У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Анастасія Львівна Ковальчук Львів

психолог    Анастасія Львівна Ковальчук
09-05-2012 Анастасія Львівна Ковальчук додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Львів
Років досвіду психологом Років досвіду: 19
Освіта
- Львівський національний університет ім. І.Франка, магістр психології;
- Українська асоціація кататимно-імагінативної психотерапії (базовий рівень);
- Проект з дитячої та юнацької терапії (УСП);
- Проект з перинатальної психології;
- Проект з BFST (короткоретмінова психотерапія орієнтована на вирішення)
Досвід психологічної практики
- Практичний психолог в ДНЗ №102 м. Львова;
- Практичний психолог в Львівському економічному ліцеї;
- Проведення індивідуальний консультацій, тренінгів.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів- Особистісні проблеми;
- Міжособистісні стосунки;
- Депресивні стани;
- Тривожні розлади,панічні атаки;
- Робота з підлітками;
- Психологічний супровід під час вагітності;
Провожу консультації по viber, fb-messenger, telegram.
Використовую підходи та техніки
Арт терапія

арт-терапія
Розцінки приховані, тому що Анастасія Львівна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Львів, , вул. Стрийська, 45а

Відповіді 95
Не могу нормально общаться с парнями
Добрий день! А вам справді зараз потрібний хлопець? Чи хочеться мати стосунки, бо так заведено, бо подружки мають хлопців? Чи, можливо, був у вас якийсь негативний досвід, пов`язаний з хлопцями? Так чи інакше, ви можете дати собі час. Спершу зрозуміти себе, чого ви хочете в житті, а вже потім починати стосунки. Щасти вам!
Как не дойти до суицида, когда единственная опора ломается?
Добрий день! Погоджуюся з колегою. Від себе додам, що стосунки між батьками можуть складатися по різному, і це дуже боляче для дитини, коли між ними немає злагоди. Тим більше важко відчувати себе єдиною опори для мами. Адже саме від мами ми цекаємо підтримки. Але тим не менше, стосунки батьків, і їхнє життя - це їхня справа. Завдання батьків - максимально вберегти дитину від негативних подробиць своїх стосунків. Спробуйте поговорити з мамою, розказати як їхні з татом скандали впливають на вас. Окрім того, у Вас завжди є вірний друг і помічник - це Ви самі. Спробуйте подбати про себе. Згадайте, що Ви любите робити, що приносить Вам радість Можливо у Вас є якесь хобі, чи мрії. Займіться фізичною активністю, яка вам до вподоби (танці, йога, пілатес,знайдіть своє), це позитивно впливає на настрій. Також добре помагає творчість - малювати, співати, танцювати. Почитайте про техніки заземлення (це такі вправи для самозаспокоїння). Чи є у вас подруги? Якщо є - зустріньтеся,поділіться своїми турботами. Як немає - спробуйте знайти середовище, де ви можете знайти друзів. Це теж велика підтримка у житті. Щасти Вам!
Чувства остыли, точнее исчезли
Добрий день! Так буває, на жаль. Розумію, як вам боляче. Проблеми в стосунках можна вирішити, але коли цього прагнуть обоє. Якщо в одної сторони мотивації такої нема - то тут нічого не вдієш.

Бесплатная рассылка интересностей!

Нервы
Дрбрий день! Я думаю, ви насправді боїтеся того, що ви можете про себе дізнатися (ну, плюс ще спеціаліст дізнається). У нас обмежене уявлення про себе, більшість процесів в нашому мозку відбуваються без нашої сводомої участі. І це страшно, це лякає. Але насправді страшно те, що ви можете зі собоє зробити, якщо до психотерапевта не звернетеся. Повірте, і психолог, і психотерапевт, вже чули багато різних історій, жоден з них не буде вас ні засуджувати, ні критикувати, ні оцінювати. А спроба самогубства - це дуже серйозна рі, це не можна ігнорувати. Ви великий молодець, що таки пішли до психолога. А зараз варто просто зробити наступний крок. Ну і, швидше за все, психолог не буде присутнім на ваших зустрічах з психотерапевтом, максимум вас представить. Принаймні, я не чула ще про таку практику - щоб двоє спеціалістів праювали з одним клієнтом. Пам'ятайте також, що ви завжди можете поміняти спеціаліста. Важливо знайти того, з ким вам буде комфортно, хто зможе створити атмосферу довіри.

Ответ отредактирован автором 07-03-2020 15:44:48

Мой брат хочет покончить с собой
Повністю погоджуюся з колегою. Так виходить, що на спеціаліста брату ви готові виділити гроші, а на спеціаліста собі - ні? Вам, насправді, теж потрібна допомога. Ви теж, як і брат, росли в несприятливій сімейній атмосфері. Але якщо ваш брат проявляє ознаки залежної поведінки, то ви - співзалежної. Є хороша книжка на цю тему - "Жінки, які кохають до нестями", автор Робін Норвуд (можна знайти в мережі російською). Або можливо, у вашому місті є група підтримки для дорослих дітей алкоголіків (дда), ці групи безкоштовні.
Мой брат хочет покончить с собой
Добрий день! Я зараз скажу річ, яка може видатися вам жорстокою, але ви не можете брати на себе відповідальність за дії дорослого брата. І якщо він справді це зробить, то це буде його відповідальність, і тільки його. Вашої вини у цьому не буде. Ви пишете,що брат хоче, щоб його життя помінялося, а що він сам для цього робить? Поки буде на кого перекладати відповідальність, він на себе відповідальність за своє життя не візьме. Ну і додам, що ті,хто справді вчиняють самогубство, як правило, не кричать про це на кожному кроці. І не можна назвати спробою самогубства дії, які людина сама ж припиняє. Спроба смогубства - це коли знайшли і відкачали. Єдине,що ви можете зробити для брата - це перекласти на нього відповідальність за його життя. Інакше - він так і залишиться незрілим. Ви можете його морально підтримувати, порадити, знайти спеціаліста, але не брати на себе його відповідальність. Подбайте про себе, ви відповідальні також перед собою. Що ви робите зі своїм життям? Як ваш чоловік все це сприймає? Самій може бути важко вийти з цієї ситуації. Раджу вам самій піти до психотерапевта, щоб нарешті почати жити своїм життям.
Не вижу смысла жить
Добрий день! З думками про самогубство жартувати не варто. Обов'язково підіть до спеціаліста, оскільки цілком можливо, що у вас так проявляється депресія. Тут потрібний хороший психотерапевт. А можливо, і медикаментозне лікування. Ну а наразі спробуйте прости тест самооцінки депресії Цунга, щоб зорієнтуватися в ситуації. Його неважко знайтив інтернеті. Удачі!
Хочу того, не знаю чего
Добрий день! Так виглядає, що ви пережили дуже непростий досвід, і у вас залишилося багато ран, які мають загоїтися.З ашого досвіду, я побачила,що для вас налагодитижиття = знайти чоловіка. Чому так? Чому перспектива бути одинокою вас так лякає? Страх самотності - це не надто вдалий мотив для побудови стосунків. Тоді справді дуже висока ймовірність знов потрапити в нездорові стосунки. Дуже важливо спершу налагодити стосунки з собою. Подбати про себе, відновити свою самооцінку, зрозуміти,хто ви і чого хочете від життя. Якщо ви маєте фінансову можливість, то справді дуже вартувало би піти до психолога.
Неуверенность в себе
Добрий день! Ваш стан називаєтся соціофобією. Це доволі часте явище. Тим не менше, з цим можна і треба боротися. Якщо є фінансова можливість - звернітся до психолога. Якщо ні - спробуйте шукати інформацію і робиратися самі. Подумайте, що саме вас лякає, що про вас міг подумати цей хлопець (чи можливо, зробити). Шукайте книжки на теми спілкування і впевненості в собі. Успіху вам!
Поиск себе места в этом мире
Добрий день! Плач і хвороби- це доволі сильна негативна реакція, як на роботу, яку не любиш. Чи справді справа лише в роботі? Чи не було у вашому житті якигось травматиних подій, чи сильного або тривалого стресу? А можливо, просто батьки вас оберігали надто від труднощів у дитинстві, і зараз ви не готові брати відповідалність на себе? Чи занадто вас скеровували і контролювали, і ви не мали можливості зроз,уміти, чого хочете саме ви, а не чого очікують від вас інші? Спробуйте прочитати книжку Барбари Шер "Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти". Можливо, вам цого буде достатно, щоб розібратися в собі. Якщо ні - то це можна зробити в кабінеті психолога.
Не могу найти работу которая нравиться
Добрий день! Тут важливо зрозуміти, чого саме ви боїтеся. Коли був цей випадок, що ви вигоріли, в чому це проявлялося? Що ви тоді відчували? Що би могло з вами статися, коли би ви залишилися на цому місці?
Ну і, які загалом, ви ставите собі цілі в житті? Чого хочете добитися? Коли ви дасте собі відповіді на ці питання, то і стосовно роботи буде легше зробити вибір. Раджу вам звернутися до психолога, щоб розібратися у цих всіх питаннях.
Настроение мешает работать
Добрий день! Ваш стан справді нагадує депресію (При депресії часто характерне зниження настрою в першій половині дня). Добре, що ви записалися до психотерапевта. Бажаю натрапити на хорошого спеціаліста.
Дитяча невпевненість
Добрий день! Тут важливо зрзуміти, чи було так завжди, чи, можливо, така поведінка проявилася після якоїсь події. Можливо, е особливість їх зарактеру, а можлив, у неї без невдалий досвід спілкування з однолітками. Або було недостатньо контактів з дітьми в її житті. Чи у всіх колективах вона поводить себе невпевнено? Чи міняється це з часом (наприклад, спершу невпевнена, а потім звикає)? Чи є знайомі діти, з якимим вона успішно комунікує? Важливо, щоб у неї було середовище, в якому їй буде комфортно, де вона буде дбре почуватися. Ну і, звичано ж, якщо вас хвилює ця ситуція, добре заернутися з неї до психолога очно.
Что делать ради хорошего будущего?
Добрий день! У стосунках важливо поважати особистісний простір партнера. Можливо для вашої дівчини стосунки між вами - дуже інтимна приватна справа, яку не хочеться виставляти напоказ. Думаю, варто до того поставитися з повагою і прийняти. Інша сторона питання, що повага має бути взаємною. У мене відчуття, що ви боїтеся втратити себе у стосунках, попасти під надмірний вплив. Тому важливо говорити про свої потреби у стосунках, про те, чого ви хочете і чого боїтеся. Ви можете проговорити з дівчиною те, що вас хвилює, що ви відчуваєте, що постійно мусите уступати. Ну але не варто також забувати, що людська психіка побудована так, що ми завжди переоцінюємо свій вклад у стосунки, і недооцінюємо вклад патнера. Можливо, і ваша дівчина теж поступається, і міняється, але це не так для вас помітно. Спробуйте запропонувати дівчині піти разом до психолога, це допоможе вам розібратися у всьому. Щасти вам!
хочу все вернуть...
Добрий день! Розрив стосунків - це завжди дуже боляче. Але ми не можемо заставити людину бути з нами. Любити - означає також відпустити, дати піти. Чи є можливість у вас звернутися до психолога "в реалі"? Можливо, у школі є психолог? Думаю, це могло би допомогти.
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr