ПСИХОЛОГ Тетяна Вікторівна Олексійчук (Ровно).


психолог Тетяна Вікторівна Олексійчук
19-06-2020 Тетяна Вікторівна Олексійчук (Ровно) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте сегодня.
Образование
Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету. Психолог, викладач психології. Проходила різноманітні тренінги та групи зустрічей з особистого розвитку.
Опыт психологической практики
Працювала практичним психологом в школі та ЗДО. Під час навчання брала участь в роботі психологічної служби інституту ( проводила консультації, тренінги, групи особистого розвитку).
Работа с проблемами
Працюю з особистими, сімейними проблемами. Допомагаю з труднощами у вихованні та взаєморозумінні з дітьми та підлітками.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Парень общается с бывшей
Думаю, в глибині душі ви знаєте правду. Я б рекомендувала Вам індивідуально звернутися до психолога, щоб попрацювати над своєю самоцінністю, крім того, відчуваю, як Вам зараз важко, а тому підтримка і супровід спеціаліста в цей період буде дуже доречним.

Парень общается с бывшей
Розумію Вас, Правда і довіра - основа здорових стосунків. Чи пояснювали Ви хлопцю як це важливо для вас, так як описали це тут? Чи можете відверто запитати чи готовий він припинити ці дивні ігри з колишньою заради ваших стосунків, адже це все ранить Вас. Думаю, якщо він справді готовий до серйозних стосунків з Вами, він має направити всі ресурси на розвиток ваших стосунків, до того ж зробити це не на словах, а, нарешті, підтвердити свої гарні слова діями і вчинками!

Парень общается с бывшей
Кому вірите більше йому чи його колишній? Які дії з його боку могли б Вас заспокоїти? Чи знає хлопець про ваші очікування?

Бесплатная рассылка интересностей!

Парень общается с бывшей
Доброго часу доби! З Вашого допису я розумію, що хлопець " хоче зробити боляче своїй колишній", проте своїми діями робить боляче Вам! Ви говорили з ним, він каже, що з Вами, але своїми діями демонструє, на жаль, інше... Прикро, але варто " вимкнути звук" і оцінити вчинки, а не слова. Що цінного для Вас у цих стосунках, за що тримаєтесь?

Сын 9 лет трогает других мальчиков за части тела
Доброго часу доби, Юлія! Для початку варто заспокоїтись і прийняти ситуацію: сталося те, що сталося. Далі з чоловіком зрозуміти, що сварити чи наказувати дитину недоцільно і неефективно, а от що необхідно зробити так це зайнятися сексуальним вихованням дитини. Адже своєю поведінкою він показує, що ця сфера йому вже цікава, він шукає відповіді на свої питання, а ваше завдання як батьків надати йому адекватну, а не викривлену інформацію. Якщо важко справлятися самим варто звернутися за психологічним супроводом, можна і онлайн.

Я не могу определится со своими чувствами
Доброго ранку, Ліна! Складається враження, що у описаній вами картині ідеальних стосунків не вистачає одного надважливого пазла - довіри. Розумію ваш страх втратити стрсунки через "зайві" запитання, однак вони хвилюють Вас (і судячи з усього не безпідставно). Думаю, якщо хлопець зацікавлений у прожовженні і розвитку нормальних стосунків, то має адекватно реагувати на ваші запитання, і пояснити свою позицію, адже в здорових стосунках будь-які незрозумілі моменти прояснюються відвертим діалогом, а не ухилянням від неприємних запитань! Поясніть йому ваші хвилювання, наголосивши, що в жодному разі не звинувачуєте його в чомусь і не знецінюєте, але хочете поваги і відвертості до себе, як основи продовження відносин.

Девственность
Доброго ранку, Еся! Шкода, що з Вами це трапилося, хочу Вас підтримати. З вашого допису, видно, що чоловік проявив себе не гідно, а його слова про послугу виглядають як своєрідний самозахист, адже він не виправдав ваших очікувань. Вам важливо прийняти ситуацію і в жодному разі не звинувачувати себе, Ви не зробили нічого за що варто карати себе! В майбутньому більш уважно ставтеся до вибору чоловіків і вірю, що все у Вас буде гаразд!

Не пойму что происходит с ребенком
Доброго ранку! Погоджуся з колегою, дійсно Вам краще звернутися індивідуально. Така поведінка сина хвилює і на її прояви є причина. Важливо виключити всі можливі варіанти, якщо в сім'ї все гаразд, варто прояснити стійке небажання ходити до садочка, як давно відвідує, як пройшла адаптація, які відносини з дітками, вихователями і т. д.

Длительная параноя
Обрати психолога і звернутися за допомогою)

Длительная параноя
Ксенія, Вам варто обговорити Ваш стан з мамою, адже доки Ви неповнолітня консультувати Вас можна з дозволу батьків. Поясніть мамі, що Вам потрібна допомога, адже над зниженням рівня тривожності можна і треба працювати, для того, щоб покращити якість свого життя!

Длительная параноя
Доброго часу доби, Ксенія! А що сталося рік, півроку тому, з чим пов'язуєте загострення страхів? Ваші батьки знають про ваші переживання? Які у вас з ними стосунки?

Резко высказался
Доброго часу доби, Роман! А що Ви можете ще зробити? Ви вибачилися перед дівчиною, а чи прийме вона вибачення вирішувати їй, а вам прийняти її рішення. Водночас, відчувається порушення комунікації у вашій парі, як раніше вирішувалися конфліктні ситуації?

Как дальше жить?
Катя, вам потрібна допомога і ви за нею звертаєтеся, це не егоїзм! Запропонуйте мамі разом звернутися до психолога.

Как дальше жить?
Чим вона пояснює те, що ви так і не переїхали? Розумієте, доки ви неповнолітня консультувати вас потрібно з дозволу батьків. Подумайте, хто з дорослих може вас підтримати, поговорити ще раз з мамою (інші родичі, вчителі, шкільний психолог)? Спробуйте пояснити мамі, що вам важко і ви потребуєте допомоги, обговоріть з нею варіанти рішення проблеми.

Что делать , если девушка думает, что ее чувства временные
Доброго ранку! Якщо дівчина викликає симпатію, прислухайтеся до неї, підтримайте. Водночас, це не заважає Вам проявляти увагу, турботу, спільно проводити час, не забігаючи далеко наперед.

Дополнительно
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr