ПСИХОЛОГ Ольга Олександрівна Цурка (Київ).


психолог Ольга Олександрівна Цурка
10-11-2009 Ольга Олександрівна Цурка (Київ) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 173 дня назад.
Образование
Тернопільський експериментальний інститут педагогічної освіти. Психолог.
Курс “Навчання професіоналів в області психічного здоров’я роботі у
мультидисциплінарній команді і терапевтичній поведінці ”.
Курс організований Фондацією
«Женевська Ініціатива в психіатрії»,
Асоціацією Психіатрів України
та Болгарським Інститутом відносин між людьми.
Школа соціальної роботи при
Національному університеті
«Києво-Могилянська академія» Модульні курси по спеціальності – соціальна робота.
Буковинський проект Української Спілки психотерапевтів по груповій психотерапії (напрямок - гештальттерапія).
Київський проект дитячої та юнацької психотерапії при Українській спілці психотерапевтів.
Опыт психологической практики
Приймальник-розподільник для неповнолітніх (Київ).
Київська міська клінічна
психоневрологічна лікарня №1 ім.Павлова
Центр медико-соціальної реабілітації
для психічно-хворих людей
Психолог у середній загальноосвітній школі.
Психолог у дитячому садку
Работа с проблемами
Проведение тренингов- психологічні проблеми у дітей, батьків з дітьми.
- психологічна готовність дитини до школи.
- проблеми стосунків між чоловіком та жінкою (розлучення, вікові кризи, конфлікти тощо).
- декретний синдром,
- харчові розлади (булімія, анарексія, компульствне переїдання);
- залежності;
- робота з тілесністю та психосоматикою,
- робота з горем, втратами, стресом, емоційним вигоранням.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Постоянная раздраженность
Доброго дня! Добре, що Ви звернулися за порадою фахівців, перш ніж, прийняти рішення про прийом ліків. Я б Вам не радила цього робити, оскільки приймати чи ні транквілізатори, краще знають медики. Дивитеся ТВ й рекламу ліків: після неї йдуть субтитри: самолікування може погіршити Ваше здоров"я. Це - правда. До того ж ліки самі пос обі не вирішують проблему, а лише знімають симптом допоки Ви їх приймаєте. Перестали приймати - знову зриваєтесь, дратуєтесь і т.п. Я б Вам радила звернутися до психолога чи психотерапевта. Ваші проблеми - їхній хліб :)

Как избавиться от агрессии и воспоминаний?
Добрий день, Ірино! Звісно, можна спробувати допомогти собі. Таких історій, як ваша, чимало. Люди змінювали своє ставлення до проблем, давали раду непереносимим почуттям. Я думаю, Вам краще звернутися за допомогою до фахівця :). Успіхів!

стыдно, что у меня все хорошо
А стосовно сорому перед батьками, то Ви самі обрали чоловіка, який подарував Вам матеріальні блага. Мабуть, батьки цього добилися самі. Можете спробувати взяти їх за приклад :) І тоді пишатиметесь собою.

Бесплатная рассылка интересностей!

стыдно, что у меня все хорошо
Доброго дня! Згодна з колегами, що страх - це нормальне почуття. Крім того, з Вашого листа я зрозуміла, що багато в чому Ви завдячуєте батькам та чоловіку. І, якщо втратите їх, втратите опору. Відчувати цей страх, це теж нормально, бо ми залежні від наших близьких. Але і Ваші близькі можуть боятися того ж самого. Усі люди, в тому числі психологи, бояться смерті. Спробуйте розказати про свої почуття чоловіку, бо куріння, дійсно не є добре.

Ребенок ревнует отца
Хороше запитання :) Є кілька варіантів: думати самим, просити допомоги в рідних, друзів і т.п., ходити на прийом до психолога, психотерапевта.

Ребенок ревнует отца
Розумієте, в будь-якому разі Сергію доведеться частину свого часу та грошей віддавати тій на доньку. Але це не означає, що є ситуація "або-або", тобто лише одна сім"я, бо там дитина вредна. Можна "і-і", тобто створити нову родину та спілкуватися з попередньою. На Заході, У США так живуть багато родин, зустрічаються на День подяки усі разом за великим столом та їдять індичку. Повага до почуттів, до його вибору, - риса цивілізованих країн.

Ребенок ревнует отца
Часом це - вихід, але это время надо чем то заполнять. І я думаю, що побудувати хорошу сім"ю можна. Якщо Ви та Сергій піклуєтеся про дівчинку, отже так само піклуватиметься про власну дитину :)

Ребенок ревнует отца
Ця ситуація не проста, але її можна вирішити при бажанні. Для дитини батько та мати це - цілий світ. Світ, через який дитина пізнає суспільство, вчиться в ньому жити, сприймає себе. Тому батько та мати повинні бути монолітними у питаннях виховання дитини. Дідусі з бабусями теж. Але в першу чергу, батьки, бо вони відповідають за дитину. Якщо дитина не хоче йти до батька через Вас, батько може погуляти з дитиною десь інде, наприклад, піти в кіно тощо. Тут треба вибирати - або стосунки з дитиною, або ваші почуття образи. Вас можна зрозуміти, але Ви - доросла жінка, а не дитина, немає сенсу ревнувати до падчериці. Я думаю, якщо донька любить батька, він може знайти слова, які переконають її, що ви - не ворог. А якщо є проблеми, варто звернутися до психолога чи психотерапевта.

Ребенок ревнует отца
Я би порадила, не нав"язувати свою любов "падчериці", бо Ви для неї, образно кажучи, ворог. Це не значть, що ви погана людина і т.п, просто дівчинка може сприймати ВАс так через розлучення, тобто, ревнувати. Таких ситуацій в наш час дуже багато, і стосунки з чужими дітьми будуються не легко. Буває, зі своїми дітьми важко знайти спільну мову, не говорячи про чужих. Тому я б радила, не "лізти зі шкіри", і любити цю дитину за наявних обставин. До того ж у неї є мама, є тато, люди, які люблять її безумовно. Успіхів Вам!

Проблемы в общении с отцом.
Lily, скажу чесно: коли я прочитала Ваш лист, мені захотілося Вам написати лише одну пораду - зверніться за допомогою до психолога. Він фахівець, спеціаліст по "страхам, обидам, неуверенности, стыду, и всего, что накопилось в душе". То, что копилось годами, годами "лечится". Успіхів Вам!

не знаю что делать дальше
Шановна marihuana! (У вас такий цікавий нік:)) Я думаю, Ви повинні задуматися над тим, для чого Вам цей садомазохістичний альянс? Коли Ви - жертва, а Ваш хлопець - тиран? Ви пишете, що можете самостійно вирішувати свої матеріальні проблеми, розумієте, що далі так не можна, але продовжуєте стосунки. Я раджу Вам звернутися до психолога чи психотерапевта і разом з ним допомогти собі. Вірю, у вас це вийде :) Успіхів!

проблеми в особистому житті
Привіт, Даринко! Мені здається, Ви дуже намагаєтеся контролювати ситуацію, навіть свої почуття. Ось до цієї межі я підійду, а до цієї - зась. Проте стосунки дівчинка-хлопець розкриття почуттів, без їх обміну, спонтанності. Можливо, Вам є сенс подумати, що Вас змушує раптом зупинитися і відійти в бік? РАди чого Ви це робите? Зичу Вам успіхів!

Борьба со страхом...
Доброго дня, Ганно! Я думаю, Вам краще сказати про свої почуття батьку. В противному випадку, незадоволення, страх, злість будуть накопичуватися, і колись Ви вибухнете. Невідомо, як це сприйме батько, тож, може, краще не доводити ситуацію до гостроти?
Зичу успіхів!

Расстояние
Привіт! Дорога, Точка, можете спробувати в реалі поспілкуватися з хлопцями, відчути, що воно таке, а згодом зрозуміти, що робити з віртуальним іноземцем. В будь якому разі, віртуальне знайомство дуже відрізняється від "живого", будьте до цього готові. Нехай Вам щастить!

ребенок моего мужа
Татьяна, а может, стоит наладить отношения с ребенком, а не ревновать его к мужу? Ребенок не виноват, что он теперь один, без мамы, что у папы другая семья. Это - выбор Ваш и Вашего мужа. А ребенок - заложник сложившейся ситуации, возможно, поэтому так ведет себя.

Дополнительно
место приёма клиентов Київ, Горького,8
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: 9 из 10ти.
Всего оценок
: 2.
Минимальный рейтинг: 1

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Посмотреть отзывы

Рекомендуют этого психолога

Любимые цитатыПубликации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ
Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr