ПСИХОЛОГ Богдана Янків (Львів).


психолог Богдана Янків
26-02-2019 Богдана Янків (Львів) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 20 дней назад.
Образование
Діючий член УСП української спілки психотерапевтів і УПУ(2008р.)
Бакалавр диплом-2008році. Магістр психології (МАУП)2012р.
5-р. міжнар. проект з психотерапії Україна- Австрія. ЕАР (UUAP) Ukrainian Umbrella Association of Psychotherapist.14.04.2016-по сьогодні. Manchester Geshtalt Centre -Piter Philippson.
2008 році-3місяці навч тел.конс..Тел. Довіри (57год)
Участь в 5 науково-практ. конференціях з міжнар. участю.
НАПНУ -інст. психології ім. Костюка (м. Київ) 1,5-р.проект: "Індивідуальне та сімейне психол. консул." з 2012-2013 роки -(276 год.)
2018р.-TraumaAid Germany.
2016рік (50год.) Асоціативні карти в псих консул. Symboldrama. 8-10.03.2019р. - навч у розробника і видавця Moriz Endhelmer.
Опыт психологической практики
Досвід роботи -12 років. Маю кабінет в центрі міста Львова.
Засновниця - Психологічного центру "Гармонія Відносин" fb та Сімейний та дитячий психолог Богдана Янків - запрошую вас.
Практика на базі інституту МАУП.
В школі і дошкільному закладі.
Вже рік як волонтерю в психо-неврологічному диспансері, веду групу та індивідуально, маю психоаналітичні супервізії та розбори професора О. О. Фільца.
Приватна практика - індивідуально з дорослими, дітьми дошкільного, шкільного, підліткового віку.
Працюю з парою та з цілою структурою сім'ї. Працюю ОН-ЛАЙН!
Приватний підприємець.
Работа с проблемами
Проведение тренинговсупервизия для начинающих психологовОсобистісний розвиток у різних сферах життя.
Міжособистісні відносини. Партнерські стосунки. Батьківсько-дитячі (в тому числі якщо діти дорослі).
Робота з дорослими, дітьми, підлітками - неврози, страхи, панічні атаки, тривожність, фобії, травматичні події, насилля, розлади харчової поведінки, робота з самооцінкою, поведінкові (агресія, гіперактивність, сором'язливість, замкнутість, крадіжки, брехня, самоушкоджуюча поведінка, схильність до суїцидальної поведінки).
З парою- побудова стосунку, розуміння етапів криз сімейних;
в період розлучень, ад'юльтеру(зради), втрати, насилля (фіз.псих.морал). Сни і сновидіння-робота на вирішення!!!
Пошук ресурсів.
Діагностика. Профорієнтація. Психотерапія.
Застосовуються додаткові методики - дихальні саморегулюючі вправи, релаксотерапії, асоціативні карти, гра на емоційний інтелект EQ, для розвитку обох півкуль головного мозку, картки для дітей і підлітків, казко-, арттехіки і музикотерапія.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Ребёнок подросток
Вітаю вас!
Багато кажете про вину свою і емоції та все це можна виправити коли ми живі. Попросити вибачення, поговорити відверто. Бо зараз вступив в дію підлітковий вік і схоже пожинаєте плоди, бо не довіра, зриви, не розуміння і далі повернулись до вас, що давали. Зараз можна змінити вектор стосунків. Враховуючи що підліток має свої інтереси, потреби і це нормально коли знецінює у всьому батьків, бо так росте це певним чином акселерація ми те ж переросли своїх батьків і так розвивається суспільство.
Я те ж вашого віку і старшому сину зараз 17 років тому добре розумію той вік і ваші страждання.

Пошук роботи і впевненість у власних силах
Вітаю Софіє!
Є така вправа для 8-сфер свого життя. Дуже багато показує і направляє. Часто одним ми перекриваємо інше і тут завдання дізнатись про що це. Далі можливо профорієнтацію зробити для точного попадання. Ці вправи я проводжу. Успіхів вам!

Проблемы в отношениях
Вітаю Торін!
Щойно побачила ваше доповнення.
Так, що ж виходить ви хочете отримати рецепт? Складники якого відомі лише вам і секретики, а потім склазати то мені психологи порадили так і всю вину кинути на когось.
Кожен випадок унікальний і знаючи вашу ситуацію, розібравшись з темою можна спокійно знайти без опалу рішення. Можна з психологом швидко або за кілька років чи десяток та самому - вибір завше є. То я про свій досвід те ж згадую не було колись інтернету, а тим більше такого сайту де професійно підкажуть.
То ваше життя і вирішувати саме вам! Не гнівайтесь, що так прямо кажу та хай якою буде правда.
А і основне в питанні пари є двоє і щось двоє робили для того, щоб щось сталось...

Бесплатная рассылка интересностей!

Одиночество
Вітаю Ніка!
Додам, що розлучення може бути офіційним і одночасно метальним. Чи готові ви відпустити розумово чи психологічно чоловіка?
Зверніться персонально на сесію до психолога звільнитесь від тягара, що мучає. І зумієте зробити свій вибір. А він є !

Проблемы в отношениях
Вітаю Торін!
У вас багато накопичилось різних емоцій і таких як кажуть не дуже, щоб вони вас далі не розрушали і на майбутні стосунки не шкодили, то потрібно відреагувати ту біль, образу, злість, не задоволення і всього іншого в конструктивний спосіб. Це може бути зал, бокс, крик десь- ті слова, фізична робота правда незнаю може ви фізично і працюєте, що стільки витримали той стосунок. Дійсно є досвід гіркий який дає нам уроки в житті, щоб ми висновки робили і більше в те місце не йшли. Зробіть свій висновок. Закінчіть стосунок раз він нестерпний обом. Хоча ви тут пишете, то хочете щось прояснити для себе, а значить вам не байдуже. А раз не байдуже, то є якось емоція і почуття ще...

Проблемы в отношениях на расстоянии
Вітаю Назаре!
Ситуація не прростих. Бо незрозумілі дівчини справжні почуття. Можна розпитати і поговорити вдвох про ваших батьків - її тата і вашу маму, бо саме з батьківської сім'ї ви маєте сценарії поведінки. Тоді щось для вас відкриється. Можливо невпевненість чи не довіра, прихованість стають на заваді вияву почуттів, а може щось зовсім інше.

Одиночество
Ставлення тут має основну роль і фактор. Це важко для вас розумію і ви це несприйняли.

Не могу разобраться между мужем и прошлой любовью!
Вітаю вас!
Історія з роману. Цікаво ким ви себе відчуваєте в тій ситуації?
Відповідь на питання пояснить багато думаю.
Можна створити ситуації та перевірити коханця - різні, незвичні.
Кохання і гормон люлябурин мають свій початок і кінець далі йдуть зміни на інший гормон!!!
Тому який коханець в побуті ви незнаєте, а хочете?
Рутина все зрівняє.
Буває так, що наше життя підживлює емоційно спогади та враження.
Питання і ваші рішення за вами.
Хто вірний?
Хто чесний і поступовий, тобто робить вчинки поступові?
Ви можете більше дізнатися коли складете свої пріоритети і опитати які у ваших чоловіків тоді побачите де ближче.

Суицид
Вітаю Тетяня!
Це схоже на депресивний стан вам дійсно потрібно звернутись за допомогою і підтримкою до психіатра. Він дасть вам медикаментозну підтримку, бо далі ситуація кращою не буде. Я волонтерю в диспансері та бачу різні випадки складності там точно продіагностують та скерують до вузьких спеціалістів різних. Психотерапевт дасть допомогу у вирішенні вашого питання, стресу або бодай скерує на обстеження.
Можливо, щось дуже важливе травматичне сталося у вашому житті?
Знайте "Правда не те, що зробили з вами інші, а правда те, що ви з цим зробите!"

Что это? Помогите, пожалуйста!
Вітаю!
14- років самий яскравий і насичений період. Хто біля вас є зараз_ рідні, близькі?
Можливо апатія, осіння хандра, безвиходь у стосунках стали причиною - незнаю. Варто проконсультуватись і зрозуміти причину. Я волонтерю в диспансері, то ж таких дівчаток бачила і розумію, що там різні причини можуть бути. В кого можливо отримати підтримку вам і які радості маєте зараз в житті?
Все налагодиться.

Устала от отношения мамы
ДОброго вечора Ольго!
Тут точно якийсь вид насилля. Чи можливо обумовити час і дні дзвінків з вашої сторони? Скажімо, що у вас зміна розпорядку дня. Самій вам важко буде з цим впоратись зробити, Якщо зробите раз потім не варіант, що витримуватимете далі. ПІдтримка і супровід психотерапевтичний потрібен!!!
Маю дієву вправу на особисті межі свої та інших. Можна спробувати в онлайні. Це краще, ніж нічого.
Вам справді з фахівцем буде простіше тим більше, що ви маєте тілесні прояви після розмов.

Допомога дитячого психолога
Вітаю вас! Вам 20- років і ви цьому хлопчику хто приходитесь?
То важливо.
Батьки обидвоє за кордоном?
Якщо вони мало, що контактують з дитиною, то певна річ буде агресія і буде рости. Рекомендація скайп щовечора чи інший зв"язок з батьками і хлопчику. Обов'язково до дитячого психолога на обстеження до невролога можна звичайно чи немає фізіологічних змін в мозку, бо можливо і я стикаюсь на жаль з такими випадками коли є на енцефелограмі зміни і тут потрібна медикаментозна підтримка. Хоча з причинами агресії, високою тривогою і злістю як захист на зовні працюю те ж. Важливо усунути причину і тоді взаємодії стануть легшими. Бо це може перерости у неврози, пізніше паніку, тривожну особистість, яка лише таким чином звикла вирішувати питання з усіма. Від того всім довкола буде не прото. А підлітковий вік в 11 років почнеться вибух гормонів. То я не лякаю, то все і навіть про більше мовчу, що може бути. Незволікайте точно!!!

Одиночество
Вітаю Ніка!
Розумію вас добре може тому, що одного віку. Питання розлучення є травматичні та в чоловіків та жінок відрізняються. Жінка навіть інтимом займається через мозок. Тому це надто близьке до себе. Це може бути кілька причин. Страх, не довіра, брак розуміння те ж фактори визначальні. Тому вам потрібно розібратись перш за все з вашими емоціями, почуттями в минулих і тоді можна бути готовим до наступним. Так, якщо коротко.

Мужу нужны ссоры
Вітаю Анастасіє!
У вас досвід 18- спільного життя- це багато. Знаю, бо те ж маю такий сімейний досвід. Ви подолалли білльшість криз сімейних з чооловіком. Що вас об'єєднує!? Що зміцнює і тримає разом? Задайте це питання собі і ви можлливо отрримаєте для себе несподівану відповідь.
Можливо його негаразди чи особистісна криза поглинає чи труднощі. Можна запитати і прояснити дуже спокійним тоном про що його дорікання, тривоги, проблеми? На що він вам звертає увагу?!
Що його гнітить?!
Можливо тривога за дитину і він просто не вміє і не знає як з цим бути?!
Гармонії вам у відносинах!

как доказать родителям что я взрослая
Вітаю Луна!
Ви вже достатньо доросла особистість і маєте право точно працювати і розпоряджатись своїм життя несучи за це звичайно відповідальність. Та батьки так не вважають ваші і рахують, що ви для них ще дитина. Так і є для батькків діти залишаються на все життя дітьми.
Питанняв в тому чи вам це підходить чи хочете нових стосунків, перепрошую не токсичнісних, не дусячих вас. Якщо ви готові, то обирайте психолога- це буде ваша підтримка, допомога і розуміюче плече у цьому етапі вашого життя.
Я в темі відносин те ж практикую вже 12- років.
І цитата:" Правда не те, що зробили з вами інші, а те, що ви з цим зробите"!!!
Вирішувати вам, то ваше життя.
Успіхів Луна.

Дополнительно

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦИИ в Консультація в: skype, viber, telegram, месенджер.

Працюю з парою, дорослими та цілою сім'єю, дітьми, підлітками. Безмедикаментозне лікування неврозів, панічної атаки, високої тривоги. Робота з втратою, зрадою, втомою, вигоранням, кризами віковими, сімейними конфліктами, невпевненістю. Про себе. Діагностика. Психотерапія.

Контакты: Skype- bogdana.yankiv Телефон і viber - 0969576576

Оплата:

500 UAH

Вартість для дорослого індивідуальної консультації по Україні - 500грн./1год. Сімейної та пари -700грн./1год. З інших країн платіжна система буде уточнена.
место приёма клиентов Львів, Вул. Дж. Дудаєва, 15
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Сертификаты о дополнительном образованииЛюбимые цитатыПубликации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА
Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr