Разрыв дружбы: как с этим справиться?
Знайдіть психолога в Україні: психолог Київ, психолог Дніпро, психолог Одеса, психолог Харків, психолог Львів та інші регіони України або онлайн.
Ирина Константиновна Зубиашвили психолог Київ 03-05-2025 02:21:05 |
1
Лена, иметь подругу — это чудесно. Можно поделиться тайнами, позвонить в минуту радости или трудностей. Но иногда отношения заканчиваются — это не всегда плохо, это абсолютно нормальная вещь. Неважно, почему ваши отношения разладились, жизнь на этом не заканчивается и впереди у Вас много интересного и важного. Не все, кого мы встречаем, остаются в нашей жизни навсегда. Некоторые приходят и уходят, чтобы преподнести нам какой-то урок. Главное — это понять и отпустить Если Вы испытываете грусть - это вполне нормально. Можете поплакать - со слезами придет очищение и освобождение. И самое главное - не держите зла. Важно понять, что затаив обиду на подругу, которая вычеркнула Вас из жизни, Вы пострадаете больше, чем она. Вы будете чувствовать себя опустошенной, потому что энергия будет направлена на ненависть и обиду. А в это время бывшая подруга будет беззаботно направлять свои силы на свое развитие, новую дружбу и т.д. Не очень-то справедливо, правда? Постарайтесь отпустить обиду и не жить злыми чувствами. Пусть прошлое останется в прошлом. Вам очень поможет беседа с психологом. Відредаговано автором 03-05-2025 02:28:51 |
Ірина Василівна Гуральчук психолог 03-05-2025 07:06:04 |
1
Доброго дня. Коли Ви втратили подругу, і після цього переживаєте це через горювання як втрату — це нормальні процеси людської психіки. Ви побачили, що колишня подруга проявляє радість в спілкуванні з іншою подругою, в той час як Ви уникаєте зближення з кимось, і у зв'язку з цим у Вас виникло відчуття дисонансу. Ви зазначаєте, що в тій дружбі багато чого терпіли і мирилися з тим що для Вас не зовсім ок. Це могло залишити неприємний осад після такої дружби і від нової дружби може відділяти саме страх того, що Вам знову доведеться щось терпіти, підлаштовуватися, а потім все одно втрачати — але так не мусить бути. Ви вже уважно аналізуєте, як було в тій дружбі, і наступного разу у взаєминах з іншими подругами Ви можете не повторювати цей досвід, а будувати стосунки з більшою увагою до свого емоційного комфорту. Це не мусить бути так швидко, як в кого-небудь іншого — у Вас може бути свій темп і це нормально. |
Поради відвідувачів
Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.
![]() |
|
Наші психологи
Схожі онлайн консультації

Дедалі частіше з'являються історії про виникнення почуттів до чат-ботів, з якими люди ведуть переписку. Про що це свідчить та чи стане феномен побудови "стосунків" з чат-ботами масовішим?

Важно ли взрослому человеку иметь друзей, или же их роль могут исполнять семья и коллеги по работе?

Часто ли люди испытывают симпатию к партнерам своих друзей? Что делать, если появились чувства к...
Рекомендуємо!

Іноді достатньо знати, що ви є один в одного. Колись я досліджувала тему жіночої дружби, оскільки мене мучили багато питань. Брала участь у тренінгу і, виявивши в яких своїх ролях у дружбі я часто знаходжусь, тобто як ми один одного використовуємо.

Якщо ви відчуваєте потребу у дружніх відносинах, рано чи пізно вам доведеться шукати друзів. Друзі десь загубилися, а знайти нових наче не так просто як раніше. Ви хотіли би зустрічатися щотижня, чи вам вистачило б разу на місяць, а може щодня?

Иногда мы ждем, что человек, к которому мы обращаемся, сразу все бросит и займется нами. Бывает, вас не просят, а вы уже советуйте, рекомендуете. + Как отличить придуманного друга от настоящего?

Когда мы сталкиваемся с какими-то непереносимыми эмоциями или переживаниями, с которыми самостоятельно справиться не в состоянии, то важно, чтобы кто-то нас «контейнировал», т.е. предоставил нам себя в качестве вместилища для наших переживаний.