Психологиня Лілія Козак Івано-Франківськ лише онлайн


член Української спілки психотерапевтів, член WAPP
Прикарпатський університет, "Практичний психолог. Викладач", освіта - друга вища., 2018
Навчання "Коучинг в освіті: як залучати дітей до процесу пізнання", 80 год, 2014
Навчання "Сімейне консультування в стилі коучінг", 72 год, 2015
"8-крокова програма роботи з втратою у дітей, дорослих і підлітків" , 2021
автор та співзасновниця " КУБ - клуб успішного батьківства"
проведення тренінгів і просвітницьких семінарів
Авторські тренінги "Чоловік і жінка. Мистецтво бути щасливими", "Коучинг для навчання та виховання у сім'ї та в школі", "Критичне мислення для батьків та учнів", "Візуальне навчання"
спеціалізація, зона професійних інтересів
занижена самооцінка, самоцінність
власні кордони та відповідальність,
проблеми вибору та прийняття рішень
стосунки у парі; як налагодити стосунки без розлучення,
батьки та підлітки, автономія молодої сім'ї
переїдання, психологічні проблеми зайвої ваги
вигорання, перевтома
Аналітична психотерапія
Гуманістична психотерапія
Когнітивно-поведінкова психотерапія
Транзактний аналіз
Екзистенційна психотерапія
Позитивна психотерапія Н.Пезешкіана
Основне
Відповіді 23
Психолог з симптомом не працює. Щоб відбулися зміни необхідно дослідити причину. Можу порадити тільки психотерапію, регулярну .
мене також, як і колегу, зачепили слова " без доказів". Бо складається враження , що зрада була , але дружина немає доказів, тому типу "це не рахується" як зрада. Звісно, може бути ситуація, коли дружина ревнує безпідставно, але у вас прозвучало не так. Тому все таки важливо було б розуміти - то просто її ревність без причини чи все таки причина була, але довести неможливо? Консультування зі сторони психолога буде різним в цих випадках.
Важливо розуміти що за стрес відбувся чи може травматична подія. Чи міг розвинутися посттравматичний розлад? Також Деперсоналізація може бути ознакою інших проблем з психічного здоров'я. Тому для початку я б радила консультацію психіатра, щоб визначити причину вашого симптому. Це безкоштовно в поліклініці. ТОді вже можна про щось говорити з психологом
Тому питання - чи ви "ситі" у ваших стосунках? бо якщо голодні, то звісно буде накривати коли "їжу" віддають іншому, навіть найменші крихти. Чим би ви хотіли щоб вас нагодував чоловік?
якщо про вашого чоловіка - чи "ситий він"? якщо ні, то чого на вашу думку бракує йому? а якщо не на вашу думку - чи запитували ви - чого йому не вистарчає насправді у ваших стосунках? бо ті відповіді які він пропонує можуть бути як правдою так і відмовкою. Наскільки у вас щирі і довірливі стосунки щоб говорити про все відверто, спокійно і без сорому?
І, звісно, ваша поведінка автоматично підлаштовується під ваш внутрішній вибір меншого зі страждань. З точки зору захисту вашого психічного благополуччя - це добре, бо приносить менше болю ніж в другому випадку, тому типу - все ок. Питання в іншому.
Чому саме так є ? тут треба шукати корені в вашому минулому
Які у вас стосунки з вашими батьками? коли вас покидали? чи ви почувалися покиненими в ранньому дитинсті ? що ви пам'ятаєте?
Відредаговано автором 25-07-2024 11:24:31
На мою думку ви дуже перебільшуєте проблему, хоча я ж не знаю вашого хлопця.
Якщо вам вкрай нестерпно , то вам варто поговорити з хлопцем, але без надмірних емоцій. Ревність, яку бачить чоловік у жінці рідко сприяє стосункам.
Ну і заборонити ви йому не можете. Тому або ви щось робите зі своїми переживаннями в терапії, або шукаєте хлопця, який не дивитиметься ні на кого, крім вас. Тільки чи такі хлопці вам подобаються?
Вибір за вами.
Стосовно роботи з самооцінкою. То тут не щоденниками єдиними, щоденник це тільки початок, запустити процес над зміною власної уваги. Вам цінувати себе варто б більше. Цінувати - це про справжню любов до себе, можливо ви такої не отримували у своїй сім'ї. Вчитися цього довго, але воно вартує зусиль
Відредаговано автором 23-07-2024 12:55:07
Звісно співчуваю, бо розлучення - це втрата і проживається боляче як втрата. Але у вашому випадку події з розлученням вступають у резонанс з якимись вашими травмами , історіями дитинства. І дуже підсилюють страждання.
Можна прочитати тисячі книг, мати пачку відповідей від психологів, але є таке правило - людина травмується в стосунках і лікується в стосунках ( терапевтичних стосунках, а не будь-яких) . Тому заохочую все таки зібратися з силами, знайти свого терапевта, який вам підійде як особистість і піти на психотерапію. Процес вартує того, щоб так не страждати, хоча результат не миттєвий. Ну і психіатр звісно час від часу
Я думаю бабуся вже втомилася про всіх дбати і мабуть дуже б хотіла (можливо несвідомо) ті свої функції комусь делегувати, а тут ви є під рукою. Дочекалася...
Можна спробувати спокійно спитати бабусю чи не втомилася вона про всіх дбати , чи не хотіла б вона щоб дідусь більше їй допомагав і сам поправляв свої подушки? чи почувається вона непотрібною коли не дбає про інших, а головне - виявляти до неї вдячність за турботу. Можливо вона не отримує належного визнання за свою працю?
А потім коли стосунки встановляться можна спробувати спитати - яким вона хоче бачити свого онука в майбутньому? Залежним від дружини чи впевненим в собі дорослим чоловіком, здатним справлятися зі своїм життям. Часом допомагає послатися на авторитети. Мені психолог порадив... мені Священник порадив... якщо ці люди є авторитетом для бабусі.
Ще корисно в таких випадках запитати вашого чоловіка - чи хоче він щоб ви рятували його від мокрої подушки? може йому так добре і він навіть не здогадується про інше ;)
Щасти вам. Стосунки поколінь під одним дахом - це проблема стара як світ. Протистояння тут не допоможе, а от ввічливе відстоювання своїх кордонів - так.
Відредаговано автором 22-07-2024 23:37:51
Ви справді у не простій ситуації. Вчитися у вузі це праця, а якщо вона присилувана , то справді забирає багато енергії, аж до емоційного вигорання, тоді ніяке "зберися і довчися" не допоможе, скоріше може привести до розладу. Дуже шкода, що ваші батьки не на вашій стороні , а на стороні "папірця". Справді колись було дуже важливо мати той папірець (диплом), але тепер для багатьох спеціальностей достатньо бакалавра, деякі фірми взагалі не питають про диплом, а перевіряють лише уміння і тестують риси особистості.
Особливості навчання на магістра є такими , що довчитися можна завжди, зокрема поновитися чи навіть обрати іншу суміжну спеціальність, яка можливо вам більше до душі.
Як вам бути я радити не можу, але можу підтримати у вашому рішенні, яке ви приймете самостійно. Можу допомогти потренуватися як говорити з батьками. Але мене якось зацікавило - чи ваші батьки вас не чують тільки в темі навчання чи й у інших сферах життя не дають вам приймати власні рішення і брати на себе відповідальність за своє життя?
Розчарую вас мабуть, але немає такого поняття як правильне сприйняття. Кожен сприймає по різному. Всі види сприйняття мають право на існування.. Ви пишете , що не розумієте таку поведінку. Скажу вам я теж не розумію :) , хоч можу накидати різні варіанти з власного досвіду чому таке може бути і серед них може не бути жодного який стосується саме вашого чоловіка. Але важливіше тут не розуміння, а почуття.
Тому у мене питання -
1 - що ви відчуваєте, коли ваш чоловік так поводиться? (перелік почуттів можна знайти в інтернеті)
2 - як він сам пояснює свою поведінку? і чи вас влаштовує його пояснення
Відредаговано автором 22-07-2024 23:00:29
Я чую про ваш біль, і мушу сказати, що це справді неприємно бути у вашій ситуації.
Чи ваш хлопець дійсно дивився на інших чи ні - я перевірити не можу, але є деякі нюанси. Припустімо тако й дивився.
1 . люди схильні автоматично вибирати очима з навколишнього світу те, що їх в дану хвилину хвилює і роблять вони це несвідомо . Причина такої поведінка не завжди пов'язана з об'єктом, на який дивляться, а може знаходитися в несвідомості того, хто дивиться. І хоч ви б 1000 разів звертали вашому хлопцеві на це увагу, він заперечуватиме, бо несвідоме він не помічає і якщо наполягати, то звісно він захищатиметься і ви тільки зіпсуєте стосунки.
2. навіть якщо ваш хлопець дивиться на інших, це точно не заперечує як вашої краси так і його захоплення вами, бо знову ж таки мозок розглядається по сторонам автоматично.
3. ваша реакція на його "імовірну" поведінку явно перебільшена. Вона ваша і вона нестерпна, розумію, але причиною такого перебільшення може бути ваша тривожність.
4. Ревність - ознака нестабільної самооцінки. Скажіть, як часто ви самі порівнюєте себе з іншими дівчатами?
5. Я чую про високий рівень самокритики своєї зовнішньості та самоагресії з вашої сторони. Як у вас із прийняттям себе, любов'ю до себе? Чи зверталися ви до вашого психолога з запитом стосовно прийняття себе?
Працюйте над прийняттям себе і свого образу тіла. Будьте цікавою йому , а головне собі, не тільки зовнішньо, але як особистість.
І я б радила пошукати причини вашої тривожності і низької самооцінки.
Подивіться на цю ситуацію як таку, яка підсвічує вам з чим вам працювати з психологом.
Відредаговано автором 22-07-2024 22:53:49
дружині, бо вона теж виглядає емоційно нестабільна і простити зраду дуже складно, навіть тоді , коли чоловік би засипав вибаченнями і компенсаціями. І на сімейну терапію теж, щоб розібратися в ваших стосунках загалом. Бо такі події в житті просто так не відбуваються, у вас були якісь внутрішні чи зовнішні причини. Часто чоловіки ввжають слабкістю піти до психолога, хочуть розібратися самі. Але стоматолог же не лікує собі зуб, хоб би яким спеціалістом не був. Психолог чує і бачить зі сторони те, що людина за собою не помічає.
Хочете налагодити стосунки ? Почніть хоча б з читання психологічної літератури про стосунки, щоб хоч трохи почати розуміти себе і жінок загалом.
Відредаговано автором 22-07-2024 14:33:41
Публикації психолога 1
Тренінги 2

21-08-2020 - 22-08-2020
онлайн
Батьківські таємниці. Як навчити дітей відповідальності та зберегти нерви ?
он-лайн. міні-курс . 2 дні по 2 год. 21-22 серпня
Наближається 1 вересня. Для батьків школярів настане знову період випробувань: скільки часу можна...

26-10-2019 - 27-10-2019
Київ
«Зайва вага. Звичайна лінь чи психологічна проблема ?» Як переключити мозок?
Курс із 4 занять
Коротко про себе: психолог, сертифікований консультант в методі «Позитивної психотерапії Н. Пезешкіана»
Людина – це Дух, ду...
Повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.