ПСИХОЛОГ Тетяна Вікторівна Олексійчук (Ровно).


психолог Тетяна Вікторівна Олексійчук
19-06-2020 Тетяна Вікторівна Олексійчук (Ровно) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Образование
Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету. Психолог, викладач психології. Проходила різноманітні тренінги та групи зустрічей з особистого розвитку.
Опыт психологической практики
Працювала практичним психологом в школі та ЗДО. Під час навчання брала участь в роботі психологічної служби інституту ( проводила консультації, тренінги, групи особистого розвитку).
Работа с проблемами
Працюю з особистими, сімейними проблемами. Допомагаю з труднощами у вихованні та взаєморозумінні з дітьми та підлітками.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Я не умею общаться
Доброго часу доби, Антон!
Чи знають ваші батьки про ваші проблеми? Які у вас з ними стосунки? Хто з дорослих може вас підтримати (батьки, інші родичі)? Чи зверталися за допомогою до шкільного психолога?

Отношения с мужем после рождения ребенка
Добрий ранок, Ніка! Співчуваю Вам, Ваша сім'я зараз проходить кризу пов'язану з появою дитини. Ви стали не просто чоловіком і дружиною, ви стали батьками, ви освоюєте нові ролі, нові правила і це далеко не завжди легко, а шлях цей часто складний. Вам як мамі теж потрібний час на відпочинок, час для себе, проте і чоловік теж хоче вашої уваги і має на це право! Подумайте чи є хтось хто може допомогти Вам з дитиною (приглянути за крихіткою час від часу, щоб Ви мали змогу відпочити і відновити свої внутрішні ресурси, провести час з чоловіком лише вдвох)? Якщо Ваші стосунки Вам цінні, Ви бачите спільне майбутнє з батьком дитини, Вам також варто обговорити з ним можливі варіанти виходу з цієї ситуації, поясніть йому без докорів, спокійно і відверто Що для Вас важливе і якої допомоги хотіли б від нього.

как справиться с безвыходностью?
Рада що змогла допомогти! Не опускайте рук і у Вас все вийде! Удачі Вам!

Бесплатная рассылка интересностей!

как справиться с безвыходностью?
Добрий вечір, Ніка! Дуже хочеться Вас підтримати, адже стільки болю і відчаю у Вашому повідомленні... Підтримаю колегу з приводу того, що вихід є завжди і після найтемнішої ночі приходить світанок... Спробуйте черпати енергію і поповнюйте свої внутрішні ресурси в колі сім'ї, ви справді дуже потрібні їм!!! Стосовно житла спробуйте обговорити з чоловіком всі можливі і неможливі варіанти (влаштуйте такий собі мозковий штурм). Зокрема розгляньте варіанти додаткових заробітків, чи допускали можливість догляду за самотніми літніми людьми з умовою успадкування житла, переїзду в іншу місцевість де житло дешевше? І головне: пригорніть своїх рідних і повірте, що заради них ви з чоловіком обов'язково знайдете вихід зі скрути!!! Удачі Вам!!!

Как можно нормально решить эту ситуацию, не сорясь
Схоже ваші батьки переносять процес сепарації важче і болючіше ніж ви... Погоджуюсь з колегою: своїми діями і поведінкою, готовністю відповідати за свої вчинки ви з часом доведете батькам, що ви зріла особистість, яка здатна сама приймати рішення і нести за них відповідальність. Наберіться терпіння, своєю врівноваженістю і впевненістю ви полегшите і прискорите процес сепарації. Удачі Вам!!!

Как вывести парня на разговор, если он в прямую говорит что не хочет разговаритьвать.
Так було завжди у ваших стосунках? Якщо ні, то після чого відбулися зміни? Якщо так, то чому вас почало це хвилювати зараз? Як справлялися з цим раніше?

Как вывести парня на разговор, если он в прямую говорит что не хочет разговаритьвать.
А чим він пояснює своє небажання обговорювати з вами проблеми? Ви говорите йому, що для Вас і вашого спільного майбутнього це дуже важливо?

Не знаю, что делать дальше...
Дуже приємно читати, що ви маєте мету, проте шкода, що ви не маєте достатньої підтримки з боку батьків. Вас підтримують друзі і це вже добре! Подумайте що ви самі можете зробити для досягнення своєї цілі і вступити в омріяний навчальний заклад (плануєте витрачати стипендію на репетиторів, можливо можете шукати підробіток і мати більше коштів на додаткові заняття, крім того є студенти-репетитори, оплата за заняття яких зазвичай нижча). Стосовно ваших сумнівів щодо даремно витраченого часу, то дайте собі відверту відповідь на питання: вам буде важче якщо ви спробуєте і у вас раптом не вийде (але ви цього не знаєте і все може скластися так як ви мрієте!) чи жити все життя і думати а що було б якби? Вірю у вас і щиро бажаю вам удачі!!!

моя дочь 5 лет плюётся
Спробуйте погратися з дитиною в "дитячий садок". Змоделюйте ситуацію, де серед її іграшок є ваша дитина, вихователь, дитина на яку плюється та інші діти. Під час гри ви, можливо, побачите причини такої поведінки дитини і зможете "програти" різні варіанти розвитку подій.

Как вернуть уважение и доверие к себе?
Дуже хочеться вас підтримати! Судячи з опису ви жалкуєте і не будете повторювати скоєне і це вже перший крок! Погоджуюсь з колегою, що потрібно пробачити себе і рухатись далі, а вже як діятиме хлопець залежить від нього (про його думки і настрої ми можемо лише фантазувати). Можливо, йому потрібно більше часу, згодом він побачить, що ви дійсно жалкуєте через свій вчинок і ваші стосунки наладяться. Проте почніть з себе! Пробачте себе і живіть далі!

Ребёнок обнаглел..
Виховувати відношення до грошей потрібно систематично. Пояснювати спокійно і неодноразово які у вас доходи і витрати. Можна спробувати виділяти йому певну суму на тиждень, яка буде вам посильна (але не давати більше чи менше під різними приводами). Так дитина вчиться правильно використовувати гроші, вчиться розуміти, що якщо хочеш купити, наприклад, якусь брендову річ, то не завжди зразу є необхідна сума, потрібно економити, відмовитись від інших речей. Крім того, підліток цілком в змозі шукати підробіток і на практиці побачити, що гроші треба заробляти, відчути їхню ціну.

Бывшая жена
З описаної ситуації схоже на те що великий вплив на чоловіка має не так колишня дружина як його діти ( що в принципі нормально і свідчить про те що він хороший тато). Думаю якщо він вам важливий і плануєте спільне майбутнє, то маєте прийняти цю частину його життя. Спробуйте налагодити стосунки з його дітьми, скажіть чоловіку що для вас це важливо. Якщо він не готовий іти з вами до них у гості, то чи не могли б ви запросити їх до себе?

Расстаться, или попытаться решить проблему?
Добрий день, хочеться вас підтримати. Для того, щоб вирішити як бути далі потрібно розібратися чи потрібна вам ця людина, чи бачите спільне майбутнє? Як вам у цих стосунках і на що готові щоб бути разом? Та все ж стосунки - це коли йдеться про двох людей і без зусиль іншого це буде гра в одні ворота. Спробуйте відверто поговорити і спокійно обговорити ваше бачення спільного майбутнього. Удачі!

Переезд
Якщо ви впевнені в своїх діях- дійте!!! Це ваше життя і ваша відповідальність за себе і майбутнє своїх дітей. Можливо, батьки і будуть вас відмовляти, але ви маєте розуміти, що в майбутньому, коли вони бачитимуть щасливу доньку і онуків, то теж радітимуть за вас! Своєю впевненістю ви доведете, що ви доросла, зріла особистість, яка в змозі вирішувати проблеми і відповідати за свої вчинки! Удачі Вам!

Опека
Дарія, чи завжди ваші батьки себе так поводили (зокрема чи втручалися надмірно і безцеремонно у ваше життя коли ви були у шлюбі і якщо так, то як ви тоді вирішували цю проблему?). Зараз важливо подумати як ви можете пришвидшити процес від'їзду від батьків (пошук роботи, стабілізація матеріального становища, можливо, є ще хтось хто може підтримати і допомогти вам). Впевнено рухайтесь до своєї мети і у вас все вийде!

Дополнительно
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr