У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Світлана Гарольдівна Ломовцева Тернопіль

психолог    Світлана Гарольдівна Ломовцева
20-06-2011 Світлана Гарольдівна Ломовцева додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Тернопіль
Років досвіду психологом Років досвіду: 14
Освіта
ТЕІПО, практичний психолог, сертифікований гештальт-психотерапевт, отримала спеціалізацію по роботі з сім,ями та дітьми, а також по роботі з кризами і травмами.
Досвід психологічної практики
З 2010 займаюсь приватною практикою. Працюю індивідуально, та проводжу групові заняття.
Працюю з запитами
Особисті проблеми, страхи, самотність, міжособистісні відносини, стосунки батьків і дітей, стосунки між чоловіком та дружиною, конфлікти.
Питання самореалізації.
Проводжу індивідуальні консультації, та групові заняття.
Дитячі групи, групи про батьківство.
Консультація осіб, що постраждали від військових подій у зоні АТО: переселенці, військові, дружини військових, діти. Робота з ПТСР.
Розцінки приховані, тому що Світлана Гарольдівна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
місце прийому клієнтів
   в Тернопіль, , пр. Ст. Бандери, 15

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 1. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.

Залишили відгуки


Відповіді 437
Чому вже в дорослому житті хвилює думка батьків?
Доброго дня. А чим Ваше життя ще наповнене? Чим Ви займаєтесь?
Что мне делать?
Здравствуйте. Сопереживаю Вам. Чувство вины достаточно изматывающее. Это сложное чувство. В нем есть много злости на долженствование (должен/должна). Как будто кому-то что-то должны и не здержали это. И в нем есть сожеление о происходящем. И тогда это про "прости". Простить себя за неидеальность и за такую выходку.
Не простые отношения с парнем и его мамой, от которой он зависит финансово.
Татьяна. Почему бы Вам эти вопросы не задать парню: Почему не поговорит с мамой? Есть ли у него чувства к Вам?
Но еще у меня сложилось впечатление, что вы обе даете ему задания и соревнуетесь между собой чьи задания он будет выполнять.

Бесплатная рассылка интересностей!

Родители против свадьбы с молодым человеком из-за того, что тогда они лишатся помощи
Здравствуйте Екатерина. Конечно хочеться сказать, что все Вы правильно делаете, но тут дело не в правильном или не правильном поведении. Это все условно. Тут важными есть чувства с какими Вы сталкиваетесь, когда думаете, "все ли я сделала правильно". Родителям Вы можете и не донести, если они не готовы Вас слышать. Уход от родителей, это своеобразное предательство их интересов и следование за своими ценностями и интересами.
Волнение, когда человек не пишет
Здравствуйте. Очень много про парня и мало про Вас. Напишите чем Вы занимаетесь, учитесь? Работаете? Чем увлекаетесь?
Парень не хочет идти на компромисс..
В социальных сетях каждый читает предложение с той интонацией, какую чувствует. И могут быть несовпадения. Переводите разговоры в очное общение.
Очень нервничаю из-за учебы
Доброго дня. На мій погляд Ви не грубили і не хамили викладачу. Я не побачили у Ваших словах хамства. Ви захищались і обманювали. Викладач, за порушення правил (користування шпаргалкою) виставив Вас за двері. У викладача є повага до себе і свого предмету. Якщо Ви не плануєте на цьому екзамені користуватись шпаргалкою, то ризик не здати мінімальний. Все інше залежить від особистих якостей педагога. Обіймаю Вас.
Що Вам робити?! Вчити предмет. Вдихнути і видихнути. Не накручувати себе. Роздивитись навкруги. І йти до своєї мети.
Расставание
Здравствуйте. Постоянные мысли о парне запускают Ваши чувства. Какие чувства сейчас Вы подавляете? "...хожу с подавленным настроением" .
Как убрать влюбленность
"Как отпустить эту влюбленность?" Ответ или развязка может быть в начале. Чтобы развязать узел важно знать как от завязан. Важно то, как Вы влюбились. Как Вы ощущаете влюбленность? Это впервые такие чувства? Влюбленность ли это ? Или сексуальное влечение? Вопросы на верху, а корни ответов согут быть гараздо глубже. Рекомендую исследовать эту тему с психологами, психотерапевтами. Если выберете меня буду рада исследовать вместе с Вами эту тему.
Как наладить отношения с сыном
Вспомните себя в 17 лет. Чего Вам хотелось от родителей. От папы и от мамы?
Сепарация с родителями
Сепарація це процес обоюдний. І якщо бажання одної сторони відділитись нема, то тоді іншій стороні потрібно прикласти більше зусиль. Сепаруватися і не ранити, це практично неможливо. І чим більше ви знаходитись у злитті, тим болючіше буде сепарація. Інакше ніяк, інакше розвитку і росту не відбудеться.
Трудный человек в окружении
Участливо игнорировать и соглашаться.
Контроль емоций
Обнимаю. Рождение ребенка это период сложный как физически так и морально и не надо от себя требавать супер способностей. В этот период помощь от родных, друзей, няни очень важна. Поддерживаю колегу. Единственное добавлю, что за злостью стоит ваша потребность.
Публикації психолога 1
Тренінги 1

13-11-2013 - 12-12-2013
Тернополь
Зустріч з психологом для батьків та сімейних пар, та всіх кого цікавлять проблеми виховання дітей
Запрошуємо на зустріч з психологом батьків, якіцікавляться проблемами виховання дітей. Якщо ваші діти капризують, не слухться вас, часто хворіють, аг...

Інтерв'ю 2
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr