ПСИХОЛОГ Інна Глуховська (Хмельницкий).


психолог Інна Глуховська
10-12-2017 Інна Глуховська (Хмельницкий) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 28 дней назад.
Образование
Міжрегіональна Академія управління персоналом - базова освіта за спеціальностю "Психологія"
Кам'янець-подільський національний університет - повна вища освіта за спеціальністю "Психологія"
Кам'янець-Подільський національний університет - базова за напрямком "Корекційна освіта. Логопедія"
Сертифікат по закінченню навчальної програми по клієнт- центрованій психотерапії:
Модуль І: Рефлексія особистого досвіду в клієнт-центрованій психотерапії.
Модуль ІІ: Методика клієнт-центрованої психотерапії.
Особиста психотерапія в індивідуальній та груповій роботі більше ніж 4 роки, відвідування інтервезійних та супервізійних зустрічі.
Опыт психологической практики
Досвід роботи 7 років
Работа с проблемами
Проведение тренинговПсихологічне консультування підлітків та дорослих. Складність у побудові довготривалих стосунків. Психодіагностика готовності дитини до школи та підготовка дітей до школи. Тренінгові заняття.Профорієнтайна психодіагностика.
Та багато іншого.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Нервозность
Здрастуйте 🍁🍁. Ваше питання потребує комплексного підходу. В першу чергу необхідно звернутися до психотерапевта який допоможе пропрацювати усе на боліле. Паралельно займаючись релаксаційними техніками для укріплення нервової системи, фізичними наватажеми для зняття зайвого напруження, здорове харчування забезпечить енергійну складову.

Депрессия
Доброго часу доби🍂🍁. Інколи у житі буває так, що у нього потрапляють люди які не схожі на нас, їх поведінка повна протилежність нашій.
Перше, що приходить у голову переробити людину під себе, налагодити стосунки, пристосувати до свого способу життя. Короче кажучи зробити комфортною для свого існування.
Друге , це підлаштуватися під неї, відчути її настрій, стиль мислення, але є ризик загубитися в її емоціях втрачаючи себе.
Нажаль надто мало інформації, щоб надати Вам вичерпну відповідь. Адже виникає дуже багато питань? Чому Ви вважаєте, що саме сусідка депресивна? Можливо це її комфортний стан який був у неї все життя. Чому чесно з нею не поговорити та дізнатися як Вам спілкуватися разом не дратуючи одина одну? Чому для Вас так важливо мати дружні стосунки,а не просто приятельські? Ви ж не з усіма сусідами дружите?
Але мені після прочитаної історії захотілося Вас привітати. Адже, сусідка зачипила ті сторони Вашого світу де можна працювати над собою і вдосконалюватися, налагоджувати незвичну для Вас взаємодію з іншими людьми.

Я бисексуалка?
Сексуальные эксперименты в детстве искажены восприятием ребенка. Иногда это поиск любви которой ребенок не чувствует дома, и прикосновение даже без сексуального подтекста могут вызывать сильное впечетление. Иногда копирование кумира как идинтификация с взрослой личностью. И наконец познания себя, свое тело. В старшем возрасте человек определяет свои предпочтения и уже точно ощущает какой партнёр для него подходит (мужчина или женщина). Поэтому ответ скрыт в Вашем вопросе.
Касательно того что было в детстве и почему, Вы всегда эти вопросы можете задать специалисту на индивидуальной консультации.

Бесплатная рассылка интересностей!

Крыша едет не спеша...
Доброго часу доби! Олександр, ви говорите про те, що в останній час багато займаєтеся саморозвитком.
В якому напрямку розвиваєтеся?Адже поняття розвитку дуже обширне.
Якщо психологія, то на першому етапі знайомства із самим собою можуть виникати такі відчуття як внутрішня розмова. Але дуже-дуже важливо не тільки вести дискусію, а й навчитися розуміти свої почуття, бо коли ставлячи запитання і не знаходячи раціональної відповіді, підсвідомість задає ще більше запитань, а відповідей не стає більше , людина починає плутатися і губитися у тому всьому. Погоджуюся із колегами, що без допомоги психолога або психотерапевта доволі складно розібратися із Вашою ситуацією.

Я устала
Дорого времени суток! Саша, читая Ваши размышления, у меня возникло сильное чувство тяжести и напряжения, и как следствие тревога. Почему то в глове, как пластинка звучало слово "убегание". Да, можно возвращаться в родительскою симю и искать причины и следствия, где таится корень всех бед. Но Вы честно признались, что Ваша ситуация ужасна, а это первый и очень важный шаг. Теперь самое трудное, приложить максимум усилий и изменить свою жизнь. Взять ответственность на себя, возможно за поддержкой обратиться к психологу.
Хотя убегать привычнее, но явно не полезные.
Успехов Вам!

как понять себя и изменить свою жизнь.
Доброго часу доби! Я Вас вітаю, Ви знаходитесь на одному з етапів пізнання себе. Він є важливим, важким, але цікавим, його ще називають періодом зрілості. Так Вам зараз необхідно багато фізичних і психічних сил, щоб змінити свою соціальну роль, а потім її прийняти. Але цей етап дає можливість бути вільним у своєму домі (домі без дітей), створити своє оточення, що буде виражати Вас.
Не забувайте про фізіологічні зміни в організмі, що доволі часто супроводжуються підвищеною дратівливістю, чутливістю, а настрій змінюється зі швидкістю світла. Тому краще прислухатися до себе, та навіть проконсультуватися з лікарем.
Те що відбувається з Вами, період роботи над майбутнім, минуле позаду, а зараз час мрій, планів та дій.
Успіху Вам!

Дополнительно
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

ОБЗОРЫ ПСИХОЛОГА

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr