Поможіть
Марія Радченко психолог Дніпро 26-02-2024 22:56:27 |
1
Доброго дня, Патрісіє! Брат на війні та смерть дідуся - це серйозні життєві випробування, як для брата, так і для Вас. Нормально в такий період почувати себе знесиленою та не мати ресурсу піти погуляти з друзями. Ви ділились з друзями своїм станом? Як вони на це реагували, чи співчували Вам, чи дослухались до Ваших потреб? Чому думаєте, що вони давлять на жалість? З ким доречно давити на жалість, так це точно не з людиною у Вашому нинішньому становищі. Хто з близьких зараз може Вас підтримати? У Вас є батьки, бабуся, ще брати і сестри чи інші родичі, яким Ви довіряєте? Чи є у Вас змога попросити когось з батьків записати Вас до психолога, або звернутись до шкільного психолога власноруч, щоб було з ким розділити свій біль? Відредаговано автором 26-02-2024 22:57:10 |
Алла Володимирівна Романенко психолог Київ 27-02-2024 12:32:52 |
1
Патрісіє, вітаю! Співчуваю вашим втратам та розгубленості. Скажіть які у вас стосунки з батьками? Вам потрібна психологічна допомога. На ваші плечі випало багато життєвих випробувань і треба щоб хтось старший допоміг пережити. Ви як раз про це говорите, що вам важко прожити травмуючі переживання. Чи є в школі психолог? Не бійтесь просити та шукати допомогу. Є соціальні центри, де працюють фахівці безкоштовно. І скажіть що тут хотіли почути та отримати від нас? |
Юлия Антоновна Трясун психолог Черкаси 27-02-2024 13:59:33 |
Доброго дня. Ви переживаєте непрості часи і я дуже співчіваю. Стан коли немає сил і не хочеться комунікувати вимагає уваги. Пошукайте психологічну допомогу для сімей військових. Вона є і до того ж багато безкоштовно. Можливо потрібна також консультація невролога або психіатра. Щоб перевірити наявність депресії.
|
Ви можете запропонувати автору цього питання поспілкуватися
Надіслати запит на спілкування можуть зареєстровані користувачіЩоб відправити автору цього питання пропозицію поспілкуватися, Вам потрібно бути авторизованим.
Поради відвідувачів
Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.
|
Наші психологи
Схожі онлайн консультації
Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?
Почему некоторые дети совсем не хотят учиться? Почему некоторые родители хотят видеть своего ребенка исключительно отличником?
Можно ли преодолеть сексуальную несовместимость? Как, в какой обстановке лучше заводить разговор с партнёром о том, что в сексуальной жизни что-то не устраивает?
Рекомендуємо!
Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.
Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.
Вина выжившего многих сейчас парализовала. Те, кто находится в безоспасности, те кто имеет какой-то уровень комфорта столкнулись с очень тяжёлыми переживаниями, которые мешают жить и быть эффективным здесь и сейчас.
Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.
Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..
Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...
Важливо також не плутати те оспіване материнське безумовне прийняття та любов, яке в ідеалі має бути тотальне і незмінне, і яке можливе і адекватне тільки для мами по відношенню до своєї дитини, з партнерською безумовністю.
З плином часу все більше накопичується і відчувається напруга і у тих людей, які були вимушені виїхати з України і в тих, що їх зустрічають, приймають, допомагають, рідні чи чужі б вони не були. Мене всі бісять, вони продовжують жити звичним життям,