У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Надія Іванівна Шулюк м Кривий Ріг лише онлайн

психолог Сімейний психолог. Психолог для підлітків. Дитячий психолог. Надія Іванівна Шулюк
31-03-2023 Надія Іванівна Шулюк додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 21 день тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 8
Освіта
Криворізький державний педагогічний університет. Курси "Дніпропетровська академія непририрвної освіти", " Навички конструктивної взаємодії та протистояння маніпуляціям", "Професійні деформація особистості педагога". Курси "Основа", "ПТСР в умовах воєнного часу". Курси "Освіторія", "Розумію: курс психологічно-емоційної підтримки". Курси "Прометеус", "Як адаптуватися на новому місці? Курс психологічної реінтеграції ВПО", "Базова психологічна допомога в умовах війни".
Досвід психологічної практики
Дитячий садок 5, 6 років, школа 2 роки, власна практика онлайн 1 рік .
Працюю з запитами
Особистісні проблеми, міжособистісні стосунки, сімейні конфлікти, дитячо батьківські відносини, дитячо-підліткові кризи, страхи, агресія, погана поведінка, особистісна самооцінка, адаптація до садку (школи), втрата батьків (родичів), розлучення батьків, соціалізація, підготовка до школи.
Використовую підходи та техніки


Основне
диплом перевірено
Сертифікати про додаткову освіту
Основа
місяців: 2 годин: 60 Війна
Перспектива. Разом соціальний проект. Учбово методичний науково інформаційний центр.
місяців: 2 годин: 30 Війна
Дніпропетровська академія неперервної освіти
годин: 30
Дніпропетровська академія неперервної освіти
годин: 30
Прометеус
місяців: 1 годин: 30
Прометеус
місяців: 1 годин: 30 Війна
ЕДЮКЕЙШНАЛ ЕРА
місяців: 1 годин: 30
Освіторія
місяців: 1 годин: 30 Почуття й емоції
Арт-терапія
Основа
місяців: 2 годин: 60
Арт-терапія
Міжнародний інститут післядипломної освіти
годин: 28 Травми
Травматерапія

Відповіді 201
Як навчитися себе захищати?
Ви маєте прийняти той факт, що ця жінка вас не любить, і ви їй не подобаєтесь. Так само як і ви її, судячи з ваших слів.
Люди не змінюється, ви можете змінити себе, або ваше ставлення до неї. Далі має бути довга робота з психологом, або психотерапевтом, тому що в ось такому форматі, вашу проблему не вирішити.
У психологів, та психотерапевтів, немає чарівної палички, щоб вирішити всі проблеми клієнтів.
Як навчитися себе захищати?
В переписці дуже важко все обговорити. Наразі ви живите з батьком своїм? Чи окремо? Ви маєте на увазі спілкування зі своїм батьком?
Цитую вас: "Ну спочатку мені сказали щоб я до чоловіка з дитиною не їхала, а тепер я що ще й від батька маю піти?" Якщо стосунки приносять лише негатив, краще їх мінімізувати, або зустрічатися на нейтральній території, з батьком.
Це питання до поліції, адвокатів, юристів:
"Чому поліція не допомагає? В мене скріншот одного повідомлення і я розумію що з цим я туди піти не можу". Знімайте все на відео, робіть скріншоти, пишіть заяви, багато заяв.
Тут питання ви хочете помститись? Це ваша ціль?
Чи ви хочете покращити ваше життя? Зараз все навколо цієї жінки крутиться, а має ваше життя крутитися навколо вас. Ваші плани на майбутнє, допомога оточуючих (організації, друзі, не байдужі люди, психолог, юрист, адвокат).
Як навчитися себе захищати?
Важко без підтримки, звісно тим кому допомагають батьки, по життю легше. У вас інша ситуація, як я розумію, вам треба займатися своїм життям, звернути вектор на себе, на те що ви можете наразі покращити для себе.
Тому шукайте допомогу, як психологічну, так і фізичну (посидіти з дитиною, допомогти з побутовими проблемами), фінансову.

Бесплатная рассылка интересностей!

Одноклассница вызывает у меня панику.
Зараз є безкоштовні лінії підтримки, такі онлайн, офлайн. Питання в тому що ви неповнолітня, треба дозвіл батьків. Поговоріть з батьком, знайдіть варіант який вас влаштовує. Погугліть.
А почуття треба переживати, а не стримувати, цьому можна навчитись. Спробуйте писати все що у вас в голові в зошит, блокнот, це допомагає, він буде як ваш слухач. Пишіть кожного дня, все що в голові, до поки думки не скінчаться.
Як навчитися себе захищати?
Ви мали право, ви можете обирати с ким бути, коли народжувати, в якому віці. Тут теж криється проблема, оскільки ви кажете що не мали права, ви вільна людина.
Вік це не показник.
Як навчитися себе захищати?
Вам потрібна підтримка, адекватна людина, тому що те що відбувається, це якийсь сюрреалізм.
Батько ваш наче і любить вас, але в той же час захищає цю жінку, та продовжує з нею стосунки. Ви собі знайшли чоловіка, який п'є, і зовсім не підходить для створення сім'ї.
Такою людиною може бути психолог, не бійтеся йдіть за допомогою, зараз багато безоплатної психологічної допомоги. Є як онлайн, так і офлайн, погугліть.
Психологи які працюють в громадських організаціях, та й ті які мають великий досвід роботи, чули вже різне. Не бійтеся осуду, психологи не засуджують, головна мета допомогти вам, покращити ваше життя.
Як навчитися себе захищати?
Вітаю. Співчуваю...Дуже важко жити поряд з такими людьми.
Хтось ще у вас є? Бабуся, подруги, батько дитини? Вам треба підтримка, розуміння, допомога, як фізична так і психологічна.
Скільки років дитині? Чи можете влаштувати у садок?
Чи можете цю жінку, коханку, ізолювати від себе, щоб вона не приходила до вас, і ви спілкувалися з нею дуже рідко?
Треба допомога спеціаліста, шукайте свого психолога.
Одноклассница вызывает у меня панику.
Вітаю. Ваше тіло запам'ятало все неприємне, всі ті болісні моменти, пов'язані з нею. Тепер ваше тіло хоче вас вберегти від цього, тут і страх, біль, сором.
Мінімізуйте з нею контакт. Спробуйте закріпити іншу поведінку, наприклад коли вона вас ображає не давати цього робити, або для початку уникати таких ситуацій.
У вас закріпилась така поведінка: образи, знущання, потім ви себе караєте, щоб ці емоції якось пережити.
Треба працювати зі спеціалістом над цією проблемою.
Самосаботаж
Доброго ранку. Почніть з чогось маленького, поступово, сядьте за піаніно, посидіть уявіть що ви в спокійному місці, місці де вам подобається знаходитись. Потім спробуйте зіграти щось, невеличке, зробіть перерву, пригостіть себе смачненьким, напоїть чаєм, кавою.
Потім зробіть друге коло, але композицію довшу. На 3-4, раз запишіть ваш твір.
Ви можете пере записувати твір, ви його власник. Але не знищуйте попередні записи. Бажаю успіхів! Ви вже більше вмієте ніж пересічна людина!
Ви можете попросити відстрочку, на 2-3 дні? Було краще для вас.
Але треба робота зі спеціалістом, щоб розібратися чому такий страх? Чому тягли до останнього?
Тривожність, навчання і вступ.
Доброго дня. Вам потрібна ціль, мета. Ви маєте зрозуміти для чого ви навчається.
З ваших слів 1 варіант, навчатися далі, але будувати план по закінченню вступити на спеціальність яка подобається, можна паралельно працювати. 2 варіант, перейти зараз на іншу спеціальність на бюджет, можливо заочно. Можна паралельно працювати.
Вам треба підтримка, робота зі спеціалістом. Ціль та мета.
Как избавиться от селфхарма
Доброго ранку. Вам треба допомога психіатра, та психолога, тільки взаємна робота. Зараз дуже багато безкоштовної психологічної допомоги, ви неповнолітня, потрібен дозвіл батьків.
Одна із проблем, чому ви себе караєте "селфхарм", невміння проживати, та витримувати емоції. Треба вчитися їх проявляти, це довга робота зі спеціалістом.
Говоріть з мамою, що вам потрібна допомога.
Не могу понять нравиться ли мне девушка
Доброго дня. Історія у вас довга, та заплутана.
А ви хочете зустрічатися з нею?
А вона хоче зустрічатися з вами?
В мене склалось таке враження, що вам потрібна дівчина, бо у всіх ваших друзів є дівчина. Я можу помиляться.
В першу чергу дивіться на ваші відчуття, чи дійсно ви хочете з нею зустрічатися.
Соримся за авто
Доброго вечора. У вас є права? Ви саме так пояснювали батькам, що ви боїтесь пошкодити їх машину, що на своїй машині ви буде впевненіше водити?
Чому батьки хочуть зберегти ваші гроші, яка мета, для яких цілей? Які аргументи наводять?
Ви пояснювали що це ваші кошти, і ви можете ними розпоряджатися як завгодно?
Кошти ваші, і рішення маєте прийняти саме ви. Вислухайте аргументи, чому саме хочуть батьки зберегти кошти. Можливо вони бачать їх трату в іншому направленні, для вас, або для себе.
Не можу собі пробачити
Доброї ночі.Співчуваю.Це дуже важко. Домашні тварини, це члени родини. Спробуйте зробити ритуал прощання, похорон, покладання квітів. Можливо зробіть якесь місце, в пам'ять про неї. Можна дерево посадити біля могилки, або в пам'ять про неї, десь де вам захочеться. Подумайте що для вас буде символічним, можливо кущ, квіти.
Якщо хочеться плакати, плачте. Спробуйте попросити у неї вибачення, можна уявити її перед собою, або з фото говорити, або написати листа.
Не хочу почувати себе неповноцінною…
Здрастуйте.
Можливо ви не зустріли чоловіка який вам підходить? А можливо ви побудували собі ідеального чоловіка, в фантазіях, якого не існує, не реалістичного, і шукайте його?
Треба шукати спільне між вами і чоловіком, хоббі, інтереси, погляди на життя. Чим більше у вас буде спільних інтересів, тим вірогідніше буде побудувати відносини.
Не намагайтеся відразу знайти чоловіка для ваших дітей, почніть шукати приємні стосунки, а там видно буде.
Зараз і в 40 народжують, і заміж виходять 60.
Вам треба змінити своє сприйняття цієї ситуації.
Таке ще питання, а якщо у вас не буде дітей, або чоловіка, то що? Можна бути щасливою і без відносин. Розумієте про що я?
На скільки ви почуваєтесь комфортно коли ви сама? Як ви уявляєте своє життя, коли будите жити сама в своему житлі?
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr