У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


як вийти з депресивного стану?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Депресія » як вийти з депресивного стану?
добрий вечір,можете дати пораду,в мене депресія і я не можу з цим нічого зробити,зриваюсь на хлопцю,відчуваю провину,немає сили робити щось як вийти бо далі руки опускаються
Питання від: ; Вік: 17

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Доброго дня!

Як давно у Вас такий стан? І через що відбуваються конфлікти з хлопцем?

Треба звернутися до психотерапевта і до психіатра, бо без допомоги фахівців з депресією не впоратися. До психотерапевта чи психолога Вас можуть записати батьки, поки Вам не виповниться 18 років. До цього віку Ви самостійно можете звернутися до психолога в державній установі (школа, університет або лікарня, якщо там є клінічний психолог).

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня) Депресія - дуже розмите поняття. Це може бути просто знесилення, а може бути й клінічний стан зі зміною гормонального фону. Дуже небезпечно на нього не зважати. Особливо, якщо це не просто тимчасове "знеструмлення". Але в такому стані головне це саме небажання, відсутність потягу щось змінювати. Я б радила вам перш за все знайти когось, хто б надав вам підтримку. Будь-хто, кому ви довіряєте. Фахова допомога теж не завадить, бо самотужки себе витягти з депресії - задача не з легких)

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Вітаю. Співчуваю, що вам так важко зараз. Якщо це і правда клінічна депресія, яку ви підозрюєте - чи є у вас можливість звернутися до лікаря (психіатра або невролога), щоб ви отримали фармакологічне лікування? До того ж було б ідеально ще пройти консультацію у психотерапевта чи клінічного психолога, щоб пошукати ваші тригери, причини цього стану і варіанти виходу? Я бачу, що ви вказали неповнолітній вік. Тоді додаткове питання, чи є у вас близькі, які зможуть підтримати вас і допомогти з психологічною допомогою? І ще питання - можливо ви самі могли б зараз відмітити - чи стало щось причиною такого вашого стану?

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану


психолог онлайн
Доброго дня, депресію треба діагностувати та лікувати. Це серйозна хвороба і чим швидше ви звернетесь за допомогою до психотерапевта чи психіатра, тим краще. Це якщо вона у вас є, бо прийнято казати слово "депресія", яка насправді може бути депресивним станом.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

24-02-2024 Владислав
Психологічний аналіз творів
Магазинчик ужасов
Камера
книгаКамера теми: вибір смерть жизненные ценности
Платформа
фільмПлатформа теми: безпорадність горе безысходность

Рекомендуємо

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії

Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.

qr