Депрессия
Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.
Ольга Владимировна Головченко (Днепр) 03-05-2020 00:53:40 |
|
Татьяна Дмитриевна Рощина (Киев) 03-05-2020 05:47:37 |
Доброе утро! Как долго длится такое состояние? Часто ли Вы остаетесь наедине? Вы пишите, что мысли депрессивные посещают, когда Вы одна, то есть отвлекаетесь. Займитесь чем-то важным и ценным для Вас, сознательно переключайте внимание с таких мыслей на что-то, что это может быть? Чтобы глубже разобраться - нужна личная терапия!
|
Анна Токмачева (Киев) 03-05-2020 16:03:47 |
|
Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану
Олександр Віталійович Савчин (Івано-Франківськ) 04-05-2020 15:05:55 |
Доброго дня, Таня!
Скажіть, коли ви вперше почали занурюватися у такі стани, після чого у вас почався депресивний режим життя? І скільки це вже триває? Є ефективні методи виходу із депресивних станів. Проте варто розібратися, що саме стоїть за вашою депресією, що її спричинило, і як ви потрапили у життєву ситуацію, яка вас пригнічує. Ответ отредактирован автором 04-05-2020 15:08:02 |
|
Наші психологи
Похожие онлайн консультации
Рекомендуємо!
Тест на депресію Бека це один із найбільш широко використовуваних інструментів для оцінки рівня депресії та може бути використаний як інструмент для первинної оцінки стану людини.
Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.
За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр
Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.
Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.
Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...