У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


як вийти з депресивного стану?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Депресія » як вийти з депресивного стану?
добрий вечір,можете дати пораду,в мене депресія і я не можу з цим нічого зробити,зриваюсь на хлопцю,відчуваю провину,немає сили робити щось як вийти бо далі руки опускаються
Питання від: ; Вік: 17

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
Доброго дня!

Як давно у Вас такий стан? І через що відбуваються конфлікти з хлопцем?

Треба звернутися до психотерапевта і до психіатра, бо без допомоги фахівців з депресією не впоратися. До психотерапевта чи психолога Вас можуть записати батьки, поки Вам не виповниться 18 років. До цього віку Ви самостійно можете звернутися до психолога в державній установі (школа, університет або лікарня, якщо там є клінічний психолог).

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Доброго дня) Депресія - дуже розмите поняття. Це може бути просто знесилення, а може бути й клінічний стан зі зміною гормонального фону. Дуже небезпечно на нього не зважати. Особливо, якщо це не просто тимчасове "знеструмлення". Але в такому стані головне це саме небажання, відсутність потягу щось змінювати. Я б радила вам перш за все знайти когось, хто б надав вам підтримку. Будь-хто, кому ви довіряєте. Фахова допомога теж не завадить, бо самотужки себе витягти з депресії - задача не з легких)

👍 радити психолога:


психолог онлайн
Вітаю. Співчуваю, що вам так важко зараз. Якщо це і правда клінічна депресія, яку ви підозрюєте - чи є у вас можливість звернутися до лікаря (психіатра або невролога), щоб ви отримали фармакологічне лікування? До того ж було б ідеально ще пройти консультацію у психотерапевта чи клінічного психолога, щоб пошукати ваші тригери, причини цього стану і варіанти виходу? Я бачу, що ви вказали неповнолітній вік. Тоді додаткове питання, чи є у вас близькі, які зможуть підтримати вас і допомогти з психологічною допомогою? І ще питання - можливо ви самі могли б зараз відмітити - чи стало щось причиною такого вашого стану?

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу апатії та депресивного стану


психолог онлайн
Доброго дня, депресію треба діагностувати та лікувати. Це серйозна хвороба і чим швидше ви звернетесь за допомогою до психотерапевта чи психіатра, тим краще. Це якщо вона у вас є, бо прийнято казати слово "депресія", яка насправді може бути депресивним станом.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

24-02-2024 Владислав
Психологічний аналіз творів

Рекомендуємо!

ls= Тест на депресію Бека Тест на депресію Бека

Тест на депресію Бека це один із найбільш широко використовуваних інструментів для оцінки рівня депресії та може бути використаний як інструмент для первинної оцінки стану людини.

ls= Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

ls= Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

ls= Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

ls= Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії Депресія. Ознаки та як допомогти близькій людині з ознаками депресії

Депресія - це не просто сумний настрій і аж ніяк не лінь. Це боротьба із щоденними завданнями, які можуть викликати відчуття безсилля, безпорадності і самотності.

ls= Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

qr