Адаптація дитини в дитячий сад
Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.
Віталія Юріївна Мельник психолог Харків 27-06-2023 13:43:05 |
|
Іванна Нікель психолог 27-06-2023 14:00:26 |
1
Вітаю, Вікторія. Ваш син зараз переживає процес адаптації до нових умов, дитячого садка. Сам по собі цей процес є непростим для дитини і батьків, а тут ще чужомовне середовище, яке виступає додатковим стресовим фактором. Проте, цей етап необхідний для соціалізації вашої дитини, а також для того, щоб майбутнє пристосовання до школи пройшло легше (у будь-якій країні). Дитина, що звикла постійно проводити час з мамою може не розуміти чому тепер її залишають в іншому місці та з чужими людьми. Це може лякати і засмучувати дитину, навіть якщо умови перебування дуже хороші, а вихователі класні. Важливо почати процес поступово, розмовляючи з дитиною та пояснюючи чому вона туди йде, на скільки часу, хто її забере в т.д. Корисно буде обговорити з сином його почуття, страхи. Інколи діти бояться, що мама більше не повернеться. Тут потрібно запевнити, що мама ніколи тебе не покине і обов‘язково забере. Можна уточнити час, наприклад: «ти пограєшся, підеш на прогулянку, пообідаєш, а після обіду я прийду за тобою». Варто намагатись бути послідовним, тобто виконувати обіцянки і не обіцяти щось, якщо не певні що зможете це виконати. (Це стосується також того, хто саме буде забирати дитину). Чим більше Ви будете послідовні та передбачувані, тим легше для дитини буде кожен новий день в садку. Також, якщо дитина плаче за Вами коли ви заводите її в садок, обдумайте можливість того, щоб її відводив хтось інший з родини (розставання з ким буде менш болючіше). Бажаю Вам сил та терплячості у цій справі! |
Светлана Владимировна Киселевская психолог Дніпро 01-07-2023 10:48:11 |
|
Виберіть психолога для консультування з приводу вікових особливостей та вікових криз як дітей так і людей похилого віку
![]() |
|
Наші психологи
Схожі онлайн консультації

С какими проблемами наиболее часто сталкиваются люди пожилого возраста (после 60 лет)? Эффективна ли в пожилом возрасте длительная психотерапия, направленная на изменение личности? Как сохранить "бодрость духа" и радость жизни, выходя на пенсию?

С какого взраста детям можно давать играть на электронных устройствах? Стоит ли вовсе запрещать ребенку пользоваться планшетами и смартфонами?

Важно ли взрослому человеку иметь друзей, или же их роль могут исполнять семья и коллеги по работе?
Рекомендуємо!

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

О кризисе, который приходит к нам, когда мы приближаемся к возрастной отметке «40» и это очень напоминает ту же отметку «40» на термометре, когда мы болеем.

Проблема приятия своего возраста становится в нашей стране все актуальней, в наш век культа вечной юности принимать свой возраст тяжело.

Взросление – дивный процесс. Дивный он тем, что не совсем понятно, что именно он из себя представляет, и каков его результат...

Старение неизбежно, но мы все так же можем рассчитывать на своих друзей, бывших мужей и бросать вызов времени. Конечно, опора для каждого своя.

Характеристики инфантильных черт личности. Кидалты - взрослые дети стремящиеся манипулировать. Зависимость, несамостоятельность.

Например, к тридцати годам женщина должна иметь: мужа, высшее образование, ребёнка, статусную должность, хорошую зарплату (и счёт в банке), машину и ... Мы оцениваем свои достижения в текущем периоде жизни.

Несмотря на отсутствие сознания и смыслов, младенец вполне может испытывать депрессию. Не в привычном для взрослого человека широком значении, а в телесной малоподвижности. Почему? Да потому что младенец нуждается в инициации со стороны мамы. В шир