У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Катерина Павлюк Київ лише онлайн

психолог Сімейний психолог.   Катерина Павлюк
06-12-2021 Катерина Павлюк додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 75 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 5
Освіта
– Вища психологічна освіта: Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, диплом магістра психології (2021).
– Гештальт-терапевт (II ступінь), 2019-2022 р.
– Спеціалізація: Сімейна психотерапія (2022-2023)
— Спеціалізація: Психотравма та ПТСР (2023-2024)
– Диплом кандидата політичних наук (2014).
- Київський інститут гештальту та психодрами, КІГІП:
Спеціалізація: Введення в гештальт терапію/гештальт консультування. Контакт із собою та іншими (I ступінь), 2019 р. (170 годин);
- Спеціалізація: Основи гештальт-коучингу, 2019 (100 годин);
- Українська Спілка психотерапевтів Спеціалізація: Пропедевтика психіатрії, 2021 р. (156 годин);
- Тематична програма "Погляд на психопатологію крізь призму циклу контакту", 2021 (16 годин);
- ІІ Міжнародна конференція асоціації гештальт-тренерів України "Можливість бути живим в епоху оновлення", 2019;
- Науково-практична конференція з гештальт-терапії "Гештальт у стилі 5D", 2020.
- Міжнародний фестиваль «Арт-Практик», 2016 (24 год);
- Участь в Інтенсивах КІГіП, 2019-2021 рр.
- Гештальт-конференція КІГіП "На межі народження нових сенсів", 2022 рік (18 год)
- Київський інститут гештальта та психодрами, гештальт коуч
- Погляд на психопатологію крізь призму циклу контакта, Джей Левін
– Базова вища: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кандидат політичних наук
Досвід психологічної практики
Приватна психологічна практика з 2019 року.
Працюю online.
Індивідуальні та сімейні консультації.
Є особиста терапія, працюю під супервізією.
Вказана вартість сесії 1000 грн. - для українців, проживаючих в Україні. Для жителів інших країн вартість 40$ або 40€ відповідно.

Щодо тривалості терапії або консультування. Для вирішення чітко сформульованого запиту буває достатньо 10-15 сесій. Якщо проблеми більше глибокі або Ви особисто налаштовані на більш глибинне пропрацювання своїх проблем, самопізнання, може знадобитися більше часу.
Працюю з запитами
- самооцінка та самоідентичність;
- втрата опори в житті, ціли чи сенсу життя;
- переживання втрати чи розставання;
- проблеми в стосунках;
- самотність та розгубленість;
- не відчуваєте радості, все набридло;
- не можете сепаруватися від батьків;
- тривога та страх;
- зміна сфери діяльності;
- переїзд та адаптація на новому місці.
Основні проблеми, з якими працюю - стосунки з собою та оточуючими, коли складно знайти своє місце в житті, відчути себе впевненим/ною, порозумітися з партнером.
Запрошую Вас до захоплюючої подорожі, яка допомагає почути Себе і побудувати Своє життя.
Використовую підходи та техніки
Арт терапія
Гештальт терапія

Rewind - техніка перемотування травматичних подій
1600 грн


Основне
диплом перевірено

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 2. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Сертифікати про додаткову освіту
Українська спілка психотерапевтів
місяців: 5 годин: 156
КІГІП
місяців: 6 годин: 100
Коучінг
МИГИП
місяців: 8 годин: 170
Гештальт-терапія
МИГИП
місяців: 5 годин: 16 Психотерапія
Гештальт-терапія
МИГИП
місяців: 1 годин: 14 Батьки й діти
Гештальт-терапія
КІГІП
годин: 14 Сенс життя
Гештальт-терапія
КІГІП
місяців: 43 годин: 965
Гештальт-терапія
КІГІП
місяців: 11 годин: 200 Сімейна психологія
Гештальт-терапія

Відповіді 6
Мне кажется, что такие, как я не нужны в Украине, я не сделал ничего для моей Родины
Здравствуйте, nik43e! В вашем запросе я вижу много осознанности и Вашей позиции. У меня она вызывает уважение, например. Я знаю, сколько нужно смелости, чтобы высказать свою позицию, еще и в семье, которая совсем против и в обществе, которое не поддержит и не поймет... Очень сочувствую, что Вы оказались в такой ситуации. Мне Вас осуждать не хочется, хочется поддержать. У Вас были причины получить тот паспорт. Вам же сейчас 17 лет? Нужно очень много воли, чтобы пойти против отца. Нужно много силы воли, чтобы сохранить свою позицию внутри, когда её не поддерживают. А Вы смогли!
И будущее Ваше зависит только от Вас, и Ваше место жительства, Ваша идентичность. У Вас такой возраст, когда как раз время задавать себе эти вопросы: а кто я? где я хочу жить? какие у меня ценности? куда зовет меня мое сердце?
Так же вижу вопрос про чувство вины. Эта ситуация сейчас очень сложная, комплексная. И Вы являетесь её частью. Как молодой человек, который только начинает взрослую жизнь, Вы ни в чем не виноваты, Вы не сделали ничего противозаконного. То, что Вы чувствуете, скорее всего, коллективная вина. И, конечно, Ваши ценности не совпадают с войной, разрушениями и той жестокостью, которая сейчас происходит в Украине. Здесь нужно разбираться с Вашими чувствами, которые стоят за виной. Что Вы еще чувствуете? Что бы Вам хотелось сделать? В авторитарных и тоталитарных системах у людей нет чувства, что их жизнь, политика государства зависит от них. Внутри возникает желание поменять что-то, что соответствовало бы ценностям человека, но снаружи это либо невозможно сделать, либо очень страшно. Такой страх парализует. Тогда человек тоже может испытывать вину. Это Вам как пример, не значит, что это Ваш случай. С психологом это легче понять в диалоге. Но может Вам поможет задуматься о себе и своих чувствах.
В Украине к Вам точно будут относиться по-разному, как и везде. Но мы точно будем рады осознанным молодым людям, которые хотят строить свою жизнь в независимой свободной стране.
Стоит ли обращаться к психологу?
«я не понимаю как можно встречаться и при этом жить своей жизнью.»;
Здравствуйте, Анастасия!
По написанному Вами могу предположить, что Вы не видели, как формируются и существуют хорошие здоровые отношения между мужчиной и женщиной. Только то, что Вы "выучили" Вы можете повторять в разных вариациях. От этого и желание "срастись" с партнером, и страх его потерять, потому что после такого "сращивания" и правда очень больно, там непонятно, где Вы, где Ваша часть, а где - партнера.
Конечно, с этим нужно разбираться для Вас самих. Ведь это не только отношения с мужчинами, это вообще взгляд на жизнь, не зря Вы пишете, что не понимаете как имея отношения можно жить своей жизнью. А это есть основа всего.
Желаю Вам найти своего психолога, с которым не страшно будет искать все-все ответы.
Разочарование в жизни
Анна, здравствуйте! Мне очень жаль, что у Вас много такого опыта в отношениях
«Такая проблема:те ,кого я люблю - с ними никогда не ладится»;
Мне очень интересно, какое у Вас было детство, отношения в родительской семье? Сложно судить с одного сообщения, но похоже, у Вас был опыт отвержения когда-то, поэтому Вас тянет к таким-же мужчинам, что отвергнут, что не будут ценить, кто откажется...
А те, кто в Вас заинтересован, Вам не интересны, там нет этого острого ощущения, к которому Вы когда-то в детстве привыкли. Вам просто непонятны такие простые теплые отношения...
«я так поняла,что взаимной любви никогда не будет??»;
Взаимная любовь есть и будет. И чтобы её почувствовать нужно проработать свой паттерн выбора мужчин и построения отношений, то, откуда корни всех этих ситуаций растут.

Бесплатная рассылка интересностей!

Как забыть человека из прошлого?
Здравствуйте, Fat cat!
Часто расставаясь с кем-то мы словно оставляем в нем частичку себя - то, что нам дорого было в этих отношениях, то, что держало рядом. Подумайте, во снах чем Вас этот человек привлекает? Что в нем нравится.
Вы замечаете, что реальный человек сейчас Вам не нравится, но что-то в том образе осталось такого ценного и дорогого Вам. Вот это ценное и дорогое - и есть то, что не только он Вам может дать, часто Вы можете сами восполнить себе то, чего не хватает. Главное, понять, что это)
Возможно, это его нежность, внимание, то, как он Вас слушал?
Як справитися з зрадою
Доброго вечора, Margo. Те, що ви розповіли, дуже сумно, я Вам співчуваю, що Ви опинилися в такій ситуації. Відчуваю, як Вам потрібна підтримка і опора. З Вашої розповіді видно, що Ваш чоловік використовував психологічне насилля до Вас, а саме - газлайтинг. Можете почитати про це. Він Вам спотворював реальність. Коли Ви бачили, що щось не так, він говорив 'ти все видумовуєш' або це був жарт. Впевнена, що це траплялося не лише в цих двох випадках. При цьому типі психологічного насилля людина втрачає опору, відчуття реальності, вона не може покластися на себе та свої відчуття, навіть знання. З цим потрібно працювати, щоб психолог чи хтось близький повертав Вам це відчуття.
Добре, що Ви розумієте проблему. "Піти не можу з трьома дітьми, і залишитися дуже важко" - це надзвичайно важке питання до Вас самих, так просто на нього ніхто відповідь не дасть.
Як Ви можете залишитися? Що Вам дають стосунки? Що Вас не влаштовує? А якщо все влаштовує чоловіка?
Як ви можете піти? В кого можете отримати підтримку? Яка підтримка Вам потрібна? Що Ви можете зробити, щоб подбати про себе?
Це питання, які Вам можуть допомогти почати розбиратися з цим вибором.
Как перестать ненавидеть свой День рождения?
Здравствуйте, elise777!
В вашем запросе я вижу много эмоций - от страха к злости. А что Вы чувствуете, когда говорите о Дне рождения? Что Вам напоминают эти ощущения, эмоции? Возможно, Вы вспомните историю, которая так же ощущалась Вами когда-то. Интересно, о чем Вы плачете? Должно быть, что-то очень сильно Вас там пугает/впечатляет/раздражает. Вы точно имеете право чувствовать всё это.
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

оплата eka.pavliuk


qr