У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Анастасія Львівна Ковальчук Львів

психолог    Анастасія Львівна Ковальчук
09-05-2012 Анастасія Львівна Ковальчук додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Львів
Років досвіду психологом Років досвіду: 19
Освіта
- Львівський національний університет ім. І.Франка, магістр психології;
- Українська асоціація кататимно-імагінативної психотерапії (базовий рівень);
- Проект з дитячої та юнацької терапії (УСП);
- Проект з перинатальної психології;
- Проект з BFST (короткоретмінова психотерапія орієнтована на вирішення)
Досвід психологічної практики
- Практичний психолог в ДНЗ №102 м. Львова;
- Практичний психолог в Львівському економічному ліцеї;
- Проведення індивідуальний консультацій, тренінгів.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгів- Особистісні проблеми;
- Міжособистісні стосунки;
- Депресивні стани;
- Тривожні розлади,панічні атаки;
- Робота з підлітками;
- Психологічний супровід під час вагітності;
Провожу консультації по viber, fb-messenger, telegram.
Використовую підходи та техніки
Арт терапія

арт-терапія
Розцінки приховані, тому що Анастасія Львівна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Львів, , вул. Стрийська, 45а

Відповіді 95
Мамин синок
Добрий день! В більшій чи меншій мірі, жінка завжди вступає в конкурентні стосунки з мамою свого чоловіка. А тут ситуація ще й посилюється тим, що мама проживає за кордоном. В таких випадках емоційна прив'язаність посилюється, і мама часто ідеалізується. В юнацькому віці відбувається сепарація (емоційне ввдділення) від батьків. І коли їх немає в цей час, то сепарація утруднюється (але це не значить, що вона не відбудеться згодом). Так чи інакше, мама з його життя не зникне, і матиме на нього вплив більший чи менший вплив. Погоджуюся з попередньою колегою, що конфронтація вам нічого не дасть. І найкращим варіантом буде,спробувати налагодити хороші стосунки з його мамою. Ну і їй,зрештую, теж прийдеться з вами змиритися.
Не хватает смелости развестись с мужем
Добрий день! Розлучитися ви встигнете завжди, але з огляду на дитину варто таки спробувати врятувати стосунки. Не шлюб заради дитини, а саме стосунки. Щось вас привабило в цьому мужчині, раз ви з ним почали жити, чи не так? Кажете, що не було любові, ви маєте тут на увазі романтичні почуття, правильно я вас розумію? Але справа в тому, що шлюб не базується на закоханості, вона швидко минає. Основою шлюбу є взаємоповага, готовність розуміти один одного, чути, приймати. Стосунки це праця. Стосовно сина, то швидше за все, син ревнує. Це нормально. Важливо також, щоб чоловік не намагався йому стати батьком, якось домінувати повчати. Бо цього він сприймати не буде. Та й загалом, 21 рік - це якраз той час, коли варто починати своє доросле життя. Дуже би радила вам обом піти на сімейну психотерапію. Або, якщо чоловік не погодиться, ідіть самі, щоб розібратися в собі, в ситуації. Успіху вам!
Как возобновить отношения с мужем
Добрий день! Підтримую колегу. Тут явні ознаки психологічного насильства зі сторони чоловіка,тут і знецінення, і погрози, і бойкот (не говорить, ігнорує). Але тут ще питання в тому, шо відбувається з вашою самооцінкою? Чому ви готові терпіти приниження, образи з його боку? Це явно дуже нездорові стосунки, і, повірте, для дітей не є сприятливою така атмосфера в сім'ї. Далеко не завжди розлучення, є гіршим варіантом для дітей. Ну І що значить, відмовляється оплачувати зйомну квартиру? Виходить, він вас виганяє в нікуди? Чи є у вас підтримка? Друзі, родичі? Раджу вас звернутися у якийсь з жіночих правозахисних центрів (ла-страда, жіночі перспективи), там ви зможете отримати безкоштовну юридичну і психологічну допомогу. Ну і звичайно, спробувати зберегти стосунки, поговорити, все вияснити варто. Але не ціною ігнорування ваших власних потреб.

Бесплатная рассылка интересностей!

жалею что отдала котенка
Добрий день! Може бути, що ця ситуація з котиком підіймає якийсь ваш минулий досвід. Можливо, у вашому житті була якась втрата, хтось, з ким ви розлучилися, але так і не відпустили. А можливо, це щось з дитинства, щось про ваші стосунки з мамою (бо ж сумуєте ви за дівчинкою). Спробуйте зрозуміти, що для вас ця ситуація, чому так важко відпустити, які несвідомі процеси вона підіймає. Згадайте, ситуацію, коли ви почували себе так, як почуваєте зараз.
Как найти повод для встречи
Добрий день! Зараз є дуже добрий спосіб не втратити зв'язок з людиною - соціальні мережі. Там і можна ненав'язливо спробувати зав'язати розмову. Приводи для зустрічі можуть бути різні. Залежить, які у вас, і у нього інтереси. Можна щось позичити, книгу наприклад. Сказати, що маєте зайвий квиток в кіно, чи на концерт, і шукаєте компанію. Попросити про допомогу в чомусь. І тоді побачите, іде він вам на зустріч, чи ні. І зможете, або почати з ним стосунки, або відпустити.
Почему не зовёт замуж
Добрий день! Ваше бажання створити сім'ю є цілком природнім і зрозумілим. Не можу знати, чому тягне ваш мужчина. Ймовірно, у нього є свої переживання пов'язані з минулим сімейним досвідом. А можливо, йому справді страшно, як він буде утримувати і ту дитину, що в нього є, і нову сім'ю. Найкраще би було відверто про все з ним поговорити, поділитимя своїми тривогами, переживаннями. Спробувати м'яко вияснити, що тривожить його. І знайти якийсь вихід, який би підходив для вас обох. Щоб і ви мали певну визначеність стосовно вашого майбутнього, і він не мав надмірної тривоги. Важливо, щоб ви чітко усвідомили, чого ви хочете від стосунків, тоді ви зможете зрозуміти, чи зможете ви отримати бажане в цих стосунках, чи ні.
Ребенок говорит о смерти
Добрий день! А як батьки на це реагують? Бачу, ви переживаєте за племінника, чи поділяють вони ваші тривоги? Чи близькі у нього стосунки з батьками? Діти завжди віддзеркалюють якісь процеси у своїй сім'ї, і можливо, справді щось трапилося. Це може бути щось прихованим від вашого ока. у і забороняти про то говорити - не допоможе. І загострювати увагу саме на смерті, теж не варто. Просто, коли він засмучений чимось, і таке каже, спробуйте обговорити, що саме його засмучує, як би це можна було виправити, чого би йому хотілося. І загалом, більше говорити з ним про його бажання, мрії, про те, що він любить робити, знайти цікаві спільні заняття.
Очень запуталась, не могу понять что со мной и что не так.
Добрий день! Люди можуть помилково вважати, що ви не прагнете спілкування через вашу закритість.
Спробуйте згадати, чи був у вас позитивний досвід спілкування з новими знайомими? Що ви тоді робили? Як це було?
Якщо у вас не було такого досвіду, спробуйте зробити перший крок. Виберіть людину, яка вам здається найбільш привітною, і заговоріть першим. Привітайтеся, посміхніться, проявіть інтерес.
СНИТСЯ СОН
Вітаю! Наші сни, як правило, це втілення наших потаємних бажань. Не обовязково цю дівчину ти справді десь бачив. Вона може бути плодом твоєї уяви. На жаль, не можна викликати сон на замовлення. Але він значить, що твоє серце відкрито до нових почуттів!
Абсурд в отношениях
Добрий день! Абсолютно підтримую думку колег! Чоловік ваш, судячи з усього, сприймає сина, як конкурента, він не перебуває в дорослій позиції, і ревнує вас до сина. І вам треба захистити свою дитину від агресії його батька. Бо така поведінка колишнього чоловіка, в результаті, буде мати негативний вплив на психіку дитини. Також варто подбати про фізичну безпеку дитини, і наполягти на необхідності бустера. Сил вам і мудрих рішень!
Депрессия из-за выпуска из школы
Добрий день! Що саме вас так сильно лякає? З чим саме пов'язана ваша тривога? Що вам давало почуття безпеки в школі? Це люди, які там були? Чи просто чіткий розпоряток дня, стабільність? Якщо друге, спробуйте скласти план на майбутнє. Напишіть все, що вам хочеться зробити, визначіть з того те, шо ви можете, і складіть план дій. Спробуйте знайти якісь цікаві курси на літо, чи роботу. Якщо нічого з цього не спрацює, доброю ідеєю буде звернутися до психолога. Щасти вам!
Что со мной
Вітаю! Те, що ви описуєте, дуже сумно. Дуже подібно, що у вас депресія. Спроби самогубства, порізи - все це свідчить, що ви перебуваєте у глибокій життєвій кризі. Які у вас стосунки з батьками? Чи отримаєте ви від них підтримку? Чи спілкуєтеся ви? Чи цікавляться вони вашими справами? Вам дуже важливо мати поруч близьких людей, які будуть вас підтримувати. І також дуже важливо звернутися за допомогою до спеціаліста. Це може бути навіть шкільний психолог. Ну і додам, що не цікавитися іншими, і нічого не відчувати до інших, цілком нормально для людини у вашому стані. Якщо глечик порожній, ви не зможете налити з нього нічого. Так само, якщо у вас немає енергії, життєвих сил всередині, ви не можете давати їх іншим. Якщо ви не маєте можливості звернутися до психолога офлайн , пишіть мені у вайбер 0674594894. Спробую вам допомогти. Сил вам! Все налагодиться!
Тревожность в отношениях
Можливо, ви боїтеся повторити шлях ваших батьків? Це лише припущення, тільки ви можете відчути, чи це про вас. Якщо так, то пам'ятайте, що ви самі господар свого життя. Ви не мусите іти їхнім шляхом. Ну і якщо ви хвилюєтеся, що недодаєте щось вашим рідним (бабусі і дідусю), що недостатньо їх любите - це вже прояв любові. І чи любите ви себе? Любов до інших, починається з любові до себе. Впевнена, що вас вийде! Головне побороти страх, і тоді проявиться любов.
Тревожность в отношениях
Добрий день! Підтримую думку колеги. Спершу важливо позбутися залежності від психоактивних речовин. Тут дуже бажаною є психотерапія. Але не гіпноз, а така, що дасть вам усвідомлення того, що відбувається у вашому житті, чого ви хочете, куди рухатися далі. Добре, що поруч з вами є людина, яка вас любить і цінує. Бажаю вам у всьому розібратися, і зберегти стосунки. Але самій розібратися може бути важко. Хай вам щастить!
Спад ли это, или конец отношений?
Добрий день! Закоханість, як правило, довго не триває. Бурні почуття, метелики в животі швидко гаснуть. Тривалі стосунки базуються на близькості, спільності інтересів, поглядів на життя, системи цінностей. Подумайте, чи є все це у вас? Ну і стосунки - це праця, дія. Це, в першу чергу, те, що ви робите для людини, а вона для вас. Відповідальність, яку ви на себе берете. Найкраще для вас було би піти до терапевта з цим, щоб розібратися у всьому.
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr