У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Людмила Володимирівна Вітязь Хмельницький Центр

психолог Сімейний психолог. Психолог для підлітків.  Людмила Володимирівна Вітязь
14-03-2018 Людмила Володимирівна Вітязь додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 3 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
2018 Міжнародний університет розвитку людини "Україна" Хмельницький інститут соціальних технологій, спеціальність "психологія"
2017 Sandplay Therapy Centrum Pomocy Pcychologiczej I Terapii Somatycznej, спеціаліст з пісочної терапії
З лютого 2018 навчаюся у Sandplay Therapy Centrum Pomocy Pcychologiczej I Terapii Somatycznej, за напрямком соматичної психотерапії
З лютого 2019 навчаюся у проекті Символдраматичної терапії.
Досвід психологічної практики
400+ год досвіду власної психотерапії;
10 років приватної практики психологом-психотерапевтом
150+ год супервізій
36 год. досвіду групової терапії
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів✔️ супервізія для колегПрацюю з психосоматичними проявами конфліктних батьківсько-дитячих стосунків: енурез; енкопрез; РХП, страхи; нервові тіки; апатія, депресія. Моїм досягненням буде бачити Вас і Ваших дітей щасливими.
1500 грн


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
Сімейний психолог. Психолог для підлітків.  в Хмельницький, Центр , Вул. Подільська 93. Вхід з двору

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 1. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки


Відповіді 199
Не знаю как правильно поступать
«Меня поддержали многие из группы, но этот одногруппник даже не лайкнул мои смс в поддержку, хотя, как потом сказал, был согласен с моей точкой зрения. Мне стало обидно.»;

Здрастуйте. Ця цитата мені звучить як потреба захисту та підтримки - те, що для дівчини, жінки часто є важливим у стосунках.

«как себя вести?) Знаю, что у некоторых сложилось бы впечатление, что нужно включить "женскую мудрость" и вести себя холодно, но я очень бережно к нему отношусь и не хочу манипулировать. Но и инициировать разговоры об этом я тоже не готова. Иначе у меня снова будет ощущение, что его тороплю и это интересно только мне.»;
Для мене, коли "міряю" вашу ситуацію на себе є два варіанти:
1. спостерігати і потім прийняти рішення. Але тут є ризик, що починаєш фантазувати, придумувати і рішення приймаєш з огляду своїх "мультиків"
2. відверто поговорити і пояснити свої бачення та вислухати його. Це про більш дорослу позицію.

Успіху вам
Я услышала что делают родители...
«как я услышала что мама кричит я поняла что они делают. В таких ситуациях меня начинает трясти и я начинаю их бояться. После этого я не могла разговаривать с ними днями мне было мерзко и страшно. Помогите как мне принять это и перестать бояться....»;
Ваша реакція для вашого віку є абсолютно природною, адже це початок вашого статевого дозрівання і все що цього стосується може викликати суперечливі почуття: огиду, інтерес, страх дорослішання і навіть збудження. І все це є нормально.
Було би здорово, якби ви могли поговорити про свої переживання з мамою. Або почитати у відповідних просвітницьких книгах

Успіху вам
Можливо мені змінити витрати на себе чи більше дозволяти хлопцеві?
Здрастуйте. Ця цитата «по моїх розрахунках його кросівки не входили в мої плани і я тоді засмучуюсь. Бо розумію,що я не все куплю що хочу,в той час як на мій догляд чи одяг іде більше грошей ,але мені наче мало.
Я помічаю,що не хочу ,щоб він щось купляв собі,а лише мені. Мене от жаба давить ,як кажуть за кожну покупку йому.
Зовсім не подобається така реакція моя,мені соромно.»; викликала у мене спогади, як я випадково почула діалог трирічної дитини і мами:
Дитина: "Зараз як наїмся морозива! Воно таке смачне!", щиро радіє дитина, що їй купили морозиво.
Мама: "Ти егоїст! А з сестричкою та мамою поділитися!?", присоромила мама.

Процес "щиро поділитися" - Це вже про психологічну зрілість, яка становлюється від народження до приблизно 24-26років. Ділитися не тому, що вигідно, чи соромно, чи через маніпулятивні дії, а тому що хочеться поділитися, у вашому випадку з партнером.

Можливо, історія вашого розвитку у батьківській сім’ї мала якісь ситуації, де вас соромили, маніпулювали почуттям відповідальності перед іншими, або були покарання, де вас позбавляли чогось, що на вашу думку тоді було несправедливим... психотераревтична робота у цьому напрямку може вам допомогти розібратися, чому вам так шкода щоб купувалися речі для вашого партнера.

Партнерство - це про домовленості, діалоги, розуміння та прийняття, також і внутрішнє прийняття. А якщо на зовні ви погоджуєтесь, а при цьому кішки на душі шкрябуть варто розібратися чому.

Успіху вам

Бесплатная рассылка интересностей!

тривожність
«задумалась над питанням, мені чекати чогось та давати якісь надії, чи просто зайняти себе чимось другим.
Питанн»;
Направду, часто ми дуже хочемо дізнатися, які почуття людини до нас і при цьому ДУЖЕ боятися взнати відповідь, адже вона може бути неприємною нам. Чудово пам'ятаю свої подібні переживання у підлітковому віці.

З іншого боку, погоджуюся з колегою, що без прямого запитання відповіді ми не дізнаємося.

А ще, наше незнання завжди породжуює різні фантазії і разом з ними тривогу. Тож, тут ми вже можемо робити вибір: тривожитися фантазуючи чи таки прямо поговорити з тим кому симпатизуємо.

Успіху вам
Начало отношений...как быть?
Здравствуйте.
Из вашего текста видно, что вы в растерянности как себя вести.
Не могу писать как именно правильно, потому что это должны чувствовать именно Вы.
Вам непривычно, что он делится своими чувствами, тем что ему нравится с вами.... для меня это нормальные человеческие отношения. Вопрос, на который вам надо дать ответ для себя: "нравятся ли вам такие отношения и хотите ли вы их продолжать?"
Удачи и удовольствия от жизни.
Расставание
Здравствуйте, nikde3.
Сложно ответить на ваш вопрос, возможно ли вернуть отношения. Точно можно сказать, что вам рекомендовано проконсультироваться с психологом на счет вашей ревности: почему вы всё время себя накручивать, придумывали, почему вы ударили девушку, ведь на самом деле всегда можно решить вопрос в диалоге.
Желаю удачи
Стоит ли отвечать?
Здравствуйте, Ольга.
Ваш вопрос очень важный с точки зрения понимания кому именно мы должны или не должны отвечать. К какому кругу общения этот человек относится: незнакомый (например, все кто возле нас на остановке) , близкие (друзья, коллеги), очень близкие (семья, любимый человек, дети).
Важно понимать, что хамское поведение, часто это про нарушение ваших границ. И если такое хамское поведение от стороннего вам человека - вы можете просто уйти, а вот , если такое происходит от близких или очень близких - важно дать им понять, что с вами так нельзя себя вести. Так вы чётко показываете свои границы.
Жить с парнем с его мамой
Надежда, здравствуйте.
Что именно вы хотите прочитать на сайте? Что вам нужно? Поддержка? Вы просто описали свою ситуацию и не оставили запрос. Возможно, вам нужно было выговориться, что вы и сделали.
Удачи вам
Одиночество, потеря смысла жизни, пустота
Артём, выбор за вами. Вы можете попробовать поработать и с одним психологом, и с другим, сравнить и выбрать с кем комфортнее.
Одиночество, потеря смысла жизни, пустота
Здравствуйте , Артём.
Я согласна с коллегой, что самому разобраться в своей жизни - сложно и без специалиста это будет самокопание с ещё худшим результатом.
Рекомендую найти психолога, договориться с ним о работе очно или онлайн (как вам удобнее) и начать не просто со слов, а делом , разбирать свою жизнь по полочкам.
Удачи вам.
Что дальше?
Здравствуйте, Dragnilsha.
С этой проблемой нужно бороться только вместе с психотерапевтом (психологом) и с врачом-диетологом. В особенных случаях, было бы хорошо подключить психиатра. И анорексия и компульсивное переедание - имеют психологические корни. И, к сожалению, одним двумя советами на этом ресурсе не обойтись. Зато, здесь можно найти специалистов, которые могут помочь.
Если нужно - пишите в личные сообщения.


Дружба в одни ворота
Ирина, здравствуйте.
Не понятно Вашего запроса. Возможно, вы просто хотите подтверждения, что вы ошиблись и Ваша "подруга", на самом деле человек, который всех использует для достижения своих целей с наименьшими для неё потерями ?
Бруксизм
ИВан, добрый день.
Первое, что чувствую читая Ваш запрос (?!) - вопрос для чего вы ходите на очень стрессовую работу? Есть ли в этом смысл? В чём, вообще, смысл жизни для вас? И ПРАВИЛЬНАЯ ЖИЗНЬ - это какая?
Как жить дальше ?
Здравствуйте.
Вы очень большая молодец, что смогли встретиться и поговорить озвучив всё свои чувства.
Хорошо будет если Вы сможете найти баланс, ведь Ваш мужчина также должен видеть, то что Ваш интерес к нему не пропал. Прислушивайтесь к себе и к нему.
Удачи Вам.
Тревожность
Лена, доброго Вам дня.
Такое ощущение, что вы очень неуверенны в себе. А как было в детстве?
Публикації психолога 2
Тренінги 1

11-05-2019 - 11-05-2019
Хмельницький
Мама. Енергетичне перезавантаження
Мама.... Скільки сили та енергії у цьому слові! Мамина енергія може звернути гори. Але із часом, мама, як і кожна людина, втомлюється від щоденних сім...

Інтерв'ю 1
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr