ПСИХОЛОГ Тетяна Вікторівна Олексійчук (Ровно).


психолог Тетяна Вікторівна Олексійчук
19-06-2020 Тетяна Вікторівна Олексійчук (Ровно) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 2 дня назад.
Образование
Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету. Психолог, викладач психології. Проходила різноманітні тренінги та групи зустрічей з особистого розвитку.
Опыт психологической практики
Працювала практичним психологом в школі та ЗДО. Під час навчання брала участь в роботі психологічної служби інституту ( проводила консультації, тренінги, групи особистого розвитку).
Работа с проблемами
Працюю з особистими, сімейними проблемами. Допомагаю з труднощами у вихованні та взаєморозумінні з дітьми та підлітками.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Как поступить если любишь брата своего мужа ???
Доброго часу доби! Чому за допомогою до психологів звертаєтеся ви, а не ваша подруга? Ви питаєте, що їй робити, відповідаю: порадьте їй самій звернутися до психолога, якщо вона хоче отримати від нього допомогу.

Можно ли оградить общение ребёнка со свекровью?
Доброго часу доби! Розумію ваше занепокоєння, в даній ситуації дійсно дуже важливо відстоювати власні межі. Це ваша дитина і ви маєте повне право вирішувати давати її бабусі на прогулянку чи ні. Інша справа, що дуже важливо щоб чоловік вас розумів і підтримував у всіх ваших діях. Спробуйте спокійно поговорити з ним, обговорити ваші побоювання , заручіться його підтримкою. Можливо, разом придумаєте альтернативу, скажімо, нехай бабуся спілкується з вашою дитиною у вас дома, разом з вами ( це перше що спало на думку). В будь-якому разі, не залишайтеся наодинці зі своїми переживаннями, якщо буде важко- зверніться за допомогою до психолога.

Человек постоянно мониторит соцсети,вибер ти т.д. Если пишу не с ним а заходила то скандал
Думаю не так важливо чому Вас контролюють як те чому Ви дозволяєте таку поведінку відносно Вас.

Бесплатная рассылка интересностей!

Послеродовая депрессия
Дуже Вас розумію і співчуваю! Погоджуся з колегами, Вам потрібна допомога терміново!!! Зараз важливо донести до близьких людей у якому стані ви перебуваєте. Дитина не лише ваша, чоловік теж має брати участь у її вихованні! Приміром на вихідних він міг би бути з дитиною, а ви присвятили б цей час для себе. Спробуйте йому пояснити, що якщо він хоче мати здорову дружину, яка буде відповідати йому взаємністю і в плані інтиму теж, то йому варто взяти відповідальність і на себе теж за те що зараз відбувається. Також якщо не зможете впоратися самі, рекомендую звернутися до психолога.

Перегляд дорослих сайтів
Доброго часу доби! Поговорити з дитиною однозначно треба. Розмова дуже делікатна і залежить від ступеню довіри між вами і відносин в цілому. Проте, ви маєте розуміти в першу чергу для себе, що дитину немає за що наказувати, він дорослішає і шукає потрібну йому інформацію. Шкода, що він шукає її не там де треба і може отримувати її в дещо викривленому вигляді. Ваше завдання спокійно поговорити з дитиною, розповісти йому все, що треба знати йому в його віці, відповісти на питання які його цікавлять. Якщо важко зробити це самій, рекомендую звернутися до психолога.

Проблемы в отношениях с парнем
Доброго часу доби! Погоджуся з колегами, чому Ви думаєте про майбутнє насилля? Це відбувається вже зараз!!! Чому Ви дозволяєте йому так себе поводити з Вами? Що таке є у Ваших стосунках, що не перекреслюється насиллям з його боку?

Я не знаю что делать.
Доброго часу доби! Співчуваю Вам, Ви праві- Вам зараз настільки нелегко, що наодинці важко нести цей тягар. Вам потрібна допомога. Які у Вас стосунки з батьками? Ви можете попросити у них допомоги? Чи поговорити, що Вам потрібен психолог? Хто ще може Вас підтримати?

Почему она ушла? Я люблю её! Живу надеждой, что она вернётся.
Доброго часу доби! Читаю Ваш допис і відчуваю незавершеність. Підтримую колегу, Вам варто зустрітись і максимально спокійно поговорити з дівчиною. В першу чергу для того, щоб прояснити ситуацію для себе, а не фантазувати на тему чому так сталося. Чи любила вона, чи було Вас забагато їй знає лише вона. Можливо, вона заплуталась, злякалась, і їй потрібно більше часу, знову ж таки знає лише вона... Вам же варто зараз потурбуватись про себе і отримати відповіді на питання, які Вас хвилюють.

Я работаю в эскорт
Доброго часу доби, ШОЛПАН. Дуже хочеться Вас підтримати. Це нормально, що Ви хочете кращого життя для себе і своїх дітей. Скажіть яка може бути альтернатива для досягнення вашох цілі? Що Ви вмієте, яка у Вас освіта, що вже сьогодні Ви можете почати робити для того щоб змінити своє життя? Хто може підтримати Вас?

я не хочу жить... что делать?
Доброго часу доби, ak. Розумію ваше занепокоєння! Всі люди роблять помилки, але ніхто тут вас не буде засуджувати! Ситуація дійсно дуже нелегка для вас. Скажіть хто може зараз вас підтримати? Які у вас стосунки з батьками?

Отнтшения с парнем
На даному етапі, думаю, проблеми немає так як ваші погляди стосовно даного питання співпадають. Те що хлопець говорить що для нього допустимо, а що ні говорить про його відвертість з Вами. Що стосується ваших фантазій з приводу можливих обмежень в майбутньому, то на даному етапі це лише ваші фантазії, не більше. Зі свого боку ви теж можете спробувати пояснити хлопцеві, що для вас прийнятно, а що ні.

Депрессия у сына
Доброго часу доби, Вєра! Розумію Вашу тривогу стосовно сина, але, для того щоб знати як йому допомогти треба знати не лише що відбувається, а й причини такої поведінки. Спробуйте відверто поговорити з сином, скажіть, що хвилюєтеся за нього і хочете допомогти. Запитайте чи влаштовує його те, що зараз з ним відбувається і який вихід бачить він, яку допомогу готовий прийняти, що може зробити для позитивних змін. Стосовно психолога, буває, що спеціаліст з певних причин не підходить клієнту, але це не означає, що немає таких які підійдуть, тому варіант допомоги психолога не варто відкидати, поясніть це сину. Що стосується грошей, то тут не все так однозначно: з одного боку ви ніби стимулюєте його бути дорослим і самостійним, а з іншого ніби наказуєте його і тим самим ще більше емоційно віддаляєте від себе, а на даному етапі, думаю, йому, навпаки важливо відчувати вашу підтримку.

Как можно улучшить ситуацию?
Доброго часу доби, Діана! На питання що вам робити з навчанням скажу: вчитися). Досягнення мети рідко буває легким, необхідно прикладати зусилля. Скажіть ваші батьки знають про ваші переживання? Як вони реагують на це? Чи не могли б вони допомогти вам правильно організувати навчальний процес?

Дитяча поведінка
Зараз сконцентруйтеся на дитині. Так колегам важко, але це їхня робота. Не ніяковійте, відповідайте з посмішкою, типу "ой я вас розумію, а от у мене сьогодні..." У вас як у мами своє завдання, у вихователів своє і вони теж мають докладати зусиль для полегшення адаптації, а не лише жалітися батькам.

Дитяча поведінка
Доброго часу доби! У вашої дитини зараз період адаптації до садочка, дитині нелегко і треба допомогти. Ви пишете, що теж вихователь і теж бувало різне, але шукаєте індивідуальний підхід до дітей, чому ваші колеги не роблять теж саме? Така поведінка не є рідкістю для дітей у цьому віці. Вам не варто почуватися ніяково через поведінку дитини, адже він насправді протестує проти тих умов в які його ставлять, на періоді адаптації це цілком нормально (хтось плаче, хтось б'ється, хтось мовчить, всі різні). Зі свого боку спробуйте говорити з ним про поведінку у садочку зрозумілою йому мовою- мовою казки (складіть казку про його улюбленого казкового героя, який пішов у садочок, які у нього там були пригоди, як він себе там поводив і неодмінно з позитивним закінченням!). Також варто більше гратися в садочок, де програвати різні режимні моменти. Удачі Вам!

Дополнительно
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr