У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як не нафантазовувати собі те чого насправді не було ?І чому так виходить?

У Психолога » Вопрос психологу онлайн (бесплатно) » Психология отношений » Як не нафантазовувати собі те чого насправді не було ?І чому так виходить?

Доброї ночі ) Проблема полягає в тому що коли я близько зближуюсь з людиною в інтимних відносинах (маю на увазі поцілунки ) я відчуваю що мені не сподобалось це (хоча сама людина мені подобається) і більше не хочу повторювати все знову ,але потім коли я згадую це все і фантазую з кожним разом мені здається що все було супер і що були дуже приємні відчуття хоча як таких їх не було . Звідси парадокс :в своїх думках мені все подобається і я ще хочу повторити ,а в реальному житті я знову розчаровуюсь . Так от питання таке :чому так відбувається ,і як з цим справитись бо це нафантазування дуже заважає в реальному житті робити якісь серйозні відносини .

Вопрос от: ; Возраст: 18

Підберіть психолога для пар онлайн або в містах України.


психолог онлайн
Вита, добрый вечер!
цитата:

Проблема полягає в тому що коли я близько зближуюсь з людиною в інтимних відносинах (маю на увазі поцілунки ) я відчуваю що мені не сподобалось це (хоча сама людина мені подобається) і більше не хочу повторювати все знову ,але потім коли я згадую це все і фантазую з кожним разом мені здається що все було супер і що були дуже приємні відчуття хоча як таких їх не було

Скажите, а что это Вам дает фантазирование? Почему нельзя сделать Ваши фантазии реальностью и не встретить того человека, с которым Вам будет хорошо в реальности?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
цитата:

бо це нафантазування

Такое Ваше фантазирование распространяется только на отношения или в других сферах жизни бывает тоже?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
цитата:

Так от питання таке :чому так відбувається ,і як з цим справитись бо це нафантазування дуже заважає в реальному житті робити якісь серйозні відносини .

Справа в тому що людина особливо в молодому віці схильна до ідеалізації, приписування партнеру якостей яких немає, це відбувається тому що є велике бажання відносин, близькості. Для того щоб цього не допускати, потрібно навчитися бути більш раціональною, напоминати собі як насправді, щоб не обманювати себе.

👍 рекоммендовать:

Виберіть психолога для консультування з приводу романтичних відносин, конфліктів між закоханими


психолог онлайн
Доброго дня Віта! Так буває не лише з Вами. Це властиве більшості молоденьких цнотливих дівчат і це нормально. Адже задіяні високі суто духовні ідеалістичні почуття. А всі фантазії, які виникають пізніше, включають так званий фізичний рівень... Інша справа, чи корисне це для Вас, якщо Ви не збираєтеся будувати серйозні стосунки? Навряд чи! То може краще спершу просто подружитися,щоб розібратися і в собі, і в хлопцеві? Адже, найкращі сімейні стосунки будувалися саме з дружніх... Не просто ж так раніше дівчат оберігали, бо знали їх властивість швидко прив'язувати ся до фізичних почуттів, що дуже далеке від справжніх почуттів...

Ответ отредактирован автором 10-05-2022 12:24:28


👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
Доброго дня, Віто.

Скажіть, будь ласка, а Ви обговорювали зі своїми партнерами те, як би Ви хотіли з ними взаємодіяти, щоб Вам було приємно? І говорили їм, що саме Вам не сподобалось?

В ідеалі, можна обговорювати інтимні стосунки в парі так, щоб вони влаштовували вас обох. Але якщо Вам категорично не подобається взаємодія з конкретним партнером, то тут тільки шукати іншого.

👍 рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

04-05-2022 Бывшие
Психологічний аналіз творів
Батько (2020)
фільмБатько (2020) теми: деменція сім'я старість
Странники терпения (2020)

Рекомендуємо

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Как понять мысли и причины поступков других людей Как понять мысли и причины поступков других людей

Иногда нам кажется, что мы настолько хорошо знаем близкого человека, что можем читать его, как открытую книгу. Но люди довольно непредсказуемы, со временем они меняют свои вкусы и убеждения и всегда ...

Тест на контрзависимость Тест на контрзависимость

Тест на контрзависимые привычки, показывающий уровень такого явления как контрзависимость (холодность, бегство от близости)

Зачем нам нужны отношения Зачем нам нужны отношения

Не хочется прятаться за красивым выражением «Я его (ее) просто люблю (а просто ли) и жить без нее (него) не могу». Что значит «не могу»? Он (она) что для тебя: кислородная подушка или подушка безопасности? А может костыль?

Чувства жертвы психологического насилия Чувства жертвы психологического насилия

В обществе есть догмы: «не бьёт, не пьет, не гуляет - значит, жить можно и нужно сохранять семью». Поэтому жертвы психологического насилия не могут получить поддержку от близких и в общем объяснить то, что происходит внутри них самих.

Признаки нездоровых отношений. Психология отношений Признаки нездоровых отношений. Психология отношений

Здоровые ли у вас отношения с партнером? Всего можно выделить 12 критериев, которые помогают разобраться в этом довольно сложном и запутанном вопросе. Если у вас будет 1-3 положительных пункта, стоит задуматься и проработать слабые зоны взаимоотноотн

qr