ПСИХОЛОГ Тетяна Вікторівна Олексійчук (Ровно).


психолог Тетяна Вікторівна Олексійчук
19-06-2020 Тетяна Вікторівна Олексійчук (Ровно) добавить психолога в избранные

комментарий
Был(а) на сайте 1 день назад.
Образование
Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету. Психолог, викладач психології. Проходила різноманітні тренінги та групи зустрічей з особистого розвитку.
Опыт психологической практики
Працювала практичним психологом в школі та ЗДО. Під час навчання брала участь в роботі психологічної служби інституту ( проводила консультації, тренінги, групи особистого розвитку).
Работа с проблемами
Працюю з особистими, сімейними проблемами. Допомагаю з труднощами у вихованні та взаєморозумінні з дітьми та підлітками.
Контактный e-mail
Телефон:

Ответы

ОТВЕТЫ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Розовые очки
Розумію Ваші переживання. Дійсно варто розуміти, що це життя сестри і її відповідальність за свої вчинки. Ви ж наразі можете краще познайомитися з хлопцем сестри. Наприклад, запропонуйте сходити кудись разом, подивіться на нього в різних ситуаціях і тоді Вам буде зрозуміліше як себе поводити. В будь-якому разі, донесіть до сестри, що Ви хвилюєтеся за неї, хочете підтримати, думаю, їй важливо про це знати.

Розовые очки
Доброго дня! Яке у Вас питання до психологів?

Батьки не відпускають в житті
Доброго ранку! Ваше бажання розвиватися цілком природне і зрозуміле! Ви доросла людина, яка має жити своє життя і нести відповідальність за свої вчинки. Водночас, почуття батьків теж зрозумілі, вони бажаючи вас захистити від всього не хочуть прийняти той факт, що ви вже доросла і у вас своє життя. Ваше завдання зараз знайти аргументи на користь Вашого від'їзду, поговорити з ними і прийняти рішення. Можливо, хтось ще може підтримати Вас (хресні, інші родичі) у розмові з батьками?

Бесплатная рассылка интересностей!

Как пережить самоубийство друга?
Доброго ранку! Співчуваю вашій втраті, хочу Вас підтримати. В тому що сталося немає Вашої вини, це був вибір хлопця, Ви не могли змінити того що сталося... Зараз важливо дати собі можливість погорювати, прожити втрату, тому Ваші почуття закономірні і зрозумілі. Для полегшення стану дуже важливо поговорити з кимось про цю людину, про свої почуття, тому думаю мамі хлопця не буде ще гірше від ваших розмов, адже розуміння, що хтось співпереживає їй дуже цінне. Думаю, це важливо зараз і для Вас і для неї.

Не получается конструктивно конфликтовать
Доброго часу доби! Скажіть, а як раніше вирішувалися конфлікти? Розумієте, стосунки -це завжди про двох, тому, якщо чоловік не бачить способів вирішити ситуацію, яка вас не влаштовує, значить він не хоче шукати ці способи, його все влаштовує. В зв'язку з цим виникає питання, як довго ви готові перебувати в таких стосунках, знаючи що він не зміниться? Для того, щоб навчитися конструктивно вирішувати конфлікти, потрібна і його участь теж, не лише ваша. Зараз можете запитати чи готовий він шукати вихід заради ваших стрсунків, яким він бачить ваше майбутнє?

Конфликт с братом мужа
Доброго часу доби! Погоджуся з колегами, що Ви правильно вибудовуєте свої межі, відверто показуєте що є дозволеним по відношенню до Вас, а що - ні. Дійсно, це родич вашого чоловіка, він його не вибирав і думаю, чоловік теж не в захваті від поведінки брата, проте, в силу певних причин, йому очевидно важче відстоювати себе, свою сім'ю, свої межі ніж вам. В даному випадку Вам потрібно і далі методично відстоювати себе, спілкування з братом звести до мінімуму, а якщо через це будуть проблеми між вами з чоловіком, варто індивідуально звернутись до психолога очно або онлайн.

Запутался в личной жизни
Доброго часу доби! В першу чергу треба взяти на себе відповідальність за свої дії! Почуття Вашої дружини цілком зрозумілі, дії дівчини теж досить прозорі. Ви ж свого боку маєте остаточно визначитися з ким бачите своє майбутнє: з дівчиною, яку шкода (тоді які стосунки з нею Ви бачите), чи з вагітною дружиною (тоді, що можете зробити для того, щоб налагодити з нею стосунки зі свого боку і чого від Вас чекає Ваша дружина). Проте, все ж, рішення за Вами, зробіть обдуманий вибір дорослої людини, адже зараз своїми маятниковими діями Ви робите нещасними одночасно себе, дружину і дівчину.

З Новим роком!!!
Дякую, дуже приємно!!! Щасливого нового року і веселих свят!::smile::

Ссора с мужем
Доброго дня! Співчуваю з приводу вашої сварки з чоловіком. Які у Вас стосунки в цілому? Як вирішували конфліктні ситуації раніше? Судячи з Вашого допису Вам зараз надважливо обговорити те що сталося і ПОЧУТИ один одного.

З Новим Роком!
Щиро дякую! Навзаєм!!!::smile::

Мама не разрешает ночевать с парнем
Доброго часу доби! Чому б Вам не запитати в мами про причини її відмови, чим вона це мотивує?

Не могу разобраться в поведении мужа
Доброго часу доби! Розумію Вас і співчуваю. Проте для того, щоб зрозуміти причини змін у поведінці чоловіка все ж важливо говорити безпосередньо з ним. Спробуйте пояснити йому свої переживання так як зробили тут, на форумі. Скажіть про свої почуття, переживання, що Вам небайдуже те що відбувається, що Ви хочете відновити гарні стосунки, але для цього маєте зрозуміти що відчуває він, про що переживає і т.д., адже для відновлення гармонійних сточунків потрібна зацікавленість і зусилля обох сторін.

Нужно ли выслушивать жалобы человека которому не можешь помочь?
Доброго часу доби! Якщо для Вас це "акт лицемірності", то я розумію, що насправді Вас не дуже цікавить те, що відбувається з людиною, тому логічно виникає питання для чого це робити, кому це потрібно? Якщо Вам, то що хочете досягти такою поведінкою? Крім того, якби Вам дійсно було важливо підтримати саме зараз, саме цю людину, Ви б не задавали таких питань, а розуміли б, що сама демонстрація небайдужості, співпереживання вже цінна і важлива сама по собі.

Как понять любовь?
Доброго часу доби! Можливо, ви шукаєте щось таке у перших стосунках чого не вистачає у стосунках з чоловіком? Варто проаналізувати що дають Вам ці стосунки, а чого у них не вистачає?

Я сделала аборт.
Доброго часу доби! Співчуваю Вам! Як давно Ви це зробили? Чи є хтось хто може зараз Вас підтримати?

Дополнительно
Оценка от коллег-психологов

Общий рейтинг среди коллег: ещё нет оценок.

Почему пользователи не могут оценивать психологов? Почему нельзя дать возможность задающим вопрос оценивать ответы?

Человек, обращающийся за психологической помощью, равно как и любой неспециалист в принципе, не всегда может объективно оценить пользу от того или иного ответа психолога. Иногда самый верный ответ в конкретной ситуации - настоятельно рекомендовать обратиться к психологу очно, а самый приятный для задающего - заверения в том, что всё наладится само собой.
Иногда как раз те ответы, которые «задевают» клиента, вызывая чувства раздражения и агрессии, как раз и являются более «правильными».
Хорошие рекомендации не всегда приносят облегчение сразу.
Мастерство психолога может наиболее точно оценить другой специалист.

Публикации
ПУБЛИКАЦИИ ЭТОГО ПСИХОЛОГА

Не найдено публикаций психолога на нашем портале.


Интервью
УЧАСТИЕ В ИНТЕРВЬЮ

Психолог не принимал участие в интервью.

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.

qr