У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Хочется померти, як позбутися цієї думки?

У Психолога » Поради психолога онлайн (безкоштовно) » Страхи, тривоги, фобії » Хочется померти, як позбутися цієї думки?
Немає бажання щось робити, дуже часті вигорання, немає бажання вчитися і розвиватися, часті випадки панівної атаки і дуже сильно тремчу в стані спокою, суїцидальні думки
Питання від: ; Вік: 17

подобається: 1 з 1

Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.


психолог онлайн
1
Віталій Вікторович Бондарчук
Доброго дня.

Ви описуєте дуже серйозні та складні для обходження симптоми та стани, підкажіть як давно вони у Вас?
Чи ділились з кимось із рідних дорослих тим, що переживаєте? Якщо ні, то чи є хтось з дорослих кому могли б довірити це? Зокрема, чи міг би це бути хтось із батьків?

Адже ідеальної рекомендації на Ваше питання немає, для цього необхідна робота із психотерапевтом чи психіатром особисто. Чи хотіли б Ви отримати таку допомогу?

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Віталій Вікторович Бондарчук
Доброго дня! Батьки знають, що з Вами відбувається? Знають про Ваші панічні атаки, суіцидальні думки? Будь ласка, поговоріть з батьками про те, що Вас турбує. Зараз, скоріш за все, Вам потрібна допомога спеціалістів, зокрема, психіатра. Не треба цього боятися. Психіатр - це такий же лікар, як і будь який інший. Психічне здоров'я теж треба підтримувати та піклуватися про нього. Зараз наша країна та ми всі переживаємо тяжкі часи. Всім нам треба набратися терпіння і вистояти. Тому дуже Ваш прошу, будь ласка, зверніться по допомогу до своїх батьків. Оскільки Ви неповнолітня/ій, за законом відповідальність за Вас несуть Ваші батьки, і консультація психолога можлива лише з їх дозволу. Батьки мають повести Вас до лікаря. Можливо у Вас депресія. Це серйозне психічне захворювання, яке потребує медикаментозного лікування.
Бережіть себе

👍 радити психолога:


психолог онлайн
1
Віталій Вікторович Бондарчук
Мені дуже шкода чути, що ви проходите через такі важкі часи. Якщо ви шукаєте допомоги, ось кілька кроків, які ви можете розглянути:

1) Поговоріть з професіоналом, зверніться до психотерапевта, психолога або психіатра. Вони можуть надати професійну допомогу та підтримку, яка вам потрібна.

2) Зверніться до кризової лінії.
Коли ви почуваєтеся дуже погано і не знаєте, до кого звернутися, наберіть номер безкоштовної гарячої лінії, де ви можете отримати негайну підтримку.
Ось кілька варіантів:

Лінія довіри "Ла Страда": 0-800-500-335 або 116-123 (з мобільного).
Національна "гаряча лінія" з попередження суїцидів та психологічної підтримки: 7333 (з мобільного).

3) Поділіться своїми відчуттями з близькими.
Поговоріть з друзями або членами родини про те, що ви відчуваєте. Іноді поділитися своїми думками з близькими може бути дуже корисним.

4) Відпочиньте та потурбуйтесь про себе.
Намагайтеся знаходити час для відпочинку та робіть те, що вам приносить задоволення, навіть якщо це здається важким. Прості речі, такі як прогулянка на свіжому повітрі або улюблена музика, можуть допомогти поліпшити ваш настрій.

5) Фізична активність.
Навіть легкі фізичні вправи можуть допомогти зменшити стрес та поліпшити настрій. Пробуйте займатися фізичною активністю, яка вам подобається.

6) Уникайте ізоляції.
Намагайтеся залишатися на зв’язку з іншими, навіть якщо вам не хочеться спілкуватися. Соціальна підтримка дуже важлива.

Пам’ятайте, що ваші почуття та думки мають значення, і існує допомога, яка може полегшити ваш стан. Звернення за допомогою - це не ознака слабкості, а важливий крок до покращення вашого благополуччя.
Ви не самі, і є люди, які готові вас підтримати.

👍 радити психолога:

Виберіть психолога для консультування з приводу тривожності, панічних атак, ірраціональних страхів


психолог онлайн
Співчуваю Вам. Іншими словами Вам дуже страшно жити і тому Ви шукаєте не стільки самої смерті, скільки намагаєтеся втікти від самої себе, від власних тривожних думок і стану, який викликають ці думки

👍 радити психолога:


психолог онлайн
цитата:

27-05-2024
Немає бажання щось робити, дуже часті вигорання, немає бажання вчитися і розвиватися, часті випадки панівної атаки і дуже сильно тремчу в стані спокою, суїцидальні думки

Це вже добре, що ви зважилися написати про свій стан .
Пороздумуйте над тими відповідями, які дали вам спеціалісти-психологи на сайті.
Попробуйте знайти ТЕ, що вам відгукується і почніть ЦЕ робити.
Можливо попробуйте обрати когось із спеціалістів і вийти з ним на зв"язок.
В роботі з психологом розберетеся більш конструктивніше
Однак в любому випадку, не замикайтеся в собі, а ідіть до природи і людей
Віри вам в Своє сильне "Я".
Вихід завжди Є.

👍 радити психолога:

Щоб запитати або відповісти, авторизируйтесь або пройдіть реєстрацію!
Автор питання не дозволив його обговорення. Заборона стосується порад від нефахівців. Відкриті для коментарів питання - тут.

Наші психологи

Схожі онлайн консультації

Психологічний аналіз творів
Вона і Він про  Секс
книгаВона і Він про Секс теми: сексуальність чувства принятие себя
Планета Ка-Пэкс
фільмПланета Ка-Пэкс теми: утрата сенс життя шизофрения
Твій щасливий одяг
книгаТвій щасливий одяг теми: вибір принятие себя психотерапия

Рекомендуємо

Что такое тревога. Как с ней справляться Что такое тревога. Как с ней справляться

Страх и тревога, в чем различия. Некоторые виды тревоги. Что делать, если тревога не проходит?

Страх. Польза и вред Страх. Польза и вред

Страх - это эмоция, которая обычно возникает, когда вы чувствуете угрозу своему личному благополучию. Следовательно, для человека как биологического существа возникновение страха не только целесообразно, но и полезно. Это обычная эмоция,

Панические атаки: симптомы и методы самопомощи Панические атаки: симптомы и методы самопомощи

Панические атаки – частое явление. Паника – это наша способность выживать. Модели «защитного» поведения при ПА. Как справиться с паническим расстройством?

Как преодолеть фобию и страх Как преодолеть фобию и страх

Почему и как возникает фобия и страх? Основные этапы самостоятельного преодоления фобии и сильного страха. Преодоление страхов и фобий может улучшить качество нашей жизни. Что стимулирует фобию и страхи?

Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час Як зменшити рівень тривоги і напруження в складний час

На даний час наша країна перебуває в дуже тяжкій ситуації, у стані війні. Всім нам знайомі почуття: страх, безсилля, гнів... Я пропоную техніки, які допоможуть знизити рівень тривоги та напруження і полегшити стан

Коли виникають та в чому причини панічних атак? Коли виникають та в чому причини панічних атак?

Коли виникають ПА? У період змін у вашому житті. Зростання панічних атак можна спостерігати і під час соціальних змін: війни, фінансової кризи, епідемії. У чому причини панічних атак?

qr