Виховання трирічки
Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.
Павел Леонидович Басанский психолог Київ 21-05-2025 22:24:32 |
Не игра, а вполне осознанная манипуляция на вызывание страха.
цитата:
Може плеснути їх долонькою, куди попаде, замахнутись. Сказати щось неприємне, на кшталт, хочеш я тебе вдарю Судя по всему психопатия с нарциссическим элементом. Дети-психопаты любят подобные жестокие эксперименты с людьми, любят вызывать в других страх или растерянность. И с удовольствием наблюдают за этим, как в кино. Предположу, сейчас начнете спорить и не соглашаться. Но! посмотрите чуть попозже, через лет 5. Эксперименты с людьми не прекратятся, а станут еще более изощренными. Было бы здорово, если ошибаюсь...но опыт работы с детьми показывает. Действенно повлиять можно лишь!!! жесткой дисциплиной (психопаты уважают власть и силу - и только их) - останавливать удар своей рукой и лишать привычных удовольствий. Відредаговано автором 21-05-2025 22:27:15 |
Александр Федорович Головань психолог Дніпро 21-05-2025 22:58:09 |
Доброго дня.
З Вашої розповіді можна зробити висновок, що дитина виховується в гарних умовах. В неї є відчуття безпеки та надійності. Це добре. Те, що дитина може проявляти свою агрессію, на мій погляд, теж дуже гарно. В такому віці діти дуже егоцентричні. Майже завжди інших людей вони сприймають як об'єкти, а не особистості яким може бути боляче, неприємно. Тому нічого патологічного я в поведінці вашої дочки не бачу. Я вважаю, що в такому віці для виховання краще використовувати позитивне підкріплення або ігнорування. Коли зробила щось гарне - похвалити, обійняти, посміхнутися. Коли робе щось погане - сказати, "так робити не треба" і ігнорувати звернення, якщо це можливо. |
Оксана Юрьевна Селезнева 22-05-2025 10:30:15 |
![]() 1
Доброго дня. У більшості випадків, така поведінка дитини-,це не агресія у звичному розумінні, а швидше спроба взаємодії через гру або вираження емоцій, з якими вона ще не навчилась справлятись інакше. У цьому віці діти часто ще не мають чіткого розуміння особистих меж інших людей або соціально прийнятної поведінки. Можливо, так дитина проявляє свою допитливість або повторює чиюсь поведінку. Ще, як варіант, перевіряє допустимість того що можна, а що заборонено. Тому, на мою думку, це цілком нормальна поведінка дитини, звичайна частина розвитку соціальних навичок, і з правильним супроводом така поведінка зазвичай минає. Що з цим робити: Спокійно, без агресії, пояснювати: «Я знаю, що ти хочеш гратися, але бити — не можна. Можеш торкнутися мене лагідно ось так». Вчити називати емоції: «Ти злишся? Тобі сумно? Хочеш уваги?» Демонструвати прийнятні способи взаємодії. Якщо ж дитина часто проявляє агресію або не реагує на пояснення, варто звернутись до дитячого психолога. Відредаговано автором 22-05-2025 10:31:59 |
Виберіть психолога для консультування з приводу вікових особливостей та вікових криз як дітей так і людей похилого віку
![]() |
|
Наші психологи
Схожі онлайн консультації

С какими проблемами наиболее часто сталкиваются люди пожилого возраста (после 60 лет)? Эффективна ли в пожилом возрасте длительная психотерапия, направленная на изменение личности? Как сохранить "бодрость духа" и радость жизни, выходя на пенсию?

С какого взраста детям можно давать играть на электронных устройствах? Стоит ли вовсе запрещать ребенку пользоваться планшетами и смартфонами?

Важно ли взрослому человеку иметь друзей, или же их роль могут исполнять семья и коллеги по работе?
Рекомендуємо!

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

О кризисе, который приходит к нам, когда мы приближаемся к возрастной отметке «40» и это очень напоминает ту же отметку «40» на термометре, когда мы болеем.

Проблема приятия своего возраста становится в нашей стране все актуальней, в наш век культа вечной юности принимать свой возраст тяжело.

Взросление – дивный процесс. Дивный он тем, что не совсем понятно, что именно он из себя представляет, и каков его результат...

Старение неизбежно, но мы все так же можем рассчитывать на своих друзей, бывших мужей и бросать вызов времени. Конечно, опора для каждого своя.

Характеристики инфантильных черт личности. Кидалты - взрослые дети стремящиеся манипулировать. Зависимость, несамостоятельность.

Например, к тридцати годам женщина должна иметь: мужа, высшее образование, ребёнка, статусную должность, хорошую зарплату (и счёт в банке), машину и ... Мы оцениваем свои достижения в текущем периоде жизни.

Несмотря на отсутствие сознания и смыслов, младенец вполне может испытывать депрессию. Не в привычном для взрослого человека широком значении, а в телесной малоподвижности. Почему? Да потому что младенец нуждается в инициации со стороны мамы. В шир