У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Апатія та деприсивний стан

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Стрес » Апатія та деприсивний стан
Доброго вечора. Хочу до вас звернутись з так проблемою що робити коли різко нападає апатія, засмученість, та проподає настрій. Я чомусь часто замислююсь що мої однолітки вже чогось добиваються, хтось знашов дівчину, хтось переїхав до іншого міста, хтось вже щось але і зробив. В мене є робота сказати що я прям дуже її люблю то мабуть так 70% зі 100 вона мені подобається. Я вже говорив на цю тему з батьками вони сказали ти в 18 працюєш а інші мої однолітки ні, і якось незнаю пробував розібратися в собі но не знайшов чому в мене такий настрій вже десь тиждень. Я хочу як в 13-15 років радіти життю так річ в тому що і проблем великих нема, зрозуміло є якісь там задрики типу с правами я на них вчусь, проблема в тому що я не можу себе перебороти мені здається я відстаю від всих, типу в других однолітків, одноклассників щось є а в мене нічого, що вони кращі ніж я, багато вже зїхало від батьків а я з-ними хоча і розумію що сам би пока не наважився жити окремо.
Питання від: ; Вік: 18

подобається: 1 з 1

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Доброго ранку Kirill!
Підкажіть, будь ласка, Ви вже зверталися раніше зі схожим питанням на цьому сайті за порадою до психологів?
В любому випадку, з того що Ви написали, можна зупинитися одразу на декількох окремих пунктах:
Перше. Це питання заниженої самооцінки.
Друге. Питання внутрішнього ресурсу.
Третє. Питання різких перепадів настрою, апатії та поганого настрою.

Самооцінка формується в дитинстві в спілкуванні з найближчими людьми. Тому потрібно починати зі стосунків з батьками. Та ставленням батьків до самих себе. Адже, дитина переймає лише ту поведінку, якої навчається від дорослих. А це питання для індивідуальної роботи з психологом, а не для переписки на сайті.
Рівень ресурсності залежить, найперше, від способу життя та вміння ці самі ресурси накопичувати та відновлювати.
А питання різких перепадів настрою, апатії та поганого настрою, загалом, потребує окремого дослідження. Від можливих проблем із здоров'ям до відсутності розуміння сенсу життя та поставлених перед собою цілей. Як у Вас зі здоров'ям?
Якщо все добре, тоді...
Ви вже доросла людина і маєте самі вирішити на скільки хочете змінитися і змінити своє життя. Тому, як варіант, можна продовжувати жаліти себе та жалітися на своє життя, з кожною секундою стаючи все невпевненішим. А можна почати дуже серйозно працювати над собою разом із психологом.


Відредаговано автором 30-11-2024 11:16:21


👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

24-11-2024 Розпач
13-10-2024 Стрес
Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Шумные соседи

Может ли человек привыкнуть жить и отдыхать в условиях шума? Как правильно донести до "беспокойных" соседей, что их действия вам мешают?

висловилося: 4

Інтерв'ю з психологами Информационный стресс

Что такое информационный стресс и способы как от него защититься современному человеку?

висловилося: 6

Рекомендуємо!

ls= 5 способов справиться со стрессом 5 способов справиться со стрессом

5 способов справится со стрессом от психолога Анны Джуры ! Стресс окружает нас повсюду, даже если мы не являемся участником стрессовой ситуации, она все равно на нас влияет. В наше время крайне важно уметь совладать со своим состоянием и справлять

ls= Стратегии кризисного выживания или навыки перенесения дистресса🌿 Стратегии кризисного выживания или навыки перенесения дистресса🌿

Это конкретные навыки, которые описала в своей книге Марша Линехан, позволяющие переносить кризисные ситуации и выживать в них, если кризис невозможно изменить на данном этапе.

ls= Перманентный стресс или паническое расстройство: как разобраться? Перманентный стресс или паническое расстройство: как разобраться?

Все, так или иначе, переживали стрессовые события в своей жизни, причинами которого могли быть самые различные факторы: конфликтная ситуация, потеря близкого человека, непривычные обстоятельства и даже просмотр фильма ужасов.

ls= Что такое СЭВ?  И как не допустить эмоциональное выгорание? Что такое СЭВ? И как не допустить эмоциональное выгорание?

Синдром эмоционального выгорания, это как скажем иметь некий кредит жизненной энергии, и взять и истратить его полностью. Какие возможные симптомы эмоционального выгорания?

qr