Боюсь пити ліки
Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.
Марія Радченко психолог Дніпро 20-01-2024 22:05:50 |
👍 краща відповідь! 2
Владимир Анатольевич Тарасенко Доброго вечора, Дашо! Слід приймати ліки за вказівками свого психіатра, і звертатися до нього у випадку виникнення побічних реакцій. Тоді лікар пропише інший препарат замість того, що не підійшов, або скоригує дозу індивідуально під Вас. Боятися побічних реакцій заздалегідь - не варто. І те, що в інструкції вони прописані - це, навпаки, добре. Тому, що якщо в інструкції зазначено багато побочок, це не означає, що вони всі одразу у Вас проявляться (і не факт, що проявиться хоча б одна з них). Це просто всі можливі ефекти на організм і психіку, які спостерігалися впродовж багатьох років на великих вибірках досліджуваних, які зголосилися повідомляти про своє самопочуття після прийняття ліків. В таку вибірку могли входити і люди з індивідуальними непереносимостями та алергіями, і люди з хронічними захворюваннями, тобто те, що у них щось після прийому ліків проявилось, не означає, що і у Вас буде. Тому не бійтесь приймати ліки і звертайтеся до свого лікаря, якщо раптом щось піде не так. |
20-01-2024 22:28:28Доповнення від автора |
↩ Реакція на відповідь № 358818 для Марія Радченко Дуже дякую!Ваші слова додали трошки впевненості. |
![]() |
|
Наші психологи
Схожі онлайн консультації

Які симптоми можуть свідчити про наявність тривожного розладу? Як можна самостійно знизити рівень тривожності у повсякденному житті?

Что такое и как проявляются панические атаки (ПА)? Можно ли дать какие-то практические рекоммендации самопомощи при панических атаках?

Отчего мучают ночные кошмары? Как действовать родителям, если ребенку регулярно снятся страшные сны?
Рекомендуємо!

Коротенький тест для оцінки рівня тривожності, 7 питань про ваше самопочуття протягом останнього часу.

Страх и тревога, в чем различия. Некоторые виды тревоги. Что делать, если тревога не проходит?

Страх - это эмоция, которая обычно возникает, когда вы чувствуете угрозу своему личному благополучию. Следовательно, для человека как биологического существа возникновение страха не только целесообразно, но и полезно. Это обычная эмоция,

На даний час наша країна перебуває в дуже тяжкій ситуації, у стані війні. Всім нам знайомі почуття: страх, безсилля, гнів... Я пропоную техніки, які допоможуть знизити рівень тривоги та напруження і полегшити стан

Коли виникають ПА? У період змін у вашому житті. Зростання панічних атак можна спостерігати і під час соціальних змін: війни, фінансової кризи, епідемії. У чому причини панічних атак?

Панические атаки – частое явление. Паника – это наша способность выживать. Модели «защитного» поведения при ПА. Как справиться с паническим расстройством?

Почему и как возникает фобия и страх? Основные этапы самостоятельного преодоления фобии и сильного страха. Преодоление страхов и фобий может улучшить качество нашей жизни. Что стимулирует фобию и страхи?

Страх смерті або танатофобія. Для кожної особистості смерть є індивідуальним феноменом. Дуже часто для психічного самозахисту особистість створює різні образи безсмертя.