ПСИХОЛОГ Євгенія Олександрівна Базар (Киев).


психолог Євгенія Олександрівна Базар
23-06-2018 Євгенія Олександрівна Базар (Киев) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 8 дней назад.
Образование
КНУ імені Тараса Шевченка. Психологія.
Опыт психологической практики
Приватна практика з 2014 р.
Работа с проблемами
Проведение тренингов- Материнство. Батьківство. Вигорання, втома, почуття вини і ще мільйон почуттів які виникають з появою дітей. Або навпаки, брак почуттів.
- Виховання особливої дитини. Завдання яке потребує особливої уваги і допомоги в першу чергу батькам. Сором, вина, злість,...так, Ви не одні в цих переживаннях.
- Шлюбні відносини. Як знайти спільну мову, пережити зраду, розлучення...
- Самотність. Чому не виходить знайти пару. Як побудувати тривалі стосунки.
- Відносини між дорослими дітьми та батьками. Тривалі проблеми у родинних взаємовідносинах.
- Пошук себе і свого місця в житті. Самореалізація.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

О чём разговаривать с друзьями,не могу всегда найти темы для разговоров
Если у Вас есть кого приглашать на День рождения, значит Вы умеете общаться и находить друзей. Чем же Ваш праздник отличается от обычного дня? Не волнуйтесь. Просто будьте собой. Все будет хорошо!

Как выйти из отношений?
Проблема в том, что он не готов вступать в брак или Вы в любом случае не видите себя в этих отношениях? Если первое, то можно попытаться спасти ситуацию. Для этого не нужно устраивать долгое выяснение отношений, которого, видимо, боится Ваш партнёр. Достаточно кратко и ясно обозначить свою позицию. Без намёков, а прямо сказать чего Вам не хватает для счастья. Без чего Вы не сможете продолжать совместную историю. Порой люди хотят одного и того же, но расстаются просто потому, что так и не смогли нормально поговорить.
Если же вы твёрдо решили порвать с этим молодым человеком, то так тому и быть. Да, расставание - это всегда травматично. Но как бы это не звучало, Вы никому ничего не должны. Вы у себя одна. И имеете право на личное счастье. Когда мужчина помогал Вам, он делал это по собственному желанию, а совсем не для того, чтоб Вы были должны ему по гроб жизни. Вы ведь тоже дали ему много хорошего, свою любовь, внимание и т.д. Максимум что можете сделать сейчас, это поблагодарить его за все то хорошее, что было между вами, попрощаться и с чистой совестью уйти в новую жизнь. Добра Вам!

Как понять какую эмоцию испытывает человек?
Іноді можна просто плисти за течією, отримувати задоволення від життя і не робити ніяких різких рухів. Судячи з Вашої розповіді, він уже проявляє багато уваги. Чи це не доказ того, що ви йому цікаві? Прибрав руку? Нічого страшного. Адже він теж може бути не впевнений у Вашій симпатії. Можливо, боїться Вас злякати чи образити надто активними діями. У будь-якому випадку, вгадувати думки іншої людина - справа невдячна. Зосередьтесь на власних почуттях і бажаннях. Робіть те, що Вам хочеться. Якщо ця розмова потрібна саме Вам - поговоріть. Проте можливо прості взаємні знаки уваги і так розставлять всі крапки над "і" без жодних серйозних розмов. Всього Вам найкращого.

Бесплатная рассылка интересностей!

Измена мужа
Ви вказуєте наркотики як пом'якшуючу обставину його зради. Але ж це не так. Зрада - це звісно невимовно боляче. Але наркотична залежність набагато страшніше. При чому залежний не тільки він. Ви теж застрягли в співзалежних стосунках. Виправдовуєте його там, де немає місця виправданням. Наркодилери влаштовують бійку в домі де живуть ваші діти, хіба це не привід забити тривогу?
Хочеться бути оптимістом, але далі може бути лише гірше. Не схоже, що він готовий боротися з залежністю. А ви готові тягнути на собі дітей плюс чоловіка наркомана?
Він може бути скільки завгодно люблячим батьком та чоловіком, але наркотики крапля за краплею будуть змінювати його особистість. На цих питаннях варто зосередитись. І саме питання відмови від наркотиків має стояти категорично.

Вопрос о ревності
Складно робити висновки виходячи з пари речень. Проте погоджуюся з колегою, що з патологічними ревнощами важко щось вдіяти в односторонньому порядку. На жаль, чим сильніше Ви доводите свою невинуватіть, чим більше виправдовуєтесь, тим абсурднішими стають звинувачення та підозри. Причин тому може бути багато, його невпевненість в собі, травматичний минулий досвід... Щось, що може змінити тільки він сам, і тільки тоді, коли усвідомить проблему. В цьому може допомогти спеціаліст.
Такі навязливі ревнощі це різновид психологічного насильства. Вам вирішувати, готові Ви то терпіти чи ні.

Как возобновить отношения с мужем
Видно як Вам морально тяжко. Очевидно, що у ваших стосунках втрачено взяємоповагу. А любов і повага до іншої людини починається в першу чергу з любові і поваги до себе. Просте "я змінюся і все зроблю" не вирішить проблеми. Так Ви лише дасте зрозуміти, що з Вами можна поводитися як завгодно. Сім'я - це завжди про двох, а не про одного який буде змінюватися. Спробуйте спокійно поговорити, зрозуміти чого ОБОМ не вистачає для щастя. Що кожен з вас може зробити, щоб ваша сім'я стала здоровою і щасливою. І вчіться вибудовувати власні границі. Спокійно але впевнено поясніть, що з Вами так не можна. Що ви заслуговуєте на повагу. Що ви повноцінний партнер у цьому союзі. Не ведіть діалог у формі скандалу. Дочекайтесь поки заспокояться емоції і пробуйте домовлятись.

Дополнительно

ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦИИ в Skype, viber, WhatsApp.

Гарантую конфіденційність, комфортне та безпечне середовище. Працюю з питаннями: - Материнство, батьківство Батьківське вигорання - Виховання дитини з особливими потребами - Шлюбні відносини. Розлучення. Зрада - Самотність. Пошук пари - Стрес. Втома. Вигорання - Саморе

Контакты: Тел 099 183 93 53

Оплата:

600 UAH

Онлайн консультації проводяться за повної передплати на карту Приват або Монобанк.
место приёма клиентов Киев, Деміївська 13
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr