У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Інна Грош Хмельницький

психолог Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. Інна Грош
10-12-2017 Інна Грош додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Хмельницький
Років досвіду психологом Років досвіду: 7
Освіта
Міжрегіональна Академія управління персоналом - базова освіта за спеціальностю "Психологія"
Кам'янець-подільський національний університет - повна вища освіта за спеціальністю "Психологія"
Кам'янець-Подільський національний університет - базова за напрямком "Корекційна освіта. Логопедія"
Сертифікат по закінченню навчальної програми по клієнт- центрованій психотерапії:
Модуль І: Рефлексія особистого досвіду в клієнт-центрованій психотерапії.
Модуль ІІ: Методика клієнт-центрованої психотерапії.
Особиста психотерапія в індивідуальній та груповій роботі більше ніж 4 роки, відвідування інтервезійних та супервізійних зустрічі.
Досвід психологічної практики
Досвід роботи 13 років
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівПсихологічна допомога парам, що переживають кризу у стосунках. Налагодження комунікації між дітьми та батьками. Допомога у складних життєвих ситуаціях.
Безкошні консультації для внутрішньо переміщених осіб.
Розцінки приховані, тому що Інна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. в Хмельницький,
Сертифікати про додаткову освіту
УСП
місяців: 26 годин: 150
Всеукраинский институт клиент-центрированной и экспириентальной психотерапии
місяців: 43 годин: 512
GIUNTI PSYCHOMETRICS
Робота й кар'єра

Відповіді 16
Як відповісти дитині на питання "що таке секс"
Перші питання про секс починаються у дітей від 3 років, питанням "Звідки я взявся?". У садочку діти піднімають цю тему "Чим хлопчики відрізняються від дівчаток?", часто намагаються активно про це дізнатися в туалеті чи у сону годину. Найчастіше проявляється інтерес, що таке секс у другому класі на цьому етапі багато хто з діток навіть бачив порно. Саме тому пропонується батькам грамотно надавати цю інформацію з правильною термінологією та акцентом на цінності власного тіла.
Як відповісти дитині на питання "що таке секс"
Доброго вечора, якщо питання задали на нього необхідно відповісти. Можна використати спеціалізовану дитячу літерату, яку спочатку варто прочитати самому, щоб грамотно оперувати термінами. Насправді наукові терміни допомагають дорослим прояснити поняття сексу та не так соромитися цієї теми. Варто розуміти, що сором який викликає ця тема у вас, може спровокувати:
- надмірну цікавість до інформації про секс (інтернет штука страшна і не контрольована);
- табуйованість цієї теми, як щось погане, те про,що не можна говорити в голос.
Звісно, це не дуже зручне питання для батьків, але дуже важливо щоб саме вони пояснили, що таке " секс", адже батьки найавторитетніші люди для дитини.
PS: подумайте чому у вас ця тема викликає стільки емоцій та страху.
Отношения с мамой.
Здрастуйте. Відчувається, що вам важко, що все наче наздогнало в одну мить. Дійсно складно розібратися у стосунках з мамою, сприймається усе як повчання та нав'язування, але варто розуміти кілька моментів.
Коли ви спілкуєтеся з мамою, ви дійсно відчуваєте, що вам 38 років?
Як часто ви відчуваєте почуття провини за свої дії?
Чи є моменти там де вам комфортно спілкуватися з мамою?
Якими би ви хотіли бачити свої стосунки з мамою?
Можете відповісти на ці питання для себе, можливо це допоможе побачити шляхи вирішення.
Насправді ваша історія дуже багатограна та потребує індивідуальної, професійної роботи з психологом/психотерапевтом.

Бесплатная рассылка интересностей!

як перестати боятися соціуму?
Здрастуйте! Нема людей, які не бояться, страх попереджає про небезпеку і дає можливість зберегти життя. Чомусь ваш страх стає паралізуючим піднімає складні почуття, хочеться сховатися від усіх. Я можу лише припускати, тому що дуже мало інформації про вас. Ваша фраза "виходити в люди", звучить наче треба показати себе, заявити про себе, але чомусь це зробити важко, наче є якась загроза та її важко пояснити.
Чому мені все так важко вдається
Здравствуйте, коли пара розпочинає стосунки, найчастіше гору бере закоханість, прихильність багато тем, які потім відносинах стають проблемними на початку взагалі не обговорюються. Задоволеність стосунками знижується виникає напруження та нерозуміння один одного. Якщо хочете можете дослідити для себе такі сфери стосунків з вашим партнером.
Сфера сенсів, які у кожного з вас сенси життя, в чому вони співпадають, а в чому ні.
Сфера романтики, чи достатньо для вас романтичних проявів?
Сфера цілей, як саме ви бачите цілі спільного життя.
Сексуальна сфера, чи задовольняють і є прийнятними сексуальні відносини.
Хочеться задати вам купу запитань, але кожне з них буде зачіпати іншу сферу життя та сферу стосунків. Можливо для більш якісного результату, варто детально пропрацювати усе з психологом/ психотерапевтом.
Тревога
Здравствуйте, нажаль досить мало інформації, що у вас за тривога. Але хочу зазначити, що почуття тривоги і сама тривога може виникати через події, які трапилися в минулому або щось стало тригером (жест, репліка навіть запах), тоді виникає відчуття напруги та дискомфорту. Цей ваш стан можна дослідити трішки глибше, познайомитися з ним, щоб зрозуміти чому виникла тривога та як у майбутньому справлятись з нею.

Ответ отредактирован автором 03-08-2022 23:28:49

я адрогін?
Здрастуйте! Насправді питання делікатне, пов'язане як з характером так і зовнішністю, адже наразі є дуже популярна адрогена зовнішність. Є чимало можливостей познайомитися з собою ближче, зрозуміти себе одним з варіантів є пошук гармонійного збалансу цих ознак, як крок до себе, своїх потреб. Важливо проаналізути свій характер та зрозуміти, які бонуси дає поєднання гендерних рис, як з користю та якістю їх можна застосовувати в житті.
Почему я хочу резать себя?
Здрастуйте. Насправді немає однозначної відповіді на ваше питання "ЧОМУ Я ЦЕ РОБЛЮ?". Порізи можуть бути єсвоєрідною кнопкою, яка вмикає зв'язок між тілом та емоціями та допомогає відчувати цілісність. Інколи це відбувається тому, що нажаль так легше переживати емоції, як позитивні так і негативні. Для дослідження селфхарму можна звернути увагу на такі сфери життя : комунікація з батьками та друзями, зона відповідальності, самоцінність себе, задоволення якихось важливих потреб. Слід розуміти, щоб позбутися селфхарму необхідно звернутися до близьких, психолога або іншої людини котрій ви довіряєте, тому що, це допоможе позбутися цієї проблеми в майбутньому.
Отвращение к партнеру
Доброго часу доби. Відраза емоція неоднозначна, але багатограна. Можна довго проєктувати, інтелектуалвзувати та пов'язувати її з різними періодами життя. У вашому повідомлені читається, якась невідповідність між теплими і ніжними почуттями до свого партнера та огидою, яка захоплює раптово. Що відбудеться коли ви відчувши огиду в цей момент спостерігаєте за собою? Яка емоція ховається за огидою?
Можна ще багато запитань поставити, але це процес дуже індивідуальний і тендітний та потребує більшої уваги з боку психолога.
Проблема в отношениях
Доброго часу доби!!! Нажаль дуже мало інформації щоб зрозуміти, що саме відбувається у ваших стосунках з партнером, а також не зовсім ясно, як ви себе почуваєте у такому контакті. Судячи з зазначеної проблематики є два шляхи розвитку: перший, парна психотерапія для налагодження спілкування між вами та хлопцем, другий шлях - індивідуальна робота з собою, почуттями і т. д.
Можете для себе спробувати відповісти на декілька запитань, які необов'язково публікувати. Які почуття крик провокує у вас? В яких ще ситуаціях ви почували себе так само? Як ви справлялися тоді з цими ситуаціями? Що ви можете зробити для себе приємного (Куди піти, з ким зустрітись або чим зайнятись)?
Нервозность
Здрастуйте 🍁🍁. Ваше питання потребує комплексного підходу. В першу чергу необхідно звернутися до психотерапевта який допоможе пропрацювати усе на боліле. Паралельно займаючись релаксаційними техніками для укріплення нервової системи, фізичними наватажеми для зняття зайвого напруження, здорове харчування забезпечить енергійну складову.
Депрессия
Доброго часу доби🍂🍁. Інколи у житі буває так, що у нього потрапляють люди які не схожі на нас, їх поведінка повна протилежність нашій.
Перше, що приходить у голову переробити людину під себе, налагодити стосунки, пристосувати до свого способу життя. Короче кажучи зробити комфортною для свого існування.
Друге , це підлаштуватися під неї, відчути її настрій, стиль мислення, але є ризик загубитися в її емоціях втрачаючи себе.
Нажаль надто мало інформації, щоб надати Вам вичерпну відповідь. Адже виникає дуже багато питань? Чому Ви вважаєте, що саме сусідка депресивна? Можливо це її комфортний стан який був у неї все життя. Чому чесно з нею не поговорити та дізнатися як Вам спілкуватися разом не дратуючи одина одну? Чому для Вас так важливо мати дружні стосунки,а не просто приятельські? Ви ж не з усіма сусідами дружите?
Але мені після прочитаної історії захотілося Вас привітати. Адже, сусідка зачипила ті сторони Вашого світу де можна працювати над собою і вдосконалюватися, налагоджувати незвичну для Вас взаємодію з іншими людьми.
Я бисексуалка?
Сексуальные эксперименты в детстве искажены восприятием ребенка. Иногда это поиск любви которой ребенок не чувствует дома, и прикосновение даже без сексуального подтекста могут вызывать сильное впечетление. Иногда копирование кумира как идинтификация с взрослой личностью. И наконец познания себя, свое тело. В старшем возрасте человек определяет свои предпочтения и уже точно ощущает какой партнёр для него подходит (мужчина или женщина). Поэтому ответ скрыт в Вашем вопросе.
Касательно того что было в детстве и почему, Вы всегда эти вопросы можете задать специалисту на индивидуальной консультации.
Крыша едет не спеша...
Доброго часу доби! Олександр, ви говорите про те, що в останній час багато займаєтеся саморозвитком.
В якому напрямку розвиваєтеся?Адже поняття розвитку дуже обширне.
Якщо психологія, то на першому етапі знайомства із самим собою можуть виникати такі відчуття як внутрішня розмова. Але дуже-дуже важливо не тільки вести дискусію, а й навчитися розуміти свої почуття, бо коли ставлячи запитання і не знаходячи раціональної відповіді, підсвідомість задає ще більше запитань, а відповідей не стає більше , людина починає плутатися і губитися у тому всьому. Погоджуюся із колегами, що без допомоги психолога або психотерапевта доволі складно розібратися із Вашою ситуацією.
Я устала
Дорого времени суток! Саша, читая Ваши размышления, у меня возникло сильное чувство тяжести и напряжения, и как следствие тревога. Почему то в глове, как пластинка звучало слово "убегание". Да, можно возвращаться в родительскою симю и искать причины и следствия, где таится корень всех бед. Но Вы честно признались, что Ваша ситуация ужасна, а это первый и очень важный шаг. Теперь самое трудное, приложить максимум усилий и изменить свою жизнь. Взять ответственность на себя, возможно за поддержкой обратиться к психологу.
Хотя убегать привычнее, но явно не полезные.
Успехов Вам!
Публикації психолога 4

ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr