ОКР
Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.
Ирина Константиновна Зубиашвили психолог Київ 10-07-2024 03:54:12 |
2
Ірина Миколенко Олександре, так, у Вас ОКР, що є проявом тривожного розладу. Головний принцип – нав'язливіих думок не боятися та не відштовхувати. "Ну і що, прийшли думки і підуть" Можливо, є проблема, ситуація та бажання вийти із ситуації. Але Ви не даєте права собі вийти із ситуації. Нав'язливі думки - це думки плюс емоції, а також втрата впевненості у собі. Все це Ви можете обговорити з психологом. |
Володимир Анатолійович Тарасенко психолог Запоріжжя 10-07-2024 10:51:03 |
2
Ірина Миколенко Доброго ранку, Олександре! цитата:
чи ефективно це і як приблизно проходить заняття з психологом який спеціалізується на ОКР-пацієнтах. Психолог разом з Вами буде досліджувати, коли вперше проявились нав'язливі думки? Після яких подій? Які почуття тоді виникли? Яким чином Ви собі допомагали з ними впоратись? Тобто буде досліджувати притаманні Вам механізми вгамування тривоги/страху і т.д. А потім допоможе опанувати способи приборкати ОКР через ведення щоденника, пропозицій зменшувати поступово час на реалізацію обсесій і компульсій, пересувати їх у часі на декілька хвилин і т.д. і т.п. Паралельно пропрацьовуються аспекти самооцінки і впевненості в собі, поводження з емоціями, установками, потребами і актуальними бажаннями. |
Елена Владимировна Мороз психолог Київ 10-07-2024 12:04:58 |
3
Ірина Миколенко Ирина Константиновна Зубиашвили Олександр, добрий день! Колеги достатньо аргументували ефективність роботи з психологом, або психотерапевтом у випадку обсесивних проблем. Добавлю лише, що у вашому дописі вже є відповідь на ваше ж питання. Ви пишете: «Коли говорю про це з кимось, то відразу в голову надходять здоровий глузд і усвідомлення, що про це немає сенсу турбуватись, але як тільки залишаюсь наодинці - відразу лізе у голову щось нове». Індивідуальні сесії з психологом - це саме розмова, ваша розповідь про ситуацію і про себе, яка повертає «здоровий глузд і усвідомлення». З повагою, Олена Мороз |
Виберіть психолога для консультування з приводу зловживання психоактивними речовинами (алкоголь, наркотики)
Ірина Миколенко психолог Полтава 10-07-2024 17:06:30 |
1
Доброго дня! ОКР - возникает когда, у человека нет нормального выхода его эмоциям - когда он многое держит в себе... когда есть какието запреты - которые чаще всего ктото навязал ... заставил так жить по таким правилам - стереотипам. По тем правилам которые вы не хотели принимать, но приняли - возможно строгие родители, строгое воспитания или какието лишения в детстве сыграло свою роль - и все это потом усилило тревожность ... которая привела к ОКР. Когда вы не живете своими желаниями - как хотите вы. Чего вы хотите? КОГДА ВАМ НЕ ДАЛИ ДОСТАТОЧНО УВЕРЕННОСТИ ЧТО ВСЕ ХОРОШО И ВСЕ СТАБИЛЬНО - в детстве еще. Ну и еще - мозг просто привык уже мыслить негативно - ваша же задача научится переключаться мыслить позитивно - тревожные люди обычно с сильным самовнушением - то есть что себе внушишь, то потом и будет. Так вот, если у вас такой механизм мышления - психики - то лучше всего учится думать позитивно - внушать себе самому себе от обратного - что все будет хорошо - что вы справитесь. Верить себе - нужно просто верить себе. Навязчивые мысли от неверия себе - неверия в хорошее будущее - и не доверие пространству и миру ( людям или организациям) - все это вот на проработку с психологом. Тут нужна комплексная терапия и с психологом - и с психиатром. У психолога - разбираете свои страхи опасения - которые снижают тревожность. А психиатр назначает - мед. лечение. |
Светлана Владимировна Киселевская психолог Дніпро 11-07-2024 12:28:17 |
Добрый день@
цитата:
страждаю на ОКР Поэтому если у вас действительно есть это расстройство, то в первую очередь, вам нужно обратиться к психиатру и пройти медикаментозное лечение. И уже после этого цитата:
йти до психолога. цитата:
Але боюсь, що і це не допоможе, тому підкажіть, чи ефективно це і як приблизно проходить заняття з психологом Поэтому пока вы не уменьшите свои страхи с помощью медикаментов, никакие рассказы специалистов о том, цитата:
чи ефективно це і як приблизно проходить заняття з психологом |
![]() |
|
Наші психологи
Схожі онлайн консультації
Рекомендуємо!

Дорослі діти алкозалежних (ДДА) - люди, які росли і виховувались в сімʼях де хтось один з батьків страждав на алкоголізм. ДДА виділені у окрему групу, адже підходу до психотерапії теж потребують особливого.

В цій статті я хочу поговорити не про алкоголізм чи алкоголіків, а про тих, хто живе із залежними людьми, про дружин, дітей, батьків алкоголіків та наркоманів. Співзалежні люди проживають схожі почуття/емоції, подібні ситуації, що і залежні.

Почему муж пьет, виновата ли я? Замкнутый круг, из которого многие женщины не видят выхода. Алкоголизм не существует без пособника – созависимого.

Данная статья будет полезна не только родителям, но и другим близким наркоманов и алкоголиков – женам, мужьям, братьям, сестрам, детям и друзьям.