У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Юлия Антоновна Трясун Черкаси

психолог Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. Юлия Антоновна Трясун
24-06-2021 Юлия Антоновна Трясун додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 59 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 8
Освіта
Українська асоціація транзакційного аналізу, 202 поглиблений курс із Транзакційного аналізу;
Черкаський національний университет імені Б. Хмельницкого, практична психологія (магістр) (метод АСПНУ - глибинна психокорекція академіка НАПН Украини Т. С. Яценко); Член Європейської асоціації транзакційного аналізу;
Член Української спілки психотерапевтів; Член Всеукраїнської Арт-терапевтичної асоціації.
Досвід психологічної практики
Індивідуальні консультації офлайн та онлайн. Робота с групами. Психологічні тренінги. Регулярна робота в супервізійних групах.
Працюю з запитами
Особистісні проблеми, сімейні відносини, співзалежні стосунки, травма, переживання втрати, депресія, тривожні розлади, самооцінка, самореалізація, втрата сенсів, залежності.
1000 грн


Основне
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЇ Skype, Zoom, Viber, Телеграм

"… поганий початок або велика помилка не повинні стати постійною перешкодою, з якою не можна нічого зробити. Цикл розвитку для цього передбачає природні періоди для оновлення і відновлення. І незалежно від ходу життя ми здатні змінитися, переналаштуватися і відновити свою силу."

Оплата:

1000 UAH / 30 USD

Оплата на карту Приватбанка, Монобанка.
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. в Черкаси, , Якубовского 12

Відповіді 220
Синдром упущенной выгоды/невозможность справиться со стрессом
Потрібно звернутися до підліткового психіатра і також психотерапевта.
мені просто важко
Співчуваю, що такий стан. Але замало інформації, щоб дати пораду. Скажу, що всі люди заслуговують на любов. Можливо краще опрацювати і знайти відповідь в особистій терапії.
не в милість
Доброго дня. Ви вживаєте слова " Я сприймаю". Думаю, можливо травматичний досвід дитинства зараз спонукає вас сприймати дії і слова інших людей таким чином, щоб підтвердити своє так зване " Ранньо прийняте рішення",що з вами щось не ОК. Крім того в психології є поняття " Футболки". Ви несвідомо можете транслювати щось і проявляти себе таким чином що ви " не важлива". Люди теж не свідомо зчитують цей " надпис на футболці ".
В любому випадку в особистій терапії можна виправити ці моменти і навчитися бути важливою.

Бесплатная рассылка интересностей!

Как перестать быть безразличным человеком?
Співчуваю тому, що зараз очевидно ви переживаєте втрати. Це втрати дому, контактів,сенсів,взагалі очікувань. Не варто вимагати від себе бути такою як до війни. Це досвід, який змінює нас, але його можна трансформувати. Після переживання такого досвіду, як у вас , люди часто починають цінувати життя і обирати оточення більш ретельно. Можливо ті люди, які були з вами вже не є такими для вас цінними. В любому випадку за можливості зверніться до спеціаліста і проясніть для себе питання, що вас хвилюють.
Это паническая отака ?
Ви описуєте симптоми дійсно панічної атаки. Є техніки самодопомоги і регулювання стану, якої може навчити психолог. Також є тригнри ПА, які потрібно виявити і працювати над ними. Рекомендую звернутися до психолога/психотерапевта.
я постоянно всем завидую
Доброго дня, дане питання краще за все опрацювати в особистій терапії. Очевидно, що ця проблема з дитинства.Можливо вас порівнювали батьки чи інші значимі люди не в вашу користь. Ця проблема і ставленння до себе дуже заважає в житті, то ж раджу опрацювати цей запит з психологом.
Тяжело
Вы описали абсолютно нормальное желание. Стоит разбираться в индивидуальной работе почему это желание кажется глупым или возможно вам кажется, что вы не заслуживаете того, чтобы порадовать себя. Кто так говорил или внушал Вам это?
Обязательно купите себе то, что хочется. Удовлетворяйте свои такие потребности и желания и по возможности обратить к психологу. Этого Вы достойны и заслуживаете также.
Помогите
Пожалуйста поговорите с родителями и обратитесь к врачу психиатру.
Не могу понять любит или нет
Уважаемая автор, вы себя не накручиваете, это нормально хотеть быть рядом и проводить время с любимым человеком. Вы задаетесь вопросом любит ли вас Ваш супруг, но любовь бывает разной. Возможно для него это нормально и он так любит. В паре важна сонастроенность на другого. Нормально было бы понимать и чувствовать то, что вам не комфортно за столиком одной. Нормально и так должно быть помнить, что партнер уезжает и переживает, нормально находить время и то поле, где хорошо и интересно вместе и также нормально иметь что-то свое независимо от партнера. Я могу допустить, что возможно один партнер, в данном случае Ваш муж, не знает и не понимает как быть в отношеиях, но тогда важно желание изменить ситуацию и приложить усилия, чтоб и партнеру было хорошо, договориться что делаете вместе, а где время на свои развлечения, что можно делать вместе, гулять смотреть фильмы.
Мне хочется обратить Ваше внимание, что это не с вами что-то не так. Сожалею вашей ситуации.
Ким виявився мій хлопець?
Співчуваю Вам, це неприємний,важкий досвід. Подумйте про те, що дасть ця зустріч Можливо ви хочете почути пояснення і поставити фінальну крапку, а можливо сподіваєтеся на продовження стосункув. Можливо у МЧ і виникли щирі почуття, та він не сказав правди про свій сімейний стан і ймовірно знав, що потім ранить вас.
Дайте собі час оговтатися від цих стосунків і все буде добре.
Хочу помочь человеку, который хочет умереть
Вам обоим необходимо работать с психотерапевтами. Если у девушки есть суицидальные мысли необходимо получить консультацию психиатра.Сейчас это можно сделать онлайн.
Переезд. Родители обиделись
Уважаемая Анна, угрозы вашей мамы - это манипуляция. Вы конечно же можете сами решать, что будет лучше для вас и ребёнка.
К сожалению если по вашим словам теплых отношений и здоровой привязанностм с родителями не установилось, удержать контроль и не отпускать от себя они пытаются манипуляцией осознанно или нет. Манипуляции обычно направлены на то, чтобы вызвать чувства страха, вины и стыда.
Сейчас конечно же устраивайте свою жизни так, как считаете нужным. Также рекомендую вам по возможности обратиться к психологу /психотерапевту, что бы сепарироваться от родителей.
Как построить нормальные отношения
Уважаемая Алекса, для вашего вопроса нужна индивидуальная работа. Конечно типы привязанности формируются с детства. Если у вас не было хорошей здоровой безопасной привязанности с родителями, вы можете быть склонны к другим видам привязанности. Рекондую обратиться к психологу /психотерапевту и работать над этим.
рпп
Проблеми розладу харчової поведінки і порушення сприйняття тіла потрібно не зволікаючи почати опрацьовувати з психотерапевтом і психіатром . будь ласка знайдіть мождивість звернутися до спеціаліста.
все нестерпно
Доброго дня. Симптоми, які ви описали є серйозними. Вам слід звернутися до психіатра і працювати з психологом. Якщо психіатр діагностує депресію чи інші проблеми слід проходити лікування. І в любому випадку слід працювати індивідуально з психотерапевтом.
Ви говорите у вас немає підтримки. Але точно у вас є ви і вам варто попіклуватися про себе.
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr