У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Олена Миколаївна Рижа Запоріжжя

психолог Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. Олена Миколаївна Рижа
04-01-2023 Олена Миколаївна Рижа додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 66 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 8
Освіта
2014-2020 - магістр психології, Запорізький національний університет.
2020-2021- Арт-терапія у роботі з дітьми, Національний Педагогічний Університет ім. М.П. Драгоманова
2022 - теперішній час, Київський гештальт університет, спеціалізація по роботі з дітьми та підлітками.
2021 - ОБСЄ, тренінг: "Впровадження програм для кривдників які вчиняють домашнє насилля"
Курси:
- Втрата і горе: психологічна допомога;
- Психологічна допомога клієнтам з психосоматичним симптомом;
- Тривожні розлади та панічні атаки: курс для психологів;
- «Базова психологічна допомога в умовах війни»;
- Refugee and IDP specialist training program;
-"НАВЧАННЯ ТЕХНІК ЗЦІЛЕННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ, ОСІБ, ЩО ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ, ТА СПЕЦІАЛІСТІВ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ З ДІТЬМИ»;
- «Перша психологічна допомога під час та після війни» та ін.
Досвід психологічної практики
З 2014 року працюю в закладі освіти практичним психологом.
Починаючи з 2019 року розпочала безперервну приватну практику.
Маю великий досвід роботи з дітьми віком від 5-16 років, а також з дитячо-батьківськими відносинами.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівОсобистісні проблеми; травми, тривожність; втрати; сімейні відносини; втрата енергії, бажань та сенсів; LGBT+friendly психотерапевт.


Основне
місце прийому клієнтів
Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. в Запоріжжя,

Відповіді 114
Нормально ли когда девушка берёт цветы от незнакомого мужчины , когда у неё есть парень?
Добрий вечір. Ви ніби шукаєте підтвердження своїм думкам "що це не нормально".
В цьому питанні може бути у кожного своє поняття "норми". Тому, варто озвучити своє невдоволення дівчині, при цьому пояснити Вашу реакцію.
Гарного вечора
Это паническая отака ?
Добрий вечір.
Зізнаюся Вам чесно - ще жодного разу за довгу мою практику не зустрічалася мені людина, у якої траплялася панічна атака після їжі або панічна атака під час їжі.

Якщо людина вже приступила до їди, то її тривожність у цьому випадку вже є зниженою і немає приводів для виникнення панічної атаки. Але іноді буває так, що людина просто боїться ковтати їжу, або те, що Ви описуєте. Це вже не панічна атака, а тривожно-фобічний розлад, і тут треба працювати з тривожністю.

Відредаговано автором 30-04-2023 20:51:10

Майже весь час перебуваю в стані стресу через роботу, вона мені не подобається , але я не можу її
Добрий вечір. Чи може це бути причиною небажання їхати за кордон «я не можу його забути і викреслити з свого життя»;?

Бесплатная рассылка интересностей!

Синдром упущенной выгоды/невозможность справиться со стрессом
Добрий вечір.
Чи можете ви розповісти те ж саме своїм батькам? Якщо ви маєте змогу, то зверніться будь-ласка до психіатра й паралельно можна працювати з психологом.
мені просто важко
Добрий вечір.
Такий стан може бути викликано як потрясінням і сильним стресом, який довелося пережити, так і зароджуватися непомітно через тривале перебування в умовах, що пригнічують особистість. Особливо якщо людина підживлює такий стан бездіяльністю, інертністю, необґрунтованими очікуваннями, постійною жалістю до себе.
Але, це тільки припущення, адже дуже мало інформації...і, якої допомоги ви хочете від психологів сайту?
Постійний стрес
Добрий вечір. Спробуйте не стримувати себе у прояві емоцій. Або, спробуйте відповісти на запитання, чому«що якщо я роблю вигляд, що зі мною все добре»;ви не хочете показати себе слабку?
Проблемы с парнем
Добрий вечір. Ви любите себе? Якщо дозволяєте йому подібне, очевидно, ні. Перше - Ваші стосунки, можливо, це не кохання, принаймні не взаємне. Якщо чоловік дозволяє собі, те, що Ви описали.
Так у відносинах бувають проблеми, але Ваші стосунки односторонні, намагаєтеся лише Ви. Що робить ВІН? Він дбає про Вас, запитує про ваше самопочуття, купує вам подарунки? Що ВІН робить для ВАС? Чому Ви так чіпляєтесь за цю людину?

Те, що Ви до нього прив'язалися, може говорити про те, що Ви бачили цю модель взаємовідносин у дитинстві і вважаєте нормальним, коли чоловік поводиться таким чином.

Подумайте чого Ви хочете? Кохання, турботи, довіри, взаєморозуміння...? Чи Ви це отримуєте від цієї людини? Змінити людину практично неможливо, якщо вона сама цього не хоче. Тому якщо Ви хочете любити і бути коханою, полюбіть себе і не дозволяйте нікому так поводитися з Вами.

Відредаговано автором 29-04-2023 00:12:08

Выяснение состояния здоровья, исходя из симптомов
Добрий вечір. Важко сказати, адже тут повинен ставити діагноз психіатр. З опису схоже на біполярно-афективний розлад, але знову ж варіантів багато, тут варто поспілкуватися.
АЛЕ, ставити діагноз деперсоналізаційного розладу (DSM-IV-TR) або розлади деперсоналізації/дереалізації (DSM-5) через інтернет не потрібно, цей синдром дуже важко піддається лікуванню. Про синдром деперсоналізації — дереалізації правомірно говорити лише тоді, коли деперсоналізація та дереалізація — провідні, стійкі та майже єдині ознаки психічного розладу, що трапляється досить рідко.
Как наладить отношения с мужем
Добрий вечір. Щоб розібратися в тому, що відбувається у ваших відносинах не вистачає інформації про те, як ви жили останній рік. Чи не відбувалося трагічних ситуацій-втрата близького, звільнення, проблеми зі здоров'ям тощо. Як на вашу думку, чи могла ваша поведінка спровокувати недовіру до вас. Якщо всі відповіді "ні" і ви не здогадуєтеся, що могло вплинути на його ставлення до вас, є варіант поговорити з ним про це і сказати про свої почуття, коли він агресивно себе проявляє. На питання-"як мені бути з його дратівливістю в мій бік?" -Це подбати про себе. Подумайте, що ви можете зробити для себе в цій ситуації
Хочу сброситься
Добрый вечер. «я хочу сброситься с 3 этажа,что со мной будет? Скажите пожалуйста!!!»;

На самом деле, может быть все, что угодно. От смерти к инвалиду. Где вы и вовсе не сможете добраться и до окна или откуда вы там хотите выкинуться.
Попытайтесь все же выйти из этой ситуации. 5 лет терпеть это уже говорит, что вы очень сильный человек и действительно любите жизнь. Подумайте, к кому вы сможете обратиться за помощью. Можете ли вы обратиться к родителям?
Самотність, депресія
Привіт Дуже сумбурний запит. Ви описали симптоми депресивної апатійної людини. Але не написала, що ви хочете отримати: підтримку, "чарівного пендаля" чи щось інше? Ви займаєтеся саморозвитком( яким?, що робите?, що це Вам дає?) і заперечуєте його. Ви хочете чогось досягнути (чого?, ким ви хочете бути?, для чого?) і нічого не хочете для цього робити. Якесь самозаперечення. Цікаво чому? чи тісні у Вас стосунки з мамою, з татом з ким Ви живете, чи вони підтримують Вас?)??? Багато питань, відповідь на які можуть допомогти Вам сформулювати Ваш запит більш чітко.
Буду рада допомогти.
::smile::

Відредаговано автором 26-03-2023 23:37:11

Боюсь заболеть раком
Добрий вечір!
У моїй практиці іпохондрія здебільшого спостерігається у клієнтів із тривожним розладом та панічними атаками. Взагалі панічні атаки — це прямий шлях до того, щоб стати іпохондриком. Людині в такому стані реально здається, що вона ось-ось помре або в неї станеться серцевий напад, хоча за фактом він здоровий. У результаті починається довга тяганина ходіння лікарям з метою знайти у себе хвороби серця, наприклад. Хоча за фактом треба йти до психотерапевта і розбиратися із глибинними внутрішньоособистісними причинами панічних атак.
Чоловік мастурбує на порно
У кожного з нас своя норма статевої активності. Комусь більше трьох разів на тиждень про секс навіть думати не хочеться, хтось не може без щоденного оргазму на сніданок і вечерю. Можливо, ваші постільні ритми не збігаються, і він компенсує це у вільний час.
«Це є нормою для всіх чоловіків, якщо це так .»;
Все залежить від масштабу трагедії. Якщо його захоплення не межує з психопатологією, і він не робить це постійно, то, мабуть, не варто й забороняти.
Секс і помірна мастурбація - це зовсім різні задоволення, і вони один одному не заважають. Більш того, самозадоволення сприяє розвитку здорової сексуальності та ерогенних зон, допомагає пізнати своє тіло. До речі, як стверджують сексологи, якщо ви кажете, що не любите мастурбувати, значить, просто не вмієте цього робити.
Почему меня так раздражает собственная мама?
Добрий вечір. Добре розумію Ваші почуття, з одного боку Ви, звичайно, любите своїх близьких, з іншого боку Ви відчуваєте до них не завжди лише позитивні почуття, це абсолютно нормально. Так буває з усіма. У Вас багато особливостей, що не збігаються з Вашою мамою та бабусею, це заважає почуватися з ними комфортно. Напевно, є й загальне, що приносить радісні моменти. Подумайте й спробуйте написати відповідь.
Чому я постійно концентруюся на інших речах?
Добрий день. Чи дійсно Ви хочете почати навчання на лікаря? Можливо, це бажання не Ваше, а батьків?
« хотіла »;
Можливо, в цьому щось є.
Публикації психолога 2
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

visa или mastercard 5168757415372772

оплата 5375411423548036 monobank


qr