“ривожний розлад з 20 рок≥в

” ѕсихолога » ¬опрос психологу » —трахи, тревоги » “ривожний розлад з 20 рок≥в

ƒоброго дн€.  оротко опишу ситуац≥ю. ћучаюсь даним розладом з 20 рок≥в, а може ≥ з раннього дитинства. ƒо 28 рок≥в р€тувавс€ локреном, старавс€ люб≥ стресов≥ ситуац≥њ обходити третьою стороною. —тосунк≥в з д≥вчиною до 28 рок≥в не було, а вже коли переборов св≥й страх, нарешт≥ почав зустр≥чатись. јле при перш≥й близькост≥ н≥чого не вийшло ≥ получив величезний стрес, не спав б≥льше м≥с€ц€, не м≥г н≥€к заснути, тривога, страх просто зашкалювали. “од≥ вперше познайомивс€ з антидепресантами, (н≥хто не попередив про поб≥чн≥ д≥њ) а саме паксилом зранку ≥ ам≥триптил≥н нан≥ч 2 таб. ѕ≥сл€ першоњ ноч≥ проснувс€ тормозом, перел€к получив ще б≥льший, дн≥ прийому були просто пеклом( печ≥нн€ т≥ла, тремор, головокруж≥нн€, страх ≥ тд) не хот≥в просто прокидатись, ц≥лими дн€ми спав, це тривало б≥льше 6 м≥с€ц≥в, ≥ тод≥ почучуть почало легшати, десь так приймав 1.5 роки це все, п≥зн≥ше лишивс€ т≥льки на паксил≥. ѕочав жити т≥льки в 30 рок≥в, одруживс€. ¬ 35 рок≥в вир≥шив перестати приймати паксил ≥ це все сп≥впало з поњздкою на море. ј там почавс€ просто жах, все вернулось, що було в 28 рок≥в. ¬ернувшись з мор€ п≥шов вже до приватного спец≥ал≥ста, меее перевели на м≥ртазип≥н нан≥ч ≥ ципралекс зранку, ≥ о чудо мен≥ стало легше за 3 тижн€, ≥ почувавс€ прекрасно, нажаль т≥льки 6 м≥с€ц≥в, п≥сл€ все вернулось з новою силою( терп≥в € так 3 м≥с€ц≥, добавл€в ≥ кеталепт ≥ атаракс ≥ ще €к≥сь нав≥ть не пам€таю назв, л≥кар все над≥€вс€ що все пройде, додатково приписали 150 зранку ≥ 150 нан≥ч неогаб≥ну, чучуть це мен≥ допомагало, але поганий стан так ≥ не проходив, в результат≥ вернувс€ на паксил 2таб, ≥ м≥ртазип≥н 30мг, + неогаб≥н, ≥ вже €к п≥в року самопочутт€ хвилепод≥бне, то тиждень жити не хочетьс€, плачу пост≥йно, все пече, тривога страх парал≥зуЇ, то дек≥лька тижн≥в можна жити. Ќезнаю що робити дальше, в мене не житт€ а суц≥льний кошмар. ≤ н≥хто з спец≥ал≥ст≥в нехоче мною зайн€тись ≥ вит€гнути мене з цього, € просто в розпач≥, працювати не можу, ≥нвал≥д одним словом. ћоже хтось тут порадить до кого звернутись, житт€ просто проходить повз, а € так ≥ не пожив((

¬опрос задан: ; ¬озраст: 36


консультаци€ психолога онлайн
–услане, доброго дн€.
¬и дуже багато ≥ детально пишете про медикаментозне л≥куванн€.
ѕроте психологи не порад€ть вам препарати, дозуванн€ та ≥нше.
÷е виключно компетенц≥ю псих≥атра.
ѕ≥дкаж≥ть, чи в≥дв≥дували ви психолог≥в за ст≥льки часу?
јдже будь €ке л≥куванн€ зн≥маЇ симптоматику але загальноњ причини не прибере.
я б порадила ≥ндив≥дуально звернутис€ за психотерап≥Їю до спец≥ал≥ста та роз≥братис€ з причиною вашого стану.

комментарий
рекоммендовать:

08-09-2020 18:23:06ƒополнение к вопросу
Ѕула психотерап≥€, десь 10 сеанс≥в, але чомусь т≥льки г≥рше ставало, робив ≥ мрт ≥ електроенцефолограма все в норм≥. ћожливо потр≥бно було ≥ншого шукати, але зараз наст≥льки погано, що толку не буде поки хоть трохи не покращаЇ( важко слухати когось коли так накриваЇ( можливо це передалась генами, психотерапевти (два €ких € пом≥н€в) говорили що т≥льки покращити зможуть препаратами житт€ ≥ приймати доведетьс€ пожиттЇво(


консультаци€ психолога онлайн
"зараз наст≥льки погано, що толку не буде поки хоть трохи не покращаЇ"

ўо ви плануЇте робити, щоб покращити ваш стан? як давно ви були на консультац≥ю у псих≥атра? ’тось супроводжуЇ зараз вас в процнс≥ прийома л≥к≥в?
јдже саме по соб≥ н≥чого не в≥дбудетьс€..

ќтвет отредактирован автором 08-09-2020 20:04:40


комментарий
рекоммендовать:

08-09-2020 20:25:16ƒополнение к вопросу
Ѕ≥гаю, займаюсь спортом, з зими, ще по€вилось хобб≥ з деревом та епоксидною смолою. ¬се це було через неможу, але пройшло б≥льше п≥в року, а покращень немаЇ, т≥льки ф≥зично чуть краще. ≥ втомивс€ морально( останн≥й раз це 3 м≥с€ц≥ назад був у психотерапевта, але н≥чого нового не почув, сказала приймати все €к Ї, т≥льки коли г≥рше зб≥льшувати дозу в 2 рази на 10 дн≥в, пот≥м вертатись назад, ран≥ше ще був на когн≥тивн≥й терап≥њ, але ефекту н≥€кого не отримав в≥д дек≥лькох сеанс≥в ≥ кинув цю справу. ¬с≥ мен≥ попадались, без €коњ мотивац≥њ щоб помогти мен≥, знаю що маю перший крок зробити але њх було багато за цей р≥к( зараз так часто ≥ сильно почало накривати що це мене сильно втомлюЇ. ѕросто вже незнаю в €ку сторону рухатись ≥ хто захоче помогти, а не просто вз€ти грош≥ ≥ по скор≥ш все зак≥ньчити


консультаци€ психолога онлайн
якщо ви так критично ≥ скептично ставитись до психолог≥в, €ку допомогу оч≥куЇте отримати на сайт≥?

комментарий
рекоммендовать:

08-09-2020 22:54:19ƒополнение к вопросу
ј що пропонуЇте здатис€? я не скептично в≥дношусь, можливо просто попадались не профес≥онали своЇњ справи. ј допомоги шукати немаЇ значенн€ де, коли хочетьс€ виздоров≥ти, чи хоча б наблизитись до такого результату, тому можливо тут Ї люди €к≥ п≥дкажуть в €кому напр€мку рухатись


консультаци€ психолога онлайн
¬и сам≥ соб≥ протиречите..
1."ћоже хтось тут порадить до кого звернутись, житт€ просто проходить повз, а € так ≥ не пожив("

2."зараз наст≥льки погано, що толку не буде поки хоть трохи не покращаЇ"

3."¬с≥ мен≥ попадались, без €коњ мотивац≥њ щоб помогти мен≥, знаю що маю перший крок зробити але њх було багато за цей р≥к( зараз так часто ≥ сильно почало накривати що це мене сильно втомлюЇ"

–аджу ще раз перечитати ваш≥ ж пов≥домленн€.
¬и шукаЇте вих≥д ≥ тут же знаходите аргумене
ти чому не потр≥бно нараз≥ щось робити, звертатис€ до психолог≥в, тощо.
якоњ допомоги ви шукаЇте?
¬иб≥р ваш, ≥ р≥шенн€ ваше.
√оловне щоб у вас було достатньо мотивац≥њ ≥ бажанн€ не т≥льки скаржитис€ на долю ≥ психотерапевт≥в, але й самому щось роботи, не опускати руки ≥ не пливти за теч≥Їю.

комментарий
рекоммендовать:

09-09-2020 07:47:11ƒополнение к вопросу
я нехочу пливти за теч≥Їю, хочу знайти психотерапевта, €кий би мною зайн€вс€, можливо зм≥нив терап≥ю, а € б робив все дл€ того, щоб жити ≥ рад≥ти життю, а не скиглити.

09-09-2020 09:37:23ƒополнение к вопросу
якщо д≥йсно психотерап≥€ допоможе, то € не проти, але проблема знати л≥кар€


консультаци€ психолога онлайн
—кладаЇтьс€ враженн€, шо € вас вмовл€ю)
≤ ви робите мен≥ послугу, що погодитись знайти психотерапевта.
¬и сам≥ маЇте бути руш≥Їм зм≥н ≥ ваша мотиваув€ маЇ бути б≥льша за вс≥х!
ўоб будь €кий психолог, психотерапевт допом≥г вам- маЇ бути дов≥ра, в≥дкрит≥сть ≥ позитивне налаштуванн€ м≥ж вами з≥ спец≥ал≥стом.
¬и ж написали сюди щоб отримати пораду-
«бер≥тьс€, дл€ себе зрозум≥йте що ваше житт€ у ваших руках! Ќ≥хто окр≥м вас не буде найб≥льш зац≥кавленим щось зм≥ни ≥ покращити.
“≥льки ви в≥дпов≥дальний за своЇ житт€!
ћенше жалост≥ до себе в б≥льше р≥шучост≥.
ќбирайте психолога, терапевта ≥ працюЇте над собою.

комментарий
рекоммендовать:

09-09-2020 10:49:13ƒополнение к вопросу
я написав психотерапевтам €к≥ тут Ї з м≥ста Ћьвова, описав пробоему, але поки н≥хто не в≥дгукнувс€(
я д≥йсно хочу щоб все зм≥нилось, готовий працювати над собою


консультаци€ психолога онлайн
якощо ви хочете зм≥н- вони обов'€зково в≥дбудутьс€.
ѕереконана що знайдете г≥дного спец≥ал≥ста €кому дов≥ритес€ ≥ отримаЇте позитивний результат!
Ѕажаю усп≥ху ¬ам! Ѕ≥льше в≥ри в себе ≥ тод≥ обов'€зково все вдастьс€!

комментарий
рекоммендовать:

„тобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
јвтор вопроса не разрешил его обсуждение. «апрет касаетс€ комметариев от неспециалистов.
qr