У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Віталій Вікторович Бондарчук Київ

психолог Сімейний психолог. Психолог для підлітків.  Віталій Вікторович Бондарчук
05-10-2020 Віталій Вікторович Бондарчук додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 7 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 12
Освіта
- Київський інститут бізнесу і технологій; спеціальність "Психологія"
- Постійне підвищення кваліфікації практичного психолога в інституті післядипломної освіти.
- Курси, семінари, тренінги та інше.
- Брав участь в організації науково-практичних конференцій для психологів та інших спеціалістів.
- Маю великий досвід організації та проведення семінарів та тренінгів для психологів та інших груп людей.
- Нагороджений міською психологічною службою за презентацію авторського методу, справжній професіоналізм, творчість та вагомий внесок у розвиток компетентностей практичних психологів.
Досвід психологічної практики
Запити з якими я працюю:
- психологічна допомога та підтримка
- складнощі у прийнятті рішень
- невпевненість у собі, низька самооцінка
- проблеми у відносинах, сімейні проблеми
- розрив відносин, розлучення
- почуття сорому, провини та образи
- проблеми самореалізації, пошук сенсу життя
- професійна орієнтація, проблеми на роботі
- психосоматичні розлади
- підвищена тривожність, страхи (фобії)
Тривожні розлади:
- обсесивно-компульсивний розлад (ОКР)
- генералізований тривожний розлад (ГТР)
- соціальний тривожний розлад (соціофобія)
- тривожний розлад при розлуці (розлад сепараційної тривоги)
- панічний розлад (панічні атаки)
- тривожно-депресивний розлад
- посттравматичний стресовий розлад (ПТСР)
та інші.
Працюю з запитами
Для запису на сеанс, напишіть повідомлення у вайбер, вацап або телеграм. На повідомлення відповім при першій нагоді, підберемо зручний для Вас час і день для консультації.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
адрес в

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 8. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 1561
Проблеми у відносинах з чоловіком. Не можу зрозуміти що я хочу - розлучення чи зберегти відносини
Для початку Вам важливо все-таки остаточно визначитися з тим чого Ви хочете: зберегти відносини чи розлучитися? Тому що це два взаємовиключні поняття.
Уявіть, що Ви розлучаєтеся. Яким Ви бачите своє подальше життя без чоловіка? Не поспішайте, більше заглибтесь, продумайте всі аспекти Вашого життя після розлучення, все до деталей. Як Ви себе відчуваєте?
Уявіть, згодом, що Ви все ж таки вирішили зберегти відносини. Як Ви уявляєте своє подальше життя з чоловіком? Через рік, через 7 років, через 20 років. Заглибтесь в усі ці періоди вашого сумісного життя, уявіть все до деталей. Як Ви себе відчуваєте після того, як Ви це все уявили?
Развод и одиночество
А до развода как жили? Почему разошлись? Как давно был развод и как давно вы не вместе фактически?
Страх роботи
Добрий вечір, суспільна думка - це хто?

Бесплатная рассылка интересностей!

Я не розумію, що зі мною.
Дуже шкода, Ви маєте багато проблем, які поступово зростали, наче сніговий ком і врешті привели Вас до відчаю. Ви відчуваєте себе загнаною в глухий кут. Добре що Ви наважилися звернутись по допомогу і Вам обов'язково допоможуть. Залишилось тількі заручитись підтримкою батьків, оскількі психолог може працювати з Вами у разі їх згоди. Але попри низьку самооцінку, відчуття провини і сорому - Ви зможете наважитись поговорити з ними. Якщо дуже важко, я можу з ними поговорити, все буде добре
Сняться кошмари
Доброго дня. Тривожні думки, з якими Ви намагаєтеся впоратись вдень, проявляють себе у вигляді кошмарів уві сні вночі
Труднощі у спілкуванні з людьми
Вітаю! Це не тому що Ви тупа, а через Вашу сором'язливість. Через сильне хвилювання - важко сконцентруватись, розсіяність, плутаются думки, важко говорити. У багатьох людей так буває під час важливих екзаменів, наприклад. Навіть якщо добре знають предмет, через сильне хвилювання не можуть зв'язно відповісти.
Ну а у Вас любий контакт з чужими людьми, як екзамен
Это кризис среднего возраста? Или я просто разочарована своей жизнью
"Как побороть это чувство отчаяния и посмотреть на жизнь с другой стороны? Вижу только плохое" -
Смотрим с другой стороны:
- У Вас есть квартира
- У Вас есть любимый
- Вы живёте с ним вместе
- У Вас есть работа
- У Вас есть цели и желания
- У бывшей жены есть ребёнок, но нет любимого
- Они живут далеко - в другой стране
- Ваш любимый выбрал Вас, потому что Вы лучше
- Ваш любимый видит в Вас любимую женщину, а не "продолжательницу рода"
- Ваш любимый любит Вас сильно
- Ваш любимый очень счастлив с Вами
- Вы считаете себя неудачницей, но не являетесь ею
- Вы хотите научится замечать хорошее в Вашей жизни
Частые обострения хронического заболевания
Добрый день. Желудочно-кишечный тракт не зря называют вторым мозгом. Вы сами заметили, что заболевание обостряется, если Вы перенервничали. Именно стрессы, переживания, подавление эмоций связанных с ними и влияют на обострения с болями. Боли - это конечно с одной стороны очень неприятно и вызывает дискомфорт, но с другой стороны природа боли - сигнализировать о проблемах. И очень часто, сигналы о психологических проблемах таким обходным путём проявляются через тело, потому что психика с телом неразрывно связана.
Наш мозг и мышление очень влияют на то, как именно мы воспринимаем те или иные события, ведь разные люди, могут воспринимать те или иные ситуации по-разному. Поэтому основное направление лечения заключается в работе с Вашими мыслями и отношением к жизни в общем и в тех или иных отдельных ситуациях в частности.
Не хочу жить
Вы боитесь остаться одной, но именно в этом и проблема. Вы бежите от своего страха, а Вам нужно наоборот - идти в свой страх. Почему Вы боитесь быть одной, потому что Вы не знаете кто Вы и чего Вы хотите. И для Вас важно найти человека, который будет за Вас решать кто Вы и что Вам надо. Хотя лучше Вас никто этого не знает. А Вам самой сложно это определить, потому что Вы разучились слышать и понимать себя. За Вас другие всегда решали, что для Вас, как они думают, будет лучше. Но правда в том, что лучше Вам не становится.
"Приткните" себя к себе, услышьте себя, научитесь жить для себя, быть для себя полезной. Тогда Вы станете счастливой и можете быть нужной и полезной для других. Ведь человек наиболее эффективен, когда он занимается тем, что ему по душе, делая это с радостью и принося пользу людям. А как Вы можете быть полезной другим и делать их жизнь радостнее и счастливее, если Вы сами несчастны. Невозможно дать людям то, чего у Вас нет. Поэтому надо стать счастливой, чтобы быть полезной.
Не хочу жити
Розумію і дуже Вам співчуваю. "Що робити?" - не залишатися у такому стані зі своїми думками на самоті. І Ви добре зробили, що написали на сайт. Це перший крок, який Ви вже зробили. А далі важливо знайти психолога з яким Ви можете працювати в психотерапії. А також звернутися до психіатра, чи хоча б до невролога, щоб підібрати собі медикаментозну підтримку у вигляді антидепресантів.
Якщо почати заглиблюватись у Вашу ситуацію, то стає зрозумілим, що Ви не те щоб не хочете жити, а насправді хочете, щоб проблеми, які нависли над Вами і через які Ви страждаєте, припинились і зникли. Але Ви дуже стомились і не знаєте і не вірите, що це можливо і тому бачите смерть, як вирішення всіх проблем і втечу від страждань.
На жаль, Ви не бачите зараз нічого доброго у Вашому житті, тому що вся Ваша увага зконцентрована на проблемах, які довели Вас до такого стану
Гріх самозадоволення. Гріховні думки
"Де немає більше дров, там вогонь гасне" (Притчі Соломона 26:20) Чим менше Ви стикаєтесь із джерелами спокус, тим менше бажання для самозадоволення. Що Ви дивитесь, читаєте, с кім спілкуєтеся і про що, це все має свій вплив і значення.
Також важливо працювати з психологом над Вашими тривожними думками. Дуже часто, підвищене нав'язливе бажання самозадоволення виникає як розрядка напруги на фоні великої тривожності
Самоідентифікація
Всі відповіді всередині Вас. Для Вашої самоідентифікації і розвитку впевненності в собі, треба досліджувати Вас, Вашу історію життя, як це на Вас впливало і як у цьому всьому знайти Вас справжню. Тому порада одна - працюйте із психологом
Страх,панічні атаки
"все одно думаю найгірше((((" - саме так, проблеми у Ваших думках і саме з ними і зі страхами, які вони породжують треба працювати із психологом
Панічні атаки, сльози, депресія
Вітаю! До психолога який спеціалізується на тривожних розладах. Він вже визначить напрям і методи, які підходять саме Вам. Все індивідуально
Проблема с решением
Здравствуйте, Юля! Очень много комплексов которые влияют на Вашу самооценку и уверенность в себе. Нужно обратиться к психологу и исследовать их причины, развивать уверенность в себе, внутренние опоры и затем маленькими шажками учиться выстраивать коммуникацию с другими людьми
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr