отак, на відстані, це просто неможливо.
Відчуваю себе винною що не попіклувалась про маму максимум коли вона захворіла
«Просто хочу поводити себе з точки зору любові, поваги і підтримки до близьких»;
Цікаво, що ви кажете, наче "хочете поводити" себе так. Тобто ви вважаєте, що того що ви робите - це недостатньо? Вашій мамі всього 52 роки, чому вона про себе не дбає? Судячи з того що ви пишете, вона хоче бути на шиї у вас чи свого чоловіка. Але ж це не здорова ситуація. Можна зрозуміти, коли людина не працює у 70 років, але у 52 вона ще достатньо молода, і наскільки я розумію, при своєму розумі і силах подорожувати. В такому віці подорожувати на роботу набагато легше, ніж за кордон. При наявному бажанні. Чому ви думаєте що повинні їй забезпечувати її життя зараз? Якщо так прикинути на майбутнє, то коли ви плануєте звільнитись від цього боргу та почати жити заради себе, у 50-60 років? Бо зрозуміло що ви не кинете її у її старості без грошей.
Чи всі чоловіки не підтримують, не допомогають своїм жінкам??
«Батьки - це тільки мама, яка була і за батька і за матір, завжди допомагала, підтримувала і далі продовжує... Прикладу чоловіка не було, тому доводиться інтуїтивно все робити»;
Прикладом чоловіка може бути для вас
1. сімейна історія про тата
2. думки мами щодо чоловіків
3. чоловіки мами
4. мамині відносини із чоловіками.
Тож, які у вас є приклади чоловіків, окрім вашого чоловіка?
Відчуваю себе винною що не попіклувалась про маму максимум коли вона захворіла
Якщо погана дочка, це дочка із своїми бажаннями і емоціями - то так. Схоже вас виховали дуже відповідальною, настільки, що коли ви відчуваєте до мами негативні емоції, автоматично стаєте неприйнятною як хороша людина/донька. Виховання дитини за допомогою вини - розповсюджена ситуація.
«Они вместо того что бы согласиться переглянулись между собой и сказали, но мы же уже заплатили за все основное. Там же не много понадобится.»;
Вас це влаштувало? Ви не зрозуміли до чого веде це відношення, чи сподівались що мама все ж буде за себе платити?
«Ранишь в детстве бабушка говорила что я должна хорошо выйти замуж и помогать маме.

Или устроится хорошо в другой стране и забрать туда маму. Может из этого корни растут.»;
А ви що думаєте з цього приводу? Плануєте забирати, піклуватись, запезпечувати?
Мать и отчим занимаются не очень в часно.
Це нормально у вашому віці. Ваше тіло дозріває і наповнене сексуальною енергією, яку підстібнув ваш недавній досвід. Але є ще дещо. Збудження може з'являтись у відповідь на тривогу, якій ви з якихось причин не можете дати раду. Чи є у вас зараз якісь стреси, тривожні події? Як ви розслабляєтесь?
Как разорвать отношения?
Добрий день. Я правильно розумію, ви твердо впевнені у бажанні припинити ці відносини? Є відчуття, що думка і дії хлопця мають на вас серйозний вплив.
Ви можете написати заяву у поліцію щодо переслідування і повідомити про це вашого колишнього.
Девушка изменила, что делать в ситуации, можно ли как то в этом случаи простить, и будет ли все хорошо в будущем
«Не можем отпустить оба ситуацию просто так не расставив всё на свои места как нужно»;
Прости те, а что тут не на своих местах? В ситуации остались беліе пятна? Какие? Потому что на данній момент большой вопрос, кого ситуация двухгодичной давности волнует больше. Девочку, которая совершила ошибку и вроде бы уже за нее ответила? Или вас, который имеет такой хороший инструмент для манипуляции ее виной и стыдом. Кто держится за эту ситуацию, у того есть выгода. Если девушка - возможно это способ отстраняться от отношений в которых она сомневается. Если вы - тогда это способ быть главным в паре, с помощью ее чувства вины контролировать дальнейшие отношения. Уже прошло два года, вы приняли решение остаться с ней, но не полностью, а с большооговоркой на недоверие.
Девушка изменила, что делать в ситуации, можно ли как то в этом случаи простить, и будет ли все хорошо в будущем
«Да дело в том что после ситуации прошло 2 года, ей давно не 15, нам уже по 17, но такая череда событий немного напрягает, сначала измена, ложь, начал с ней много разговоров она выёживалась на меня, отношение к ней ухудшилось из за этого, прошло только 4 месяца как начало все решаться нормально, но вижу что у её состояние тоже стало не супер, одним словом устала и уже не знает что делать, смотреть на это я не могу по этому и предлагаю много чего что пойдет на пользу нам, да и она тоже очень много помогает»;
То есть вы оба два года помните и не можете отпустить ту ситуацию? «прошло только 4 месяца как начало все решаться нормально, но вижу что у её состояние тоже стало не супер, одним словом устала и уже не знает что делать»;
Ей стало хуже, как только отношения в паре улучшились? От чего ей стало хуже?
Устал вся жизнь заключаеться в деньгах
«когда я покупал я чуствовал как она смотрит просто обидно сдесь прожить всю жизнь и не найти друзей с сёла. А девочка наверно её сестра, я выхожу а девочка у моей ровесницы о а кто ето. Мне прям стало ещё обидней»;
Интересно, вы ощущаете обиду, недостаток внимания и контакта. А когда есть девушка, которая вами заинтересовалась - вы уходите в обиде. Возможно у вас есть идея, что счастье должно найти вас само?
«20 они бы терпели если бы я не где не работал 22, 24 26 28, ну кому как и всколько бы лет ето не было тем всеравно родители скажут почему ты не работаешь.»;
В именно чем проблема? Почему кто-то должен нормально относиться к тому, что вы не работаете, хотя способны на это? Мы возвращаемся к моему первому вопросу.
«А знакомый теперь хвастаеться что скидывает маме 15к гривен и ето только маме. »;
Берите знакомого, и узнавайте как он этого добился.
«Родители мне всю жизнь толкали что деньги ето всего лишь бумажки и семья ето главное. Да семья класс. »;
Ваша семья живет как умеет. Вам не обязательно повторять их путь. И валить на них всю ответственность за свое бездействие, не получиться. То есть теоретически можно, но результата это не даст, а только протянет это состояние безнадеги. Сейчас вы отвечаете за свою жизнь. Какой она будет и как пройдет. А звучит так, будто отвечает кто-то другой.
«Я просто конченый что выбрал семью лучше бы уехал за границу.»;
Знаете, я читаю то что вы пишите, и вижу что вы застряли в безысходности и неспособности что-то изменить. Вы не хотели уезжать, это помогло вам не искать работу в чужой стране, где бы вам 100% пришлось это делать. Теперь вы не хотите оставаться, потому что тут тоже придется работать. С друзьями контакт перестали поддерживать, новые знакомства сами не заводите. Что не так? Почему вы так боитесь жить?
Бросают близкие люди
«Мы находимся в середине жёсткого "водоворота", не факт, что и вырвемься.»;
Я вам очень сочувствую. Действительно, слишком много трудных решений приходиться сейчас принимать. Вам стоит сосредоточиться на себе и матери. Вы можете тосковать по сыну и ждать или спасать себя и всех кто без вас на самом деле не справиться. Так как если сейчас трудно - дальше будет еще труднее. Много городов прошло через это состояние ожидания. У нас есть их опыт, и он может помочь в принятии решений, ждать или двигаться. Хотя конечно решать вам.
У меня есть ощущение, что я вам хочу помочь избежать страданий окупации больше, чем вы сами этого хотите)
Бросают близкие люди
«Я был в шоке! Тогда понял, что с сыном, плохи дела. Так мог поступить 5- 8 летний ребенок, не понимающий, сколько сил отдают родители ребенку.»;
От войны из стресса могут появляться различные расстройства, к которым человек был предрасположен по каким-то причинам. Но, вы должны понимать, что это не возникает с пустого места, скорее всего какие-то проявления были давно.
У меня есть ощущение, что вы полностью погружены в тоску о сыне. Сконцентрированы на том, что не можете изменить, и страдаете. Может ли это быть способ, которым вы отвлекаетесь от своих проблем, которые нужно решать уже сейчас? Тогда вы делаете так же, как ваш сын, знаете о проблеме и не ищете решения, а больше погружаетесь в пучину? Это вполне может быть семейным способом взаимодействия с проблемами. И если вы начнете что-то меня, окружающих это тоже может подтолкнуть к решению, а не просто переживанию.
Публикации психолога 3
Интервью 1
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ
Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.
Способы оплаты

оплата [email protected]


Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

Пропоную безкоштовну допомогу онлайн тим, хто постраждав від війни в Україні. Кількість сеансів обговорюється в залежності від випадка. Можу взяти в роботу обмежену кількість людей. Мирного неба, дорогі українці!

Офлайн: Україна, м Київ

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr